Skocz do zawartości

Koszulki (i naszywki) - DYSKUSJA


FactorX

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam kilka pytań związanych z naszywkami: 1. Czy odpowiada wam rozmiar naszywki wysokość 8cm szerokość 6.5cm - kształt elipsa - tam "pionowe logo" (tzn rysunek i pod nim napis). 2. Materiał myślę, że najlepszy filc a nie tkanina? 3. Czy jest zapotrzebowanie na naszywki podszyte rzepem (do łatwego przyczepiania) ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bardo się cieszę, że inicjatywa wypali :D Po drugie nie mogę doczekać się naszywki i momentu jak ją sobie na kurtkę naszyję:D Jedyna rzecz to (dla mnie) kolor koszulek- nie lubię jasnoszarego (mało praktyczny) i wolałbym ciemne (granat, czarny, brąz itp.) mi nie odpowiada ale to moje subiektywne odczucie :) Co do pytań FactorX'a: -Wielkość naszywek ok. -Nie wiem jaka jest różnica między filcem a tkaniną -Moim zdaniem rzep nie jest potrzebny (mogą odpaść w czasie jazdy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli chodzi o różnicę filc - tkanina. Filc jest najczęściej używany do naszywek, jest grubszy niż tkanina, ale na tkaninie także można zrobic naszywki. 2. Jeżeli chodzi o rzep, to pytam jako dodatkową opcję, nie na wszystkie naszywki. 3. Co do koloru koszulek, chieliśmy kompromis pomiędzy białym a ciemnym, Logo ma dość ciemne kolory, lepiej wyjdzie na jasnym... Aha, czekam na wycenę i projekt naszywek, powinno być wkrótce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu temat ruszył. Co do koszulek i rozmiarówki OK, ale ten kolor, szary, jakoś mi nie leży. Wolałbym już biały. Na materiale nie oszczędzać. Co się tyczy samego projektu, to tak sobię myślę, czy nie lepiej wygladałby koszulka z mniejszym pionowym logo z przodu i po lewej stronie, a z tyłu tak jak jest zaproponowane? Naszywki mągą być bez rzepów, lepiej sobie przyszyć, tylko czy każdy będzie chciał ją sobie przyszyć (chodzi o kurtkę, może być jej komuś szkoda). Naklejki, mają być gratis, ale w jakiej ilości i czy można zamówić same naklejki. Przyznam, że wolę sobie taką naklejkę przylepić do kasku lub kurtki niż naszywąć naszywkę na samą kurtkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co do dużego logo pionowego z tyłu, a małego z przodu na sercu - mozliwe do realizacji jeżeli większość tak chce... 2. Naklejki w zasadzie w dowolnej rozsądnej ilości, koszt przesyłki jak zwykłego listu chyba. Co do naklejek, jakie rozmiary w cm "pionowych" i "poziomych" naklejek proponujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...