Skocz do zawartości

Zawody Skiforum


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jednego zawodnika szczególnego -który w drugim przejeździe dał z siebie wszystko i jeszcze trochę pokonał siebie. 1- zbliża sie, 2- czego się nie robi aby poprawić czas w II przejeździe, (czas lepszy o ponad 4s) 3- wyczerpał wszystkie siły??? żyje??? 4- ŻYJE hura hura -toż to??? Pozdrawiam Jarek

Załączone miniatury

  • DSC03403.jpg
  • DSC03404.jpg
  • DSC03405.jpg
  • DSC03407.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Miło słyszeć. Wiesz juz 5 sezon a ma dopiero 7 lat. Mógł nawet wygrać tylko cos nawywijał na mecie w pierwszym przejeździe i stracił 5 sek. No i nartki ma stare 110cm. W przysżłym sezonie już 140cm. Usmuechne się może o to zdjęcie do Ciebie na maila? Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Miło słyszeć. Wiesz juz 5 sezon a ma dopiero 7 lat. Mógł nawet wygrać tylko cos nawywijał na mecie w pierwszym przejeździe i stracił 5 sek. No i nartki ma stare 110cm. W przysżłym sezonie już 140cm. Usmuechne się może o to zdjęcie do Ciebie na maila? Pozdrowienia

sie ma, ojciec - sędzia - i syn przegrał ??? - coś słabo się starałeś Mitek :D:D:D - ale to syn "nawywijał" - dałeś "ciała" po prostu.. ;) - a winny musi się zawsze znaleść.. :D, a ja tyle kasy postawiłem na niego w Totalizatorze - no jak tu się umawiać.. :) pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak późno, ale chciałbym podziękować za bardzo mile spędzone i dobrze zorganizowane zawody... oby do następnego roku :) Pogoda dopisała, frekwencja też, sympatyczna atmosfera... czego chcieć więcej? Jest co wspominać, w końcu historyczne pierwsze zawody SkiForum... :rolleyes: P.S Mitek, nie miałem okazji Ci tego powiedzieć twarzą w twarz, ale jesteś wielki :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na filmy kolejne... :D Młodziki na starcie i... pierwszy przejazd Mani [ame="http://www.youtube.com/watch?v=UFfsZNDCzpI"]YouTube - Moja Mania Zawody SkiForum Praciaki 2009 pierwszy przejazd[/ame] i drugi przejazd Mani (trochę i mnie tam widać podążającą za... ;)) [ame="http://www.youtube.com/watch?v=IPOV_5d8Mnw"]YouTube - Moja Mania Zawody SkiForum Praciaki 2009 drugi przejazd[/ame] i Tosia Borowinki [ame="http://www.youtube.com/watch?v=GcdNMbLUK-4"]YouTube - Tosia Borowinki... Zawody SkiForum Praciaki 2009[/ame] wszystkie filmy by keram :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na filmy kolejne... :D Młodziki na starcie i... pierwszy przejazd Mani YouTube - Moja Mania Zawody SkiForum Praciaki 2009 pierwszy przejazd i drugi przejazd Mani (trochę i mnie tam widać podążającą za... ;)) YouTube - Moja Mania Zawody SkiForum Praciaki 2009 drugi przejazd i Tosia Borowinki YouTube - Tosia Borowinki... Zawody SkiForum Praciaki 2009 wszystkie filmy by keram :)

Podziękowania dla autorów RÓWNIEŻ za wartwę muzyczną, czyli za "Aces High" i "Mama i'am comming home" ... Szczególnie za "moich Ajronów ;-) " Fajnie się przy tym oglądało te filmiki :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 30 marzec 2009 - 07:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla autorów RÓWNIEŻ za wartwę muzyczną, czyli za "Aces High" i "Mama i'am comming home" ... Szczególnie za "moich Ajronów ;-) " Fajnie się przy tym oglądało te filmiki :-)

Ja również uważam ,że muzyczka miodzio, tylko niestety jeszcze bardziej mi żal ,że niemogłem być z Wami w tym roku :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...