Skocz do zawartości

Rossignol 9S - opinie?


james

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony mogę powiedzieć: Narty jak na top slalom dość łatwe, przyjemnie sie prowadzą (bardzo stabilnie - może to kwestia przygotowania ale na nich czułem sie baaardzo pewnie). Łatwo inicjują skręty, moim zdaniem nie wymagają tak jak np. SL11 używania brutalnej siły aby wyciągnąć z nich co najlepsze. Jedyna rzecz która mi nie do końca pasuje w tej bardzo dobrej desce to - nie takie dynamiczne jak u konkurencji wyjście ze skrętu. Dla każdego coś miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Gerius jako jeden z nielicznych użytkuje te deski więc najlepiej poczekać może się wypowie. Ze swojej strony mogę powiedzieć: Narty jak na top slalom dość łatwe, przyjemnie sie prowadzą (bardzo stabilnie - może to kwestia przygotowania ale na nich czułem sie baaardzo pewnie). Łatwo inicjują skręty, moim zdaniem nie wymagają tak jak np. SL11 używania brutalnej siły aby wyciągnąć z nich co najlepsze. Jedyna rzecz która mi nie do końca pasuje w tej bardzo dobrej desce to - nie takie dynamiczne jak u konkurencji wyjście ze skrętu. Dla każdego coś miłego...

9S o 8S roznią się w zasadzie bardziej dynamicznym wyjsciem ze skrętu i mają więcej charakter sportowy.A tak ze wszystkimi uwagami się zgadzam. Jamesie, polecili ci dobre narty, będziesz mial co robic na stoku.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...