Skocz do zawartości

Serwis w Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

A z jakiego jesteś niezadowolony ?

Ponieważ nie jestem ekspertem w temacie ostrzenia krawędzi nie chciałbym na łamach 'dawać fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu'. Po pierwszym ostrzeniu atomic sl12 krawędzie nie trzymały już tak samo, ale to podobno typowe. Szalę przeważyły problemy organizacyjne dostawy i odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Podnosze temat, jako ze nie bylo odpowiedzi. Poleccie prosze jakis znajacy sie na rzeczy serwis w Gdansku. Chce zregenerowac kupione uzywane narty do funcarvingu Fischer Radarc. Chcialbym aby w serwisie nie popsuli katow (ja sie na tym za bardzo nie znam, ale czytalem, ze trzeba dobrac odpowiednie katy podniesienia/zaostrzenia) i zeby narta byla wlasnie do funcarvingu dobrze przygotowana. Z googlania znalazlem dwa serwisy: Locales (http://www.locales.c...dex.php?kontakt) - ale to w Kossakowie, a ja jednak chcialbym cos w Gdansku, zeby nie musiec jechac przez cale Trojmiasto.. InterSport (http://www.interspor...ria_baltycka/48) - pod reka i wydaja sie w porzadku (maszyna firmy Montana), ale to siec sklepow-serwisow i nie wiem czy przy maszynie nie bedzie robil jakis nieznajacy sie na rzeczy losowy sprzedawca..

Skontaktuj się z serwisem SPORTLAND w Gdyni 058 622 17 98 jeśli pracuje tam jeszcze p.Krzysztof Trybusiewicz to mozesz mu zaufać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Polecam serwis w klubie zeglarskim w Sopocie. Maja duzo cierpliowsci do nietypowych rzeczy, trafilem tam przypadkiem jak mialem problem z rozwalona krawedzia, inny renomowany serwis powiedzial ze narty ( Rossignol Oversize) sa do wyrzucenia! Znajomy polecil mi Sopot i... jak zrobili to nawet sladu nie ma a uzywam je od tego czasu juz 2 sezony. Ponoc dobry jest rowniez Sportland, ala ja juz jestem wierny sopotowi i chyba sa troche tansi. Aha jest problem z kontaktem, nie maja strony i czesto nie mozna sie dodzwonic ale sa zawsze na miejscu i latwo dojechac, za biurowcem hestii na samej plazy :) Natomiast jesli chodzi o snowboard to chodzi opinia ze sopot jest zdecydowanie najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Również słyszałem wiele dobrego o serwisie w Sopocie. Niestety, wkrótce chowają maszyny i w kwietniu mogą być problemy z serwisem. Znajomi noszą narty na Migowską, Gdańsk do małego serwisu w prywatnym domku. Czy ktoś coś słyszał, czy ktoś coś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InterSport (http://www.interspor...ria_baltycka/48) - pod reka i wydaja sie w porzadku (maszyna firmy Montana), ale to siec sklepow-serwisow i nie wiem czy przy maszynie nie bedzie robil jakis nieznajacy sie na rzeczy losowy sprzedawca..

W Intersporcie jest co najmniej dwóch serwisantów, młody - nie wiem jak podchodzi do sprawy - i starszy, który raczej zna się na rzeczy, dawałem sprzęt do zrobienia i wszystko było w porządku, zwłaszcza ze można się omówić na ekspresowa usługę. Przepraszam, czy ktoś wie, gdzie jest serwis na Migowskiej? Mieszkam całkiem blisko wiec chętnie wypróbuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Jak jestes zadowolony z Intersportu, to nie zmieniaj tego, w Gdansku nie ma raczej dobrego serwisu, najlepsze sa w Sopot ( SKZ ) oraz Sportland w Gdyni. W Sopocie jest w sklepie windsurfingowym i trzeba poczekac az skonczu sie sezon i wtedy wstawiaja maszyny, a Sportland serwisuje rowery i i chyba maszyny maja caly rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prosze tego nie traktowac jako reklamy, tylko jako informacje ulatwiajaca zycie narciarzom z 3city, To nasz pierwszy post na tym forum, wiemy ze wielu klientow ma problem z dotarciem do nas lub z dodzwonieniem sie. Przepraszamy za problemy, mam nadzieje ze teraz bedzie juz latwiej nas zlokalizowac. Miescimy sie w Sopockim Klubie Zeglarskim, Sopot ul. Hestii 3, tel 0-58 5557222 ( ale trudno sie dodzwonic, bo jak chodza maszyny to po prostu nie slychac, albo nie zdazymy odebrac ) prosze dzwonic na komorki Roman 0 600-88-44-11, Piotr 0-600-88 44 33. Prowadzimy pelen zakres uslug, serwis dziala 7 rok na maszynach firmy Reichman, zapraszamy w godz 12-19. w sobote 11-15. Wszystkim sympatykom sportow zimowych udanego sezonu i sniegu na naszych pomorskich stokach zyczy Sopot Surf Centrum Roman Budzinski

Ski-serwis SKZ byl juz na forum chwalony i do pochwał się dołączam. Na Migowską mam bliżej i łatwiejszy dojazd i lata współpracy - stąd mój post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a słyszał może ktoś coś o serwisie narciarskim w nowym sklepie sportowym na przymorzu, decathlonie? Mam tam najbliżej i zastanawiam się czy ryzykować zostawienie nart czy może poszukać gdzieś dalej.

Oba gdańskie sklepy Decathlon'a działają od niedawna, więc opinie będą mało wiarygodne. Trzymaj się przetartych ścieżek. Do Sopotu i na Migowską nie masz daleko. Gdybyś jednak zdecydował się na Decathlon to czekamy na wrażenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
poszedlem do Decathlonu i faktycznie jakos to wyglada, sprzet maja niezly ale cos mi nie pasuje, jakos nie ufam tym nowym fachowcom, Namor ma racje, lepiej zostawic sprzet w sprawdzonym serwsie u fachowcow, ceny zblizone ale doswiadczenie na pewno duzo wieksze.i jakos czuje sie ze bardziej dbaja o te nasze deski. W Sopocie czy w Sportlandzie po prostu pachnie nartami, ja kurcze lubie ten zapach i ta atmosfere :) Za to obsluga w Decathlonie na stoisku narciasrkim to jakies totalne nieprozumienie, mam nadzieje ze serwisanci maja wiecej pojecia o swojej pracy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dlugo nie bylem na forum i tak z ciekawosci: czy uzytkownik w3rt skorzystal z oferty? aha i gratulacje za strone :) troche prosta ale dobre i to, w koncu cos zrobiliscie aby latwiej bylo sie cos dowiedziec wlasnie nasz zawodnik Maciej Bydlinski wypadl z trasy zjazdu do kombinacji na MS a komentatorzy ( eurosport 2) zastanawiaja sie czy mial dobrze zaserwisowane narty bo od razu zaczal ogladac krawedzie w swoich nartach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, ten chwalony serwis narciarski w Sopocie, to ten: http://nartysopot.pl/ ??? Z góry dzięki za info :)

Tak to ten, nie martw sie, jakosc uslug duzo lepsza niz sama strona.:D ja sie tak juz przyzwczailem do nich, ze jak we Wloszech dalem sprzet do nasmarowania to wydawalo mi sie ze nic nie chce jechac. a tak na powaznie smarowanie u nich - pierwsza klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Odnośnie serwisu decathlon z Gdańska -widziałem ich dzieło niedawno podczas formowania moich bucików u "localesów".Przyjechal facet z nartami atomic jakis model sl z miejscowo przetartymi do białego rdzenia ślizgami.Narty były po 3 tygodniowych wyjazdach i zawsze robione były w tymż decathlonie.Diagnoza była taka że prawdopodobnie zostały zjechane zbyt świeżym papierem ściernym i dlatego tak wyglądaja.Facet jechacl prosto do decathlonu walczyc o swoje -jak się to skończyło nie mam zielonego pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
1) Locales - serwis OK, wybór sprzętu duży, kupiłam u nich buty i jestem z nich (w końcu) bardzo zadowolona. Nie jeżdżę do nich serwisować nart bo daleko, a poniższe serwisy są wg mnie też OK. 2) Intersport - najlepszy wg mnie serwis jest w Intersporcie na "Różowej Drodze". 3) Sportland - Daniel Michalski, też nie mam żadnych zastrzeżeń i właściwie ostatnio już tylko u niego serwisuję narty. Wszystkie te miejsca są jak dla mnie daleko ale z drugiej strony aż tak często do tego serwisu się nie jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ostatnio byłem w Sportlandzie, miała być szybka, zapoznawcza, 5 minutowa wizyta, a skończyło się na chyba 30 minutowej baaardzo dla mnie ciekawej pogadance o sprzęcie. Widać było, że jest to pasja Pana który mnie obsługiwał i że bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą. Polecam wizytę w tym sklepie! I okazało się, że można otrzymać niezwykle atrakcyjną ofertę zakupu, z której mam nadzieję skorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Od lat serwisujemy (ustawienia wiązań, smarowanie, ostrzenie) narty w Intersport w Gdyni - zawsze jesteśmy zadowoleni jedyny minus to długi okres oczekiwania...

 

Jako, że w tym roku nie chce mi się jechać aż do Gdyni chciałam Was podpytać o podpowiedź - gdzie w Gdańsku (Przymorze, Oliwa) można zrobić podstawą usługę (ustawienie wiązań, certyfikat)?

 

Znalazłam:

1 - Abcsurf 35zł

2 - Intersport Galerka - 35

3 - Decathlon - 10zł 

przy czym Decathlon coś podejrzanie za tanio....

 

poradzicie?

jesłi tylko ustawienie wiązań  i potrzebujesz certyfikat to wybierz Decathlon, powinni potrafic to zrobic dobrze a 10 zł to bardzo tanio:), natomiast nart do serwisu bym im nie oddawał. Bez sensu skoro są sprawdzone serwisy w pobliżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...