Skocz do zawartości

Zalana dziura w ślizgu...


james

Rekomendowane odpowiedzi

Na jednej z aukcji znalazlem dosc ciekawa oferte nart uzywanych, oprocz niskiej ceny zainteresowaly mnie, gdyz jest napisane ze maja zalana dziure na slizgu w jednej z nart. Czy to pogarsza wlasciwosci jezdne narty? Czy wplywa jakos na jazde? Prosze o opinie:) Link do aukcji: http://allegro.pl/it...gosc_150cm.html Dodam, ze w aukcji jest blad(moze celowy?) narty sa z sezonu 04/05.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych nart, to zgadzam się z resztą. Za bardzo zniszczone jak na tą cenę.

pisząc zniszczone mamy oczywiscie na mysli zniszczony ślizg i najprawdopodobniej wyrwaną krawędz ( a nie wierzchnią stronę nart - ta wygląda ok), pewnikiem po kilku zjazdach to wszystkjo sie rozejdzie i narta będzie się nadawała tylko na śmietnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobny problem z miomi nartami, nie przeszkadzało mi to w jeździe, lecz zaznaczam że jeżdże szybko, ale nie wyczynowo. Przed zakupem takich nart powinno się jednak sprawdzic jak duży to był ubytek, czy nie były krawędzie wyklepywane itp. ponadto u mnie po 1 sezonie wypełnienie zaczęło sie odkruszac. Jest jeszcze ten problem że jak będziesz chciał sprzedac te narty z jakiejs przyczyny, będziesz miał z tym problem. Polecałam bym ci skontaktowanie się z tą firmą: http://www.sport-trading.pl/ wystawiaja sie też czasem na allegro Atomici sl9 w ub. tyg. sprzedawali za 900zł. Są w całkiem niezlym stanie z wiązaniami rentalowymi. wiązania podejrzewam, że są starsze bo ja mam takie przy narcie z 2002r ale bardzo dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...