Skocz do zawartości

Turn 2009 - Włochy + Szwajcaria + Francja


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wychylasz się, masz takie samo prawo zabierać głos. Ze względów finansowych wolałbym bez noclegu, ale pamiętając w ubiegłym roku, wjazd pierwszego dnia z Chamonix 1.035 mnpm na tarasy widokowe Aiguille du Midi 3.842 mnpm - kolejka wywiozła nas w góre w 15 minut. Nagle okazało się, że to niemała wysokość, po 16h jazdy daje w kość podwójnie, nagle jesteśmy słabi jak dzieci, a każdy krok to zadyszka, dlatego zaczynam się zastanawiać - może jednak nocleg. Chociaż wśród tych co nocowali (bo grupa podzieliła się na dwa auta) też byli tacy co im nocleg nie pomógł, byli słabi lub mdleli. Tak więc dostosuje się. Nasz pierwszy dzień też ma być aż do 3.899 mnpm - troche mało tam tlenu ;) Maarcel

Nie bój się Marcinku, tym razem chyba nie jadę z Wami więc nie zapewnię Wam mocy atrakcji ;) Nerka nie będzie musiał się wysilać, żeby.... z workiem kartofli sobie poradzić itd. itp :) Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hejka, witam wszystkich zainteresowanych wyjazem na tą paraolimpiade. tak jak już wspomniane było że dopasowujemy się w grupki co do preferowanego stylu jazdy i prędkości, więc to nie jest problem. jestem za odpuszczeniem noclegu będzie nas kilkoro kierowców więc damy rade. a omdlenia były zagraniem taktycznym niewiasta poprostu potrzebowała na siebie zwrócic uwagę:) jeśli chodzi o transport to mam prośbe o możliwość dojechania do trasy katowickiej w kierunku granicy. w drodze po polsce stracimy mnóstwo czasu na zbieranie każdego z osobna i umęczymy się przy tym, więc stąd moja prośba. a w drodze powrotnej to wiadomo że każy chce byc jak najszybciej w domu w łóżeczku więc uszanujmy każdego bo zmęczenie nie jest sprzymieżeńcem kierowcy. moja propozycje to warszawa-piotrków-częstochowa-katowice-cieszyn jeśli ktoś ma inne sugestie to śmiało. jeśli chodzi o koszty za transport to będziemy wiedzieli po ustaleniu dokładnie trasy i mniej więcej będzie można oszacować kwote, myśle że bęzie ona oscylować +/- 250 pln. jeśli ktoś ma jakieś pytania czy uwagi proszę śmiało pytać bo słyszałem że jest mnóstwo więc nie zawracjąc głowy szabirowi z ta kwestią zapraszam do mnie. moje GG 5507342 i tel. 0 501 046 665 piotrek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała korekta trasy Nery, jedziemy z katosów przez wrocek & zgorzelec & fatherland

Nie bój się Marcinku, tym razem chyba nie jadę z Wami więc nie zapewnię Wam mocy atrakcji ;) Nerka nie będzie musiał się wysilać, żeby.... z workiem kartofli sobie poradzić itd. itp :) Buziaki!

Jesli nie tym razem to następnym pewnie pojedziesz z nami, i jeśli znów zamiast coś zjeść będziesz tylko palić i zemdlejesz na dzięcioła to: wystawimy Cię na allegro w takim stanie z dopiskiem "spiąca księżniczka na worku kartofli" :D a teraz zacznij przy swej bzdurkowej kawie kombinować by jechać :) P.S. nawet nie wiesz jak byłaś ładnie złamana w strzelbę w tej gondolce hihi :D

Użytkownik qaz edytował ten post 22 wrzesień 2009 - 14:05 edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie tym razem to następnym pewnie pojedziesz z nami, i jeśli znów zamiast coś zjeść będziesz tylko palić i zemdlejesz na dzięcioła to: wystawimy Cię na allegro w takim stanie z dopiskiem "spiąca księżniczka na worku kartofli" :D a teraz zacznij przy swej bzdurkowej kawie kombinować by jechać :) P.S. nawet nie wiesz jak byłaś ładnie złamana w strzelbę w tej gondolce hihi :D

Pewnie, że nie wiem - przecież zwracałam na siebie uwagę więc musiałam wyglądać wiarygodnie :D Nie łudź się, że na allegro ktoś kupi - rude, wredne, złośliwe - fuj!! :) Kombinować, to ja kombinuję i to strasznie mocno ale trudne te kombinacje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie poważnie zastanawiam jakby co i jakby sie znalazlo kolejne autko bo moje lubi tańce na lodzie a wiec nie ryzykuje, bzdurka a ty na jakim etapie zastanawiania jestes bo ja juz w sumie na 90% jestem zdecydowana, fajnie by bylo jakby oprócz naszych fajowych facetów pojechały tez fajowe babki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje ? Wszyscy wiedzą jak smakuja narty we Francji. Pamiętam jeszcze poprzedni wyjazd. Psycha chce jechać, kareta jest, woźnica też lecz ciało mdłe. Chętnie bym się zabrał z wami, jeżeli głowny wodz Szabir kiwnie na tak. Ale jest ale. :confused:Nie wiem czy już mogę jeżdzić na nartkach po moich kłopotach zdrowotnych. Lada dzień doktory ustalą to na konsylium. Ewentualnie prosze brać mnie pod uwagę , chyba, ze nie przeszkodzi Wam w wyjezdzie nie narciarz lecz fotograf amator :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie poważnie zastanawiam jakby co i jakby sie znalazlo kolejne autko bo moje lubi tańce na lodzie a wiec nie ryzykuje, bzdurka a ty na jakim etapie zastanawiania jestes bo ja juz w sumie na 90% jestem zdecydowana, fajnie by bylo jakby oprócz naszych fajowych facetów pojechały tez fajowe babki :)

Ja nie mogę się jeszcze określić, z przyczyn niezależnych ode mnie... Chciałabym na 100% ale nie wiem czy będę mogła. Gdybym jechała, to nawet o autko nie trzeba się martwić, poznieważ mam i box również ;) Wariactwo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę, jutro przelewam im zaliczkę dlatego proszę wszystkich uczestników o spoglądniecie ok g 22.00 na swoją skrzynkę prywatną na tym forum i działać PILNE ! :) do czwartku mogę jeszcze zamienić ap. 4 na 5 i tym sposobem będziemy mieć 2 x5, więc do czwartku lista wygląda tak: Domyślnie lista 1. Szabir 2. Maarcel 3. Nera 4. Tymoka 5. at9 6. at9 7. wujot 8. kolega "Wujota" 9. 10 ................ ( ew . miejsce w apartamencie i jeśli nie pojedzie nikt inny autem dojazd autobusem z biura ) o ile będą jeszcze miejsca w kolejnym apartamencie jak i kolejny woźnica z karetą 10. 11. 12. 13 ------------------------------------------------------------------------------------------ godz 22.00 wszystkim zainteresowanym wysłałem info na priva, ja osobiście ze swoich przeleję zaliczkę za wszystkich a tych których zaliczki jutro zobaczę wyszczególnię na grubo na liście, aby było jasne i czytelne. W przypadku nieuzasadnionej zwłoki w otrzymaniu zaliczki będę zmuszony odstąpić miejsca innym sami rozumiecie , w końcu zaliczkowałem ze swoich :) proszę również o podanie tam zawartych danych, jest to niezbędne do umowy ! dopłata do 100% opłaty za hotel/nocleg musi nastąpić do 30 dni przed wyjazdem. - za skipass i opłatę klimatyczną płacimy na miejscu w ojro - proszę też pamiętać o kaucji zwrotnej 50 ojro płatnej na miejscu za osobę ,.. i o papierze toaletowym w ilościach słusznych też :D amen

Użytkownik Szabir edytował ten post 22 wrzesień 2009 - 23:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. I ja wchodzę w ten projekt ...sztuk raz. Nie wiem czy już nie jest za późno na Nerowóz. W razie czego twórzmy kolejną ekipkę by nas było więcej. Ja piszę się na 100%, opcja dorzucenia Cervinii i Verbie jak najbardziej ZA. Co do noclegu po drodze do Cervinii - jestem za pominięciem ... weżcie pod uwagę to że jak planujecie nocleg przed Cervinią to wyjazd w piątek o 12 z W-wy jest pomyłką {szkoda kasy na (4-6h) rozprostowanie kości}. Piotrze jak będziesz zamawiał w EspaceTrans noclegi to weź opcję dodatkowego apartamentu...Was jest 9 a mam nadzieję że jeszcze chętni się znajdą. Pozdrowionka

Witaj Piter wstępnie Monkika ma rezerwację do jutra rana do 6 :) wiec gadaj z nią odnośnie Nerowozu P.S. masz info na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szabir 2. Maarcel 3. Nera 4. Tymoka 5. at9 6. at9 7. wujot 8. kolega "Wujota" 9. Monkika vel Zofija No to jade , kurcze jeszcze sekundy a mogłabym wam pomachac białą chusteczka na pozegnanie. Mam nadzieje ze uda sie zorganizowac jeszcze jeden apartament i dołączą do nas kolejne osoby z kolejnym autkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie lista auto nr. 1 ap. 5 osobowy 1. Szabir już sobie sam przelał :) 2. Maarcel juz przelał 3. Nera wykładam osobiście za Piotrusia 4. Tymoka- potwierdza przelew 5. Monkika vel Zofija - potwierdza przelew ap. 4 osobowy 6. at9 - potwierdza przelew 7. ewczyk - potwierdza przelew 8. wujot 9. kolega "Wujota" auto nr 2 ap. 4 osobowy 10. Empiem pisze że kasa w drodze 11. Zechar (?) 12. Bzdurka (?) 13 Tomasson (?) 14 ..ktoś inny ? Piter vel Empiem, potwierdził pisemnie że może zabrać ostatecznie swoją brykę jako wóz nr 2 jeśli nie zrobi tego oczywiście Zenek vel Zechar wcześniej ze swoim luksusowym krążownikiem :) ( zakładając oczywiście że wszyscy wyszczególnieni wpłacą zaliczki) robi nam się spora ekipa - prawie jak kolonie :D przypominam jednocześnie ,że po czwartku wszystkie oferty w hotelu mają być droższe o 50 zł, o ile w ogóle będą dostępne ze względu na spore zainteresowanie.

Użytkownik Szabir edytował ten post 23 wrzesień 2009 - 09:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie lista ... 10. Empiem pisze że kasa w drodze 11. Zechar (?) 12. Bzdurka (?) 13 Tomasson (?) 14 ..ktoś inny ?

Z żalem rezygnuję z tego wyjazdu(różne okoliczności, inne priorytety), dlatego nie bierzcie mnie pod uwagę nawet w rozważaniach teoretycznych. Pozostaje mi zazdrościć i trzymać kciuki za 100% powodzenie wyprawy:D pozdro Tomek vel Tomasson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie już na pulpicie gości Val d'Isere http://www.valdisere...ies/goodies.php a na biureczku katalog właśnie wyjęty ze skrzynki pocztowej - przyszedł w 3 dni :D http://www.valdisere...ble=0&ssmenu=16 Pzdr Maarcel

Marcel przynieś gorący towar na dżampreze za tydzień! Tomek kurde szkoda noo! A taką sobie nadziej zrobiłam jak przeczytałam twoje piękne imie (bo wiadomo że wszystkie Tomki są ql) na liscie a tu buuum, łomot , rezygnacja i opadłam na ziemie, kurde a jakby Tomasonowi jakąś fuche znaleźć co by dorobil na wyjazd- ja proponuje , mam jedno wolne stanowisko, woźny w przedszkolu :) chyba że są inne propozycje :) pozdrawiam wszystkich uczestników wyjazdy i w takim razie trzymam kciuki za Bzdurke !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja bankowo biorę laptopa a zastanawiamy się z Ewą nad lustrzanką. Napewno weźmiemy szybkophota:) No i niech pepe się wypowie bo z jego sygnaturki wynika jakieś zacięcie w robieniu zdjęć... Co do karaoke to super pomysł - już szukam kawałków:) ale tylko polskich. Niech Francuzi się uczą naszego...:)

Użytkownik at9 edytował ten post 16 listopad 2009 - 11:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...