Skocz do zawartości

Rossignol Attraxion VI - wrażenia z jazdy


kurczak

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek trochę technicznych... Rossignol Attraxion VI, długość 146, taliowanie 126-74-105, promień 11 m Konstrukcja: fit technology, fit construction, ips h carbon, dualtec integral Wiązania: saphir 110 tpi Miejsce: Hochkar Dni jazdy: 7 Pogoda: schnee, schnee, schnee... i mgła Ułatwię sobie pisanie a Wam czytanie i wrażenia w punktach wyłuszczę... Krótki skręt - Rewelacja, szczególnie pięknie przy większej prędkości. Niezależnie od warunków panujących na stoku, choć wiadomo, że "łatwiej" na przygotowanej trasie Długi skręt - Da radę. Ja osobiście nie przepadam, ale ubezpieczając jadącą przede mną Manię musiałam. Prędkość automatycznie spadła do średniej Stabilność jazdy - Idealna w każdych warunkach. Muldy, kopny śnieg, sztruks a nawet się mi zdarzyło pokicać obok trasy... Miodzio! Trzymanie krawędzi - Hmm... nie wiem szczerze mówiąc czy udało mi się pojechać na krawędziach. Ja starą, klasyczną techniką śmigam... Łatwość prowadzenia - Powiem tak... w warunkach sztruksowych lekko, łatwo i przyjemnie, w muldziasto-kopnych trzeba się powysilać, porządnie docisnąć ale przyjemność i satysfakcja nie do opisania Ogólne wrażenia - W zeszłym sezonie wróciłam do nart po prawie dziesięciu latach przerwy. Przejeździłam zaledwie kilka dni i to na wypożyczanych nartach w długościach od minus 20 do 15. Byłam trochę załamana, bo narty wyraźnie mi uciekały, przy większych prędkościach odchylałam się do tyłu. Dlatego też z mieszanymi uczuciami wpinałam się do szóstek atrakcyjnych, czy dam radę, czy nie porywam się z motyką... Już po pierwszym zjeździe widziałam, że to jest to. Nic mi nie uciekało, sylwetka sama się układała... Nie wiem od czego to zależy... Podsumowując - Polecam Paniom, narty świetne, idealne do każdych warunków, można się na nich wyszaleć. Moje kochane łopatki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek trochę technicznych... Rossignol Attraxion VI, długość 146, taliowanie 126-74-105, promień 11 m Konstrukcja: fit technology, fit construction, ips h carbon, dualtec integral Wiązania: saphir 110 tpi Już po pierwszym zjeździe widziałam, że to jest to. Nic mi nie uciekało, sylwetka sama się układała... Nie wiem od czego to zależy... Podsumowując - Polecam Paniom, narty świetne, idealne do każdych warunków, można się na nich wyszaleć. Moje kochane łopatki :)

czyli trafilas w 10 !!! z nartami do siebie. super. brakuje mi tylko zdjecia tych "kochanych lopatek" ....:) a jak sie sprawdzilo nowe ubranie narciarskie???? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...