Skocz do zawartości

Zimowy katalog Makro


Johann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przegladajac oferte makro znalazlem ROSSIGNOL Cobra 90 (black) (z wiazaniami Axium 200 X-plate) -755zl DYNASTAR Cruise X ( z wiazaniami Look AIS 10) -767zl ELAN Cruise Pro152-169 (z wiazaniami Elan EL 10,0) -633zl FISCHER CTX 200 (z wiazaniami FP9 FS10) -633zl oraz Head C200 CP9 wiazania SL100 Promo -587zl (nie w makro) Ktore z nich najbardziej polecacie?Jak dotad moim faworytem jest head i cena takze przyzwoita.Napiszcie ktore waszym zdaniem jest na 1 miejscu itd.

Na takie ogólne pytanie nikt ci nie odpowie. Sprecyzuj, tj. twój wzrost, waga, styl jazdy i oczywiście poziom umiejętności według kryteriów forum. Wtedy będą konkretne odpowidzi. Pozdrawiam:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Moj poziom to poczatkujacy 2.Jazda rekreacyjna 3.Jezeli chodiz o jazde to tylko stoki w osrodkach 4.180 cm wzrostu i 63 kg wagi 5.Mezyczna 6.kondycja dobra - uprawiam sporty walki i jezdze na rowerze

Moja rada, zreszta nie tylko moja, bo przewija sie to czesto na forum, jest taka, zebys jesli jestes poczatkujacy pojezdzil najpierw na nartach z wypozyczalni. Mozesz w ten sposob zapoznac sie z roznymi modelami i stwierdzic co jest dla Ciebie najwygodniejsze, na czym bedzie Ci sie jezdzilo najlepiej. A dopiero pozniej dokonaj wyboru zakupowego. Ja przez pierwsze dwa lata jezdzilem na sprzecie z wypozyczalni... az stwierdzilem, ze potrzebuje czegos innego i udalem sie na zakupy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem juz dzis w makro i warto sie tam wybrać dopiero koło czwartku, jak dopiero sie pokapują co tak naprawde mają... sporo rzeczy np. w bielsku jeszcze nie dojechało do sklepu. Sprzedający jeszcze w temacie dobrze nie siedzą z ekspozycją i sortowaniem w przejrzystą całość tez nie najlepiej;/ dobrze wyeksponowana jest tylko w mojej opinii oferta kasków i gogli... Ale może tak jest tylko w bielsku bo jest kończona przebudowa hali... Widać nawet tak duzy sklep jak makro ma problem z dostawcami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem juz dzis w makro i warto sie tam wybrać dopiero koło czwartku, jak dopiero sie pokapują co tak naprawde mają... sporo rzeczy np. w bielsku jeszcze nie dojechało do sklepu. Sprzedający jeszcze w temacie dobrze nie siedzą z ekspozycją i sortowaniem w przejrzystą całość tez nie najlepiej;/ dobrze wyeksponowana jest tylko w mojej opinii oferta kasków i gogli... Ale może tak jest tylko w bielsku bo jest kończona przebudowa hali... Widać nawet tak duzy sklep jak makro ma problem z dostawcami...

Tożsama sytuacja na pomorzu :D . Gogle i kaski dobrze wyeksponowane - reszta czwartek, piątek. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok opisu nart macie porady ekspertów, a poza tym w Makro na stoisku narciarskim też nie pracują byle leszcze więc doradzą

Chyba sobie żarty robisz, rozmawiałem z kolesiem z obsługi (stoisko narciarskie) w Makro Rzeszów :confused: to jedna wielka kpina, koleś nie miał pojęcia o podstawach nie chciał bym mieć takiego doradcy (tylko klienta na minę może wpakować).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żarty robisz, rozmawiałem z kolesiem z obsługi (stoisko narciarskie) w Makro Rzeszów :confused: to jedna wielka kpina, koleś nie miał pojęcia o podstawach nie chciał bym mieć takiego doradcy (tylko klienta na minę może wpakować).

Niom nie wiem jak w tym sprzęcie narciarskim ale np. na elektronice to nie znają sie prawie wcale... wpuszczają cię tylko w wyższą cenę... Koles mi zaproponował takie połączenie karty dzwiękowej i głośników że połączenie Giertych-Leper to pikuś;/ No i pewnie ci specjaliści są wszędzie tacy sami, na każdym stoisku. Chyba że trafi sie pasjonata taki jak był swego czasu w Krakowie na stoisku wlasnie sportowym ale z rowerami..., ale go już nie ma;/ Sorry za off top no ale obsługa na halach makro u nas na południu IMO jest conajwyżej mierna;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żarty robisz, rozmawiałem z kolesiem z obsługi (stoisko narciarskie) w Makro Rzeszów :confused: to jedna wielka kpina, koleś nie miał pojęcia o podstawach nie chciał bym mieć takiego doradcy (tylko klienta na minę może wpakować).

Rzeszów to nie Kraków ;] PS: a jak Ci się nie podoba koleś ze stoiska to idź po radę do chłopaków z serwisu narciarskiego! Onie napewno będą kompetentni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...