Skocz do zawartości

twarde narty miekkie buty


__kater__

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie co moze z takiego połączenia wyniknąć. Nie zanosi się bym mógł kupić szybko buty i pewnie jakiś czas bede zmuszony śmigać na takim zestawieniu. Jakie z tego tytułu będą niespodzianki ? Narty SX premium (coś jak SX10) buty performa+ (nie odczytałem nigdzie flexa ale chyba są najmiększe z możliwych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie co moze z takiego połączenia wyniknąć. Nie zanosi się bym mógł kupić szybko buty i pewnie jakiś czas bede zmuszony śmigać na takim zestawieniu. Jakie z tego tytułu będą niespodzianki ? Narty SX premium (coś jak SX10) buty performa+ (nie odczytałem nigdzie flexa ale chyba są najmiększe z możliwych)

Myslę, ze jesli nie jezdzisz w zawodach, to praktycznie nie poczujesz. Sam jezdzę podobnie, nawet raz zapomialem przelączys w bucie Walk(jazda-chodzenie), mialem odpiętą jedną klamrę, to poczulem na trochę większej prędkosci, ze cos jest w nieporzątku. Narta prowadzila się nie precyzyjnie.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kiedyś miałem miękkie buty, a że znajomy miał buty do sprzedania, więc postanowiłem je przetestować. Różnica jest zdecydowanie zauważalna i po testach stwierdziłem, że mam jakieś badziewie które koniecznie muszę zmienić. Bez zastanowienia odkupiłem twarde buty mimo że na początku nawet nie myślałem o zmianie butów. W pewnym momencie zbyt miękki but zaczyna przeszkadzać w robieniu postępów w jeździe na nartach i człowiek zastanawia się, dlaczego inni robią rzeczy, których ja nie mogę zrobić. Owszem technika to podstawa, ale jakość sprzętu też gra swoją role. Warto kupić lepsze buty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałam - buty lange anhea 6 z flexem ok. 50-60 (chyba, bo nigdzie nie udało mi się znaleźć tej informacji) i atomic bata carv 9.18, czułam jak przy ostrzejszej jeździe noga mi lata w butach :( teraz kupiłam sobie nordica olympia sm10 i... zobaczymy, jak będzie:D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...