Skocz do zawartości

Ćwiczenia na wzmocnienie


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie pięknie. Nie wiem jak inni, ale ja dziękuję. W kwestii pistoletu - dla dysponujących mniejszymi zasobami równowagi, można chyba zaproponować to ćwiczenie prze framudze drzwi. Albo stajemy w świetle drzwi i trzymamy sie po obu stronach, albo stajemy po jednej stronie i oburącz trzymamy się przed sobą - delikatnie, aby nie podciągać sie na rękach przy podnoszeniu. Akuratnie to ćwiczenie ostatnio przerabiałem i z obserwacji własnych tak mi wyszło. pzdr k

Użytkownik kurm28 edytował ten post 14 wrzesień 2009 - 20:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurm 28.To właśnie miałem na myśli pisząc o oparciu się o coś,tylko bardziej jednorącz.Pisałem na szybko dlatego może mało przejrzyście. Jak najbardziej do samych nóg nie powinno się ograniczać,co też napisałem.Moze to się odbić po pierwszym dniu na nartach niezłymi zakwasami innych partii ciała,oraz bólem grzbietu.Ograniczyłem się tylko do treningu nóg.Trochę czasu zajęło by napisanie treningu wszystkich partii mięśniowych w warunkach domowych. Nie chciałem zanudzać,bo nie wiem czy kogoś by to zainteresowało. POzdrawiam Edwin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam My tu gadu gadu, smichy-hihy, a sezon za pasem i zanim sie oglądniemy, to trzeba będzie deski przypinać i z wiatrem we włosach gnac w dół na złamanie karku. ;):D:D Pomyślałem przeto, ze mając tutaj kilka osób "oblatanych" w temacie, można by te osoby jakoś wykorzystać. Może ktoś cierpi na nadmiar wolnego czasu oraz dobrej woli i jest w stanie przygotować zestaw kilku ćwiczeń DO WYKONYWANIA W DOMU , który pozwoli "kanapowcom i zabiurkowcom", na przygotowanie się do sezonu. Zdaję sobie sprawę, ze najlepiej iśc na siłownię, znaleźć dobrego instruktora i ćwiczyć na sprzęcie, ale umówmy sie - nie każdego na to stać zarówno finansowo jak i czasowo. Nie chodzi mi tutaj o to, żeby każdy wrzucił jakieś ćwiczenie, i "cos sie dobierze", tylko raczej o w miarę kompletny zestaw okraszony takimi detalami, jak ilości powtórzeń, dni treningowe etc (nie znam sie na tym, więc ciężko mi sprecyzować). Może ktoś ma linka do takiego zestawu - tez by byo super. Najważniejsze jednak jest to, żeby można było trening przeprowadzić w domu. pzdr k.

Proszę:http://www.skiforum....19&postcount=13 ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu sporo fanatyków ćwiczeń, ale dla zwykłych wyjazdów stosowałem zawsze przysiady od początku września - codziennie ze trzy serie po 20 przysiadów. Rowerek też się przydaje a jak :-) Najważniejsze, żeby nie obudzić się tydzień przed wyjazdem tylko zacząć odpowiednio wcześnie. Ja już jadę z przysiadami drugi tydzień :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę:http://www.skiforum....19&postcount=13 ;):)

super trening dla zawodowców! chciałbym zobaczyć jakąś osobę z forum na drugi dzień po takim treningu :) ps. najważniejszą rzeczą jest to co napisał kolega do góry /alfiski/ aby nie obudzić się tydzień przed wyjazdem !!!pozdr

Użytkownik latamito edytował ten post 15 wrzesień 2009 - 14:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...