Skocz do zawartości

Nowa oferta Makro


alfiski

Rekomendowane odpowiedzi

alfiski, dobrze mówisz. Oni to mają niezły wybór, jak rzucą nową dostawę. Momentalnie masa ludu i zaczyna się przebieranie, więc warto zajżeć jak ktoś czegoś szuka. Ja niestety nie mam gazetki, a możesz w nią luknąć, czy może mają tam jakieś gogle z żółtą/pomarańczową szybką np CEBE? I tak mniej więcej za ile, bo mam chrapkę na drugie gogle, ale ceny w innych sklepach mnie odstraszają :mad: w tym roku i tak już poszalałam z nowymi rzeczami na narty, więc budżet coraz skromniejszy... A jeszcze długorękawową koszulkę termoactiv chciałam, tylko skąd kasę na to brać... eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha a wiecie co, ja sam nawet makro nie lubię i posyłałem tam żonę zwykle, poza tym jest po drugiej stronie Poznania. I w sumie to kupowała tam tylko babeczki kruche i papier do drukarek. A tutaj nagle stałem się punktem informacyjnym dla wszystkich forumowiczów: Tu jest link do promocji z podziałem na różne hale makro: http://www.makro.pl/pl/promocje mam na tyle fajną firmę, że makro przysyła mi gazetki, ale na tyle małą, że nie mam sekretarki, która mogłaby mi zeskanować gazetkę żebym ją tu wkleił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfiski, dobrze mówisz. Oni to mają niezły wybór, jak rzucą nową dostawę. Momentalnie masa ludu i zaczyna się przebieranie, więc warto zajżeć jak ktoś czegoś szuka. Ja niestety nie mam gazetki, a możesz w nią luknąć, czy może mają tam jakieś gogle z żółtą/pomarańczową szybką np CEBE? I tak mniej więcej za ile, bo mam chrapkę na drugie gogle, ale ceny w innych sklepach mnie odstraszają :mad: w tym roku i tak już poszalałam z nowymi rzeczami na narty, więc budżet coraz skromniejszy... A jeszcze długorękawową koszulkę termoactiv chciałam, tylko skąd kasę na to brać... eh...

a szukałaś w Decathlonie ??? ja mam gogleCEBE z żółtą szybką z decatholnu :) w dobrej cenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All for You : w gazetce: CEBE A- Way bursztyn 48,79 brutto Uvex paragon mix 109,79 brutto - ciemna żółć Carrera żółte PRO-OPTIC 73,19 brutto belle sharkfin Lady 82,95 zł brutto (...) odzieży też cała masa i kaski też są kaskę skąd brać - nie wiem, sam z tym walcze karty kredytowe próbowałaś ? :)

Co za wspaniałe ceny! Dzięki wielkie za cynk :) Karty kredytowej używałam kupując buciwo w tamtym roku. Teraz zajmuję się dodatkowymi zleceniami poza etatem, to wpada dodatkowa kasa. Ale głównym moim sponsorem w tym sezonie jest stypendium naukowe :D I na jego cześć po trzykroć HURRA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szukałaś w Decathlonie ??? ja mam gogle CEBE z żółtą szybką z decatholnu :) w dobrej cenie :)

Byłam ostatnio w Decathlonie, a tam syf, kiła i mogiła. Wszystko przebrane na maxa. Aż się poirytowałam i wyszłam. A gogle muszę pod kask CEBE Spynera. W MACRO kupiłam, więc liczę, że będą i kompatybilne gogle w dobrej cenie.

Użytkownik HesSki edytował ten post 09 styczeń 2009 - 12:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfiski, byłam wczoraj w macro i zęby zjadłam na doszukiwaniu się cen do gogli. Ceny zupelnie inne, niż u Was w Poznaniu - niestety. Szukałam takich googli z pomarańczową szybką, coby na slońce, chmurkę i ciemny dzień pasowało, no i znalazłam - fakt, nie za planowane 48 zł, ale za 73 :-/ ale są całkiem fajne i szybka jak chciałam, i kompatybilne z kaskiem, mimo, że to bolle, a nie cebe. I znów mialo być 50 wyszło więcej... Te narty puszczą mnie z torbami :) ale dobrze m z tym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez wczoraj przyszly gazetki makro bo tez mam mala firme uslugowa i tez bylem pod wrazeniem asortymentu, ale gazetki cenowej tak dokladnie nie ma na stronie tylko jest ten Poradnik Sportowy Makro

Użytkownik juri edytował ten post 10 styczeń 2009 - 17:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfiski, byłam wczoraj w macro i zęby zjadłam na doszukiwaniu się cen do gogli. Ceny zupelnie inne, niż u Was w Poznaniu - niestety. Szukałam takich googli z pomarańczową szybką, coby na slońce, chmurkę i ciemny dzień pasowało, no i znalazłam - fakt, nie za planowane 48 zł, ale za 73 :-/ ale są całkiem fajne i szybka jak chciałam, i kompatybilne z kaskiem, mimo, że to bolle, a nie cebe. I znów mialo być 50 wyszło więcej... Te narty puszczą mnie z torbami :) ale dobrze m z tym :D

Też mam Bolle, też z Makro, czerwone. Dałek koło 60zł jakieś dwa lata temu. Fakt, kompatybilne z kaskiem Cebe ;) W tym roku w sumie tylko buty i narty mam z poza Makro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...