Skocz do zawartości

Na stoku - Rzeczka


buczek5

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, środa ? trochę dziwny termin. W sumie pozostaje wziąć urlop. :)

zadzwonie dzis do wlasciela softpole i zapytam czy bedzie stawiac za tydzien. dam znac. z tego co mi mowil wczesniej termin srodowy jest ustalony z wlascicielem stoku - mniej ludzi, mniejszy tlok, nikt nie marudzi ze tyczki stok zajmuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie dzis do wlasciela softpole i zapytam czy bedzie stawiac za tydzien. dam znac. z tego co mi mowil wczesniej termin srodowy jest ustalony z wlascicielem stoku - mniej ludzi, mniejszy tlok, nikt nie marudzi ze tyczki stok zajmuja.

 

wg mnie to lepsza byłaby nocna,

np. piątek albo niedziela, w środku tygodnia też ale to już gorzej

(mi np. by pasował pon albo wtorek),

ale jeśli w środę w dzień ktoś przyjeżdża, to cel osiągnięty  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, daj znać.

 

wg mnie to lepsza byłaby nocna,

np. piątek albo niedziela, w środku tygodnia też ale to już gorzej

(mi np. by pasował pon albo wtorek),

ale jeśli w środę w dzień ktoś przyjeżdża, to cel osiągnięty  :)

Tyczki wczoraj byly. Tak od 10 do 14. Okolo 30 osob jezdzilo na tyczkach i na stoku. Dzien wczesniej bylo 5 osob wiec widac slalom w tygodniu robi zainteresowanie. Za tydzien i za dwa tygodnie slalom tez bedzie postawiony. Pozniej raczej nie bo wlasciciel Softpolu ma zobowiazania rodzinne. Chyba ze ktos chetny pomoze i przejmie organizacje. Zmiana na inny dzien albo inna godzine nie wchodzi w rachube, chyba ze ktos pomoze.

 

Chyba trzeba wziac wolne za tydzien z roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczki wczoraj byly. Tak od 10 do 14. Okolo 30 osob jezdzilo na tyczkach i na stoku. Dzien wczesniej bylo 5 osob wiec widac slalom w tygodniu robi zainteresowanie. Za tydzien i za dwa tygodnie slalom tez bedzie postawiony. Pozniej raczej nie bo wlasciciel Softpolu ma zobowiazania rodzinne. Chyba ze ktos chetny pomoze i przejmie organizacje. Zmiana na inny dzien albo inna godzine nie wchodzi w rachube, chyba ze ktos pomoze.

 

Chyba trzeba wziac wolne za tydzien z roboty...

Czyli podsumowując - tyczki od 10.00 do 14.00. środa.

Czy ktoś kotroluje wypuszczanie na slalom narciarzy? Czy ułańska fantazja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując - tyczki od 10.00 do 14.00. środa.

Czy ktoś kotroluje wypuszczanie na slalom narciarzy? Czy ułańska fantazja? :)

jest pomiar czasu wiec to reguluje. wpisz sobie softpole w googla albo youtube to bedziesz miec poglad jak slalom wygladac bedzie. fajnie ze te tyczki mozna tluc bez ochraniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...