Skocz do zawartości

Kurtka i spodnie Marki Killtec


bolton23

Rekomendowane odpowiedzi

Podobają mi się kurtki i spodnie firmy Killtec - przede wszystkim na duży wybór kolorów. Parametry jak i wykonanie są chyba w porządku jak i ich cena. Czy możecie Mi doradzić coś o tej firmie. Chodzi mi o ludzi którzy już tego ubioru używają oraz co za tą firmą przemawia. Z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się kurtki i spodnie firmy Killtec - przede wszystkim na duży wybór kolorów. Parametry jak i wykonanie są chyba w porządku jak i ich cena. Czy możecie Mi doradzić coś o tej firmie. Chodzi mi o ludzi którzy już tego ubioru używają oraz co za tą firmą przemawia. Z góry dziękuję

Posiadam kilka sztuk odzieży firmy Killtec, ale wyłącznie letniej. Jest to odzież ze średniej półki. Jakość wykonania w szczegółach pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie stosunek jakości do ceny jest dobry, ale to w zależności od indywidualnych wymagań. W katalogach wszystko wygląda ładnie. Osobiście reklamowałem kilka szt. odzieży tej firmy w zw. z tym jakość oceniam na przeciętną. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kurtke narciarska. Kupiłem przez przypadek - jakieś 3-4 lata temu, bo szukajć kurtki trafilem na mocna przecenę. Wyglada ładnie, jest dosyc funkcjonalna, gdyż ma sporo kieszonek, zakamarków, odpinane rekawy (chociaz zamek w jednym padł po 2 sezonach). Minusem mojego modelu jest to, ze jest niestety dosyc ciężka - wydaje się, że dla otrzymania jakichś zadowalających parametrów, bez inwestowania w nowsze, bardziej zaawansowane technologicznie materiały, poszli w ilość warstw co z kolei dało wage. Generalnie - jak dla mnie od 0 do 5 - 3+. pzdr k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się kurtki i spodnie firmy Killtec - przede wszystkim na duży wybór kolorów. Parametry jak i wykonanie są chyba w porządku jak i ich cena. Czy możecie Mi doradzić coś o tej firmie. Chodzi mi o ludzi którzy już tego ubioru używają oraz co za tą firmą przemawia. Z góry dziękuję

jakosc w granicach depresji w delcie wisly. chociaz sa tez modele szyte dla druzyn narodowych i te podobno sa ok. ale generalnie -zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc w granicach depresji w delcie wisly. chociaz sa tez modele szyte dla druzyn narodowych i te podobno sa ok. ale generalnie -zle.

Janie stosunek jakości do ceny naprawdę jest rewelacyjny w zeszłym sezonie Kolega zapomniał drugiej kurtki na Słowacji kupił komplet (spodnie + kurtka) w przeliczeniu za 250zł! Trochę marzł na wyciągu :D ale poza tym nie narzekał. W kolejce miał zajęcie nitki sobie z kurtki obrywał. :D I jeszcze jak padało to w sumie jakiś markotny był i na kwaterę chciał. Jakiś dziwny :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc w granicach depresji w delcie wisly. chociaz sa tez modele szyte dla druzyn narodowych i te podobno sa ok. ale generalnie -zle.

Oj, to chyba mam innego Killtec'a, aż sprawdzę metkę ;) Mimo ostrego tonu przedmówców ja z czystym sumieniem polecam tą firmę. Mam od dwóch lat model z najtańszej i najgorszej serii LEVEL 3 o parametrach 3000/3000 (widać go nawet na zdjęciu w moim profilu :) ). Oczywiście nie jest to kurtka z najwyższej półki, ale przecież doskonale wiedziałem że kupuje 3000/3000 a nie 20000/20000 i że kupuję ją za 299 zł (przecena w Intersporcie podczas nocnych zakupów), a nie za 2.000 zł. Relacja ceny do jakości jak dla mnie (uwaga, niebezpieczne słowo na forum:D) BOMBA!. Dużo kieszeni, kieszeń napoleońska, kieszeń na karnet, miejsce na mp3 wraz z poprowadzonym kanałem do kołnierza, kołnierz przeciwśnieżny. Membrana w sumie lepsza niż się spodziewałem. Wcześniej miałem Salewę 5000/5000, Iguanę 7000/5000 a nawet Peak Performance (danych membrany już nie pamiętam) i w nich pociłem się tak samo jak w Killtecu. Nie udało mi się też jej przemoczyć mimo jazdy w ulewie. U mnie nic się nie pruje, zamki chodzą nadal doskonale. Wszystko gra i buczy. Jeszcze bardziej polecam Ci linię LEVEL 5 bo ona ma jeszcze więcej bajerów - drugi rękaw z lycry naciągany na palce, więcej wywietrzników, komininarkę wbudowaną w kołnierz, no i lepszą membranę. Nie wiem skąd tyle złych opinii o tej marce - może to ja miałem szczęście, a może inni pecha. W każdym razie przy kolejnych zakupach sam najpierw przyjrzę się Killtec'owi ponownie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie jest to kurtka z najwyższej półki, ale przecież doskonale wiedziałem że kupuje 3000/3000 a nie 20000/20000 i że kupuję ją za 299 zł (przecena w Intersporcie podczas nocnych zakupów), a nie za 2.000 zł. Pozdrawiam

Witam. A dlaczego wyskakujesz od razu z ceną 2.000 zł. ja kupiłem kurtkę którą widać zresztą w profilu za 429zł. przecenioną z 1429zł.czyli 130zł. więcej a jest to jedna z najwyższych modeli rossignola z której zresztą jestem bardzo zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A dlaczego wyskakujesz od razu z ceną 2.000 zł. ja kupiłem kurtkę którą widać zresztą w profilu za 429zł. przecenioną z 1429zł.czyli 130zł. więcej a jest to jedna z najwyższych modeli rossignola z której zresztą jestem bardzo zadowolony.

To gratuluje i zazdroszczę zakupu... Ze też mi się takie promocje nie zdażają :( Nawet we Wrocławskim outlecie skiteamu co jak co ale odzież trzyma cenę - byłem w zeszłym tygodniu i można sobie kupić Spydera za 1799 (z 2799) Męskich kurtek w przedziale cenowym do 500-600 zł brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to chyba mam innego Killtec'a, aż sprawdzę metkę ;) Mimo ostrego tonu przedmówców ja z czystym sumieniem polecam tą firmę. Mam od dwóch lat model z najtańszej i najgorszej serii LEVEL 3 o parametrach 3000/3000 (widać go nawet na zdjęciu w moim profilu :) ). Oczywiście nie jest to kurtka z najwyższej półki, ale przecież doskonale wiedziałem że kupuje 3000/3000 a nie 20000/20000 i że kupuję ją za 299 zł (przecena w Intersporcie podczas nocnych zakupów), a nie za 2.000 zł. Relacja ceny do jakości jak dla mnie (uwaga, niebezpieczne słowo na forum:D) BOMBA!. Dużo kieszeni, kieszeń napoleońska, kieszeń na karnet, miejsce na mp3 wraz z poprowadzonym kanałem do kołnierza, kołnierz przeciwśnieżny. Membrana w sumie lepsza niż się spodziewałem. Wcześniej miałem Salewę 5000/5000, Iguanę 7000/5000 a nawet Peak Performance (danych membrany już nie pamiętam) i w nich pociłem się tak samo jak w Killtecu. Nie udało mi się też jej przemoczyć mimo jazdy w ulewie. U mnie nic się nie pruje, zamki chodzą nadal doskonale. Wszystko gra i buczy. Jeszcze bardziej polecam Ci linię LEVEL 5 bo ona ma jeszcze więcej bajerów - drugi rękaw z lycry naciągany na palce, więcej wywietrzników, komininarkę wbudowaną w kołnierz, no i lepszą membranę. Nie wiem skąd tyle złych opinii o tej marce - może to ja miałem szczęście, a może inni pecha. W każdym razie przy kolejnych zakupach sam najpierw przyjrzę się Killtec'owi ponownie. Pozdrawiam

Co do pocenia się ja obecnie jeżdżę w kurtce bez membrany tylko z wiatro szczelnym ociepleniem (primaloft). Naprawdę polecam. Podobnie jak Ty testowałem różne membrany i różnic znaczących nie zauważyłem. W tym roku kupiłem sobie Goretex Paclite pojeżdżę zobaczę :) Wracająć do Kilteca naprawdę stosunek jakości do ceny jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje i zazdroszczę zakupu... Ze też mi się takie promocje nie zdażają :( Nawet we Wrocławskim outlecie skiteamu co jak co ale odzież trzyma cenę - byłem w zeszłym tygodniu i można sobie kupić Spydera za 1799 (z 2799) Męskich kurtek w przedziale cenowym do 500-600 zł brak.

Jak byś szukał w przyszłości to zerknij do sklepów quicksilver-rossignol ja tam zakupiłem ową kurteczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pocenia się ja obecnie jeżdżę w kurtce bez membrany tylko z wiatro szczelnym ociepleniem (primaloft). Naprawdę polecam. .

?????????????????????????????????????????????????????????? pw nie mozna oceniac kurtki bez powiedzenia co jest pod spodem. nowoczesne kurtki to jest CZESC "systemowego" ubierania sie. innymi slowy, rownie wazne jest to co jest w warstwie 1 i 2-giej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????????????????????????????????????????????????????????? pw nie mozna oceniac kurtki bez powiedzenia co jest pod spodem. nowoczesne kurtki to jest CZESC "systemowego" ubierania sie. innymi slowy, rownie wazne jest to co jest w warstwie 1 i 2-giej

Janie termoaktywna koszulka ACG lub TNF może być? Cieniutki polar O'neil może być? Czy ubieram się wystarczająco "systemowo"? ;) Na to kurtka z membraną i płynę... Dlatego zdecydowałem się na zmiany jak nie pada to po co mi kurtka czy spodnie z membraną? Dlatego kupiłem spodnie softshel i wyżej wspomnianą kurtkę bez membrany lecz z dobrym ociepleniem. Teraz jest super.

Użytkownik piotrekwawa edytował ten post 08 październik 2009 - 14:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie termoaktywna koszulka ACG lub TNF może być? Cieniutki polar O'neil może być? Czy ubieram się wystarczająco "systemowo"? ;) Na to kurtka z membraną i płynę... Dlatego zdecydowałem się na zmiany jak nie pada to po co mi kurtka czy spodnie z membraną? Dlatego kupiłem spodnie softshel i wyżej wspomnianą kurtkę bez membrany lecz z dobrym ociepleniem. Teraz jest super.

Hej. Kurtka bez membrany lecz z dobrym ociepleniem a co pod spód? Ten sam zestaw co napisałeś wyżej? Jak to jest kurtka z dobrym ociepleniem i bez membrany i jest ok a z membraną się pocisz? Dziwna sprawa naprawdę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janie termoaktywna koszulka ACG lub TNF może być? Cieniutki polar O'neil może być? Czy ubieram się wystarczająco "systemowo"? ;) Na to kurtka z membraną i płynę... Dlatego zdecydowałem się na zmiany jak nie pada to po co mi kurtka czy spodnie z membraną? Dlatego kupiłem spodnie softshel i wyżej wspomnianą kurtkę bez membrany lecz z dobrym ociepleniem. Teraz jest super.

zlosliwosci mozesz sobie oszczedzic, bo moj post nie byl zlosliwy. natomiast mysle, ze nie rozumiem o czym piszesz np "wiatro szczelnym ociepleniem (primaloft)." poza tym tkaniny takie jak goretex ochraniaja nie tylko przed deszczem ale tez wiatrem rownoczesnie umozliwiajac oddychanie. moze tobie nie jest to potrzebne bo sie w ogole nie pocisz, to juz inna bajka..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kurtka bez membrany lecz z dobrym ociepleniem a co pod spód? Ten sam zestaw co napisałeś wyżej? Jak to jest kurtka z dobrym ociepleniem i bez membrany i jest ok a z membraną się pocisz? Dziwna sprawa naprawdę ;)

Czemu dziwna kurtkę tę ocieplaną bez membrany zakładam na samą koszulkę i jest OK!

zlosliwosci mozesz sobie oszczedzic, bo moj post nie byl zlosliwy. natomiast mysle, ze nie rozumiem o czym piszesz np "wiatro szczelnym ociepleniem (primaloft)." poza tym tkaniny takie jak goretex ochraniaja nie tylko przed deszczem ale tez wiatrem rownoczesnie umozliwiajac oddychanie. moze tobie nie jest to potrzebne bo sie w ogole nie pocisz, to juz inna bajka..........

Lekkiej złośliwości nie mogłem sobie darować ;) Wybacz. Janie www.primaloft.com W dużym uproszczeniu jest to sztuczny puch. Ma jednak jedną zasadniczą zaletę mokry również nie traci właściwości termoizolacyjnych. Do tego jest niesłychanie lekki i wiatro szczelny o oddychalności nawet nie wspomnę. Co do kurtek z membraną ja głownie jeżdżę na Słowacji i w Polsce temperatury z jakimi się zazwyczaj stykam to -10 do +5 a w słońcu jeszcze cieplej. :) Myślę, że jest mi po prostu za ciepło w kurtce z membraną przegrzewam się. Inna sytuacja jest u Ciebie przy temperaturze -20 stopni. Przy takiej temperaturze membrana dobrze działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kurtek z membraną ja głownie jeżdżę na Słowacji i w Polsce temperatury z jakimi się zazwyczaj stykam to -10 do +5 a w słońcu jeszcze cieplej. :) Myślę, że jest mi po prostu za ciepło w kurtce z membraną przegrzewam się. Inna sytuacja jest u Ciebie przy temperaturze -20 stopni. Przy takiej temperaturze membrana dobrze działa.

Hej. No i właśnie czegoś nie rozumiem jak możesz się grzać w kurtce z membraną, a nie grzać w kurtce bez membrany i w dodatku z grubą ociepliną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dziwna kurtkę tę ocieplaną bez membrany zakładam na samą koszulkę i jest OK!





Lekkiej złośliwości nie mogłem sobie darować ;) Wybacz.
Janie www.primaloft.com
W dużym uproszczeniu jest to sztuczny puch.
Ma jednak jedną zasadniczą zaletę mokry również nie traci właściwości termoizolacyjnych. Do tego jest niesłychanie lekki i wiatro szczelny o oddychalności nawet nie wspomnę.

Co do kurtek z membraną ja głownie jeżdżę na Słowacji i w Polsce temperatury z jakimi się zazwyczaj stykam to -10 do +5 a w słońcu jeszcze cieplej. :)
Myślę, że jest mi po prostu za ciepło w kurtce z membraną przegrzewam się.
Inna sytuacja jest u Ciebie przy temperaturze -20 stopni. Przy takiej temperaturze membrana dobrze działa.


hej nic zlego w lekkiej zlosliwosci; to tylkko swiadczy o inteligencji
co do materialow, ubran, membran itp jestem nieco zboczony i troche na ten temat wiem. osobiscie primalof jest dla mnie moim osobistym wrogiem; wlasnie dlatgo min ze nie bardzo oddycha. natomiast nie jest wiatro czy wodo szczelny, chociaz np sloma mozna zalatac duze dziury.......

co do twoj sytuacji to prawdopodobnie dobry softy shell (grupa 4 wg mojej nieskromnej klasyfikacji) to to co by ci sluzylo najlepiej. mysle ze twoje wrazenia o "membranie" -(cokolwiek by to bylo domyslam sie ze gore tex) biora sie stad,ze oddcyhalnosc SS jest lepsza od gore tex.......

wbrew pozorom, ja nie ubieram sie zupelnie inaczej w 0 i -25st. zmieniam tylko pierwsza warstwe i druga, a zwykle (chyba ze zapowiadaja duzy wiatr) mam typ 4 SS jako wartswe 3-cia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

Janie a co sadzisz o kurtkach gore tex markera sa w cenie 200$ czy byla by to dobra alternatywa dla ss ?

I jeszcze tak off topic znasz moze , moze byles na red mountain w BC strasznie mnie cos tam kusi pomimo ze w okol siebie mam kilkanascie gorek .


masz na mysli te?

Amazon.com: Mens Celsius Insulated GORE-TEX® Jacket Mens: Clothing

czy inna?

red mountain, jezeli ktos jezdzil, to na pewno oldsnowjunky. tam jeszcze nie bylem: a w okolicy jest tez pare interesujacych miejsc........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi


Tak wlasnie takie lub taka http://www.peterglen...ell-jacket-mens
Co o nich sadzisz , da sie w nich pojezdzic ? No i jeszcze czy jesli jest to gore tex to znaczy ze jest nieprzemakalny i nieprzewiewny jednoczesnie , czy np jeden moze byc taki a drugi taki .


Co do red mountain ponoc fajny (znajomi mowili ) osrodek bo jest duzo tras do free ride i sporo ubitych wiec dla kazdego cos milego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi


Tak wlasnie takie lub taka http://www.peterglen...ell-jacket-mens
Co o nich sadzisz , da sie w nich pojezdzic ? No i jeszcze czy jesli jest to gore tex to znaczy ze jest nieprzemakalny i nieprzewiewny jednoczesnie , czy np jeden moze byc taki a drugi taki .


Co do red mountain ponoc fajny (znajomi mowili ) osrodek bo jest duzo tras do free ride i sporo ubitych wiec dla kazdego cos milego


ten hurricane wyglada na bdb; jezeli jestes wrazliwy na zimno wez go z insulation.

ja w tym sezonie zapinam wyjazd na alaske lub tutaj

http://www.ultimate-...nced/index.html

plus pare innych
to red wyglada dobrze na mapach; slyszalem o tym miejscu sporo i dobrze ale osobiscie nie bylem (jeszcze).....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co niezla wyprawka ale pewnie sporo zalezec bedzie od biletow , bo tak samo na Aleske czy do BC ciezko trafic na jakies w rozsadnej cenie no i plus jeszcze auto trzeba wypozyczyc Mysle ze lekko na taki tygodniowy wypadzik trzeba by tak 2 tysiaczki wyskoczyc na osobe a to niestety kwota do zastanowienia .

Odnosnie Gore tex czy mozna je porownac z kurtkami np ktore maja 20k na 20k(spyder , karbon , descente ) wlasciwie czym sie roznia i ktore beda lepsze bo np za spydera czy descente 20k na 20k trzeba wylozyc z 500$ natomiast gore tex markera , obermeyer ,mountain hardwear mozna kupic juz za 200$ wiec pytanie czy warto placic wiecej tylko za logo -czy za jakosc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...