Skocz do zawartości

Pomocnik Instruktora cz.II - szkoła początkime sezonu.


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po krótce, żeby nie pisaćeseju: 1)Czy mogę robić w innej szkole cz.I i cz. II?//zrobiłem KK w Ikaturze, ale <=8pkt. na ZR(Zawodach Regionalnych) dało mi promocję, że mam zdaną cz.I PI i nie wiem, czy mogę teraz robić cz. II w innej szkole// 2)Szukam terminu cz. II kursu na PI w najbliższej okolicy do podkarpacia (ale nie Krynica w terminie okołosylwestrowym, bo nie zalatwię już sobie spania), może byc zakopane lub jakikolwiek region Polski w obrębie 200km[do naciągania] od Krosna, ale chciałbym przez tydzień na w/w kursie zmieścićsię w kwocie 300zł za karnety(nie 300zł dziennei, tylko 300zł na te 6dni) 3)Jaką szkołe polecacie i gdzie (na jakim stoku), bo nie chcęprzykładowo robić na takim Kasprowym (o ile słyszałem 7zł za przejazd, dlatego). 4)Wolałbym aby to było ciche miejsce jak Krynica, a nie rozpowszechnione na świecie Zakopane. 5)Termin jaki mnie interesuje to od 28.12.2009 (minimalny termin początkowy) do ok. połowy stycznia(maksymalny termin zakonczeniowy). Tutaj jest spis kursów w tym terminie, jednak nie wiem w jakich ośrodkach szkoły przeprowadzają kurs oraz jakie tam są opłaty Wszystkim, którzy zechca się pomóc będę wdzięczny, a jeżeli byłoby to w okolicy terminu zawodów skiforum 2010(o ile takie będą) i w tym samym ośrodku lub okolicy to zobowiązuję sie zawitać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, wolę nie tłumaczyc, dlaczego szukam tylko IIcz., bo nei o to chodzi w temacie. Chodzi mi o to, żę szukam kursu aby odbył sięjak najwcześniej najkorzystniej to termin 2.01.10 -8.01.10 ale konieczne czego szukam jest to, aby stok nie był zbyt drogi. Co myślicie o takim stoku (Harenda Zakopane)? <<Szkoła która prowadzi tam kursy>>,; znacie jakies opinie na temat tej szkoły? Powtórzę: 1)Szukam kursu najlepiej w terminie początkiem stycznia(IIcz.) który organizowany jest w niedrogim ośrodku i w takiej szkole, która zechce mnie wziąć jedynie na IIcz. Pomożęcie :)? -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajcie ze zrozumieniem. Konkretnie to mi chodzi, o to, żeby IIcz. tego kursu (t.j. PI) była organizowana...(już to pisałem w postach wcześniej). To czy można robić w dwóch różnych szkołąch, jest chyba indywidualną kwestią, jeżęli szkołą zgodzi się, że zrobię u niech drugą cz., ale pierwszą zrobiłem gdzie indziej, to tak może być. Przypomne: Chodzi mi o to co we wcześniejszym moim poście (nie pierwszym, tylko drugim), a szczególnie podkreślając ceny i terminy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dowiadywałeś się o stacje Bieszczadzkie np .w Ustrzykach ,Lesku ,czy Baligrodzie tak strzelam bo sam nie wiem

Na stronie sitn-u po wybraniu szkolenia na PI , terminu jako całego sezonu i miejsca bieszczady nei ma żdnych pozycji niestety. Co do tego, zę ma być w dwóch szkołach, to wielkie dzięki za info, a co do informatora, to co robicie, że wam przyszedl, a mi nie? Płaciliście cos za to? Wiem, zę sam jest darmowy, ale za wysyłkę lub cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po krótce, żeby nie pisaćeseju: 1)Czy mogę robić w innej szkole cz.I i cz. II?//zrobiłem KK w Ikaturze, ale <=8pkt. na ZR(Zawodach Regionalnych) dało mi promocję, że mam zdaną cz.I PI i nie wiem, czy mogę teraz robić cz. II w innej szkole// 2)Szukam terminu cz. II kursu na PI w najbliższej okolicy do podkarpacia (ale nie Krynica w terminie okołosylwestrowym, bo nie zalatwię już sobie spania), może byc zakopane lub jakikolwiek region Polski w obrębie 200km[do naciągania] od Krosna, ale chciałbym przez tydzień na w/w kursie zmieścićsię w kwocie 300zł za karnety(nie 300zł dziennei, tylko 300zł na te 6dni) 3)Jaką szkołe polecacie i gdzie (na jakim stoku), bo nie chcęprzykładowo robić na takim Kasprowym (o ile słyszałem 7zł za przejazd, dlatego). 4)Wolałbym aby to było ciche miejsce jak Krynica, a nie rozpowszechnione na świecie Zakopane. 5)Termin jaki mnie interesuje to od 28.12.2009 (minimalny termin początkowy) do ok. połowy stycznia(maksymalny termin zakonczeniowy). Tutaj jest spis kursów w tym terminie, jednak nie wiem w jakich ośrodkach szkoły przeprowadzają kurs oraz jakie tam są opłaty Wszystkim, którzy zechca się pomóc będę wdzięczny, a jeżeli byłoby to w okolicy terminu zawodów skiforum 2010(o ile takie będą) i w tym samym ośrodku lub okolicy to zobowiązuję sie zawitać.

Zadzwoń sobie do Marka Majerczyka 601 452 345 (Szkoła Rysy Sport w Bukowinie Tatrzańskiej). Bardzo dobrze prowadzi kursu kadrowe. Jak nie będzie miał miejsca to w drugiej kolejności polecam szkołę Fun Ski (Białka Kaniówka - Małe Ciche; kursy prowadzi Piotr Stawarz). Powodzenia, Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sobie do Marka Majerczyka 601 452 345 (Szkoła Rysy Sport w Bukowinie Tatrzańskiej). Bardzo dobrze prowadzi kursu kadrowe. Jak nie będzie miał miejsca to w drugiej kolejności polecam szkołę Fun Ski (Białka Kaniówka - Małe Ciche; kursy prowadzi Piotr Stawarz). Powodzenia, Wojtek

interesująca propozycja, jak mozesz to poproszę cennik stoków na ktorytch odbywająsie zajęcia w napisanych przez ciebei szkołach. Czy można robić IIcz. w innej skzole niz I ? Praktyka, a teoria.... wyżej kolega napisał, żę zdecydowanie nie, ale jak jest w praktyce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesująca propozycja, jak mozesz to poproszę cennik stoków na ktorytch odbywająsie zajęcia w napisanych przez ciebei szkołach. Czy można robić IIcz. w innej skzole niz I ? Praktyka, a teoria.... wyżej kolega napisał, żę zdecydowanie nie, ale jak jest w praktyce?

W praktyce i w teorii jest tak, że jak masz zrobioną część kwalifikacyjną i zaliczone zawody regionalne to kurs na pomocnika nocnika (PIN PZN) robi się jednym ciągiem. Po kursie masz egzamin wewnętrzny, a po nim jak instruktor zaliczy Ci kurs idziesz na egzamin regionalny. Jak go zdasz jesteś tymże pomocnikiem bez żadnych uprawnień do szkolenia (bez względu na to czy szkolenie jest w szkole narciarskiej czy na własną rękę). Już Ci to kolego ktoś tutaj opisywał dość dokładnie.:) Prowadzący kurs może Ci pójść na rękę i część robisz u niego , a za jakiś czas dorabiasz resztę, ale raczej w dwóch różnych szkołach to nikt Ci tak na rękę nie pójdzie.:D W końcu szkoły konkurują ze sobą jakby nie było.:) Jeśli chodzi o ceny za wjazdy wyciągami to wysil trochę kolego swoją mózgownicę i znajdź sobie w internecie.:) Nie bądź już taki leniwy. Za chwilę każesz komuś iść za siebie na kurs, bo Tobie się nie chce. :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ci co czytali ze zrozumieniem moje wcześniejsze posty tą część mogą sobie odpuścić) CZĘŚĆ1: kolego karat. Widzę, że albo nie znasz nowych kryteriów ustanowionych w sezonie 07/08, albowiem zamiast KK i ZR na 6-7,5pkt można pojechać ZR na 8 lub więćej pkt i otrzymuje sięto samo (jest się przygotowanym i mozna przystąpic do kursu na pomocnika instruktora). W związku z powyższym, to że bylem na KK i zdałem tam egzamin, oraz pojechałem na 8 lub więcej w ZR oraz promocja ze strony szkoły narciarskiej (nazwa nieważna) zostało mi wpisane do indeksu Pomocnik Instruktora cz.I, w związku z czym szukam jedynie kursu na cz.II, a że najlepsze terminy w tej samej szkole mi nie wypadają, a w innych są dogodniejsze, więc szukam w innych. CZĘŚĆII: Czy gdyby szkoła w której zrobiłem cz.I się zgodziła, abym robił w innej skzole, oraz tamta inna szkoła by mnie zechciałą przyjąc na samo cz.II, to mogę próbowaćzałatwić to w sitn-ie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...