Skocz do zawartości

Karyntia (Bad Kleinkirchheim) 28.02 - 3.03.2009


Petrol

Rekomendowane odpowiedzi

musze powiedziec ze jestem pod wielkim wrazeniem waszej organizacji [pewnie nie tylko ja]. nie slyszalem zeby ktokolwiek organizowal cos podobnego na taka skale.

To zapraszamy z nami, miejsca jeszcze są :)

a ten region to fajny jest? termy fajna sprawa, ale czy jest gdzie poszalec, bo na mapie jest tylko jedna dluga czarna, ale chyba porzadna:)

Oprócz BKK w planie tej wyprawy są również inne regiony Karyntii: Turracher Hohe, Interkrems, Katschberg może Gerlitzen - decyzje gdzie będziemy śmigać "kapituła wyjazdu" ;) podejmie pewno już na miejscu.

Użytkownik Kosmyk edytował ten post 19 styczeń 2009 - 12:25 literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a te inne regiony to na ten sam karnet?

Ten sam :) :) :) + jeszcze kilkanaście ośrodków w Karyntii jak Molltal, Ankogel, Nassfeld i wiele, wiele innych + jeszcze na dokładkę Tyrol Wschodni czyli Grossglockner Resort, Sillian, Lienz, St.Jakob itd.. Ośrodki może nie są wielgachne ale wybór jest doprawdy spory zatem można go układac dowolnie i w razie kiepskich warunków w jednym miejscu zawsze można pojechac gdzie indziej bez obawy że trzeba kupowac nowy karnet. pzdr

Użytkownik Robak edytował ten post 19 styczeń 2009 - 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petrol to "Petrolówkę" gwarantuje ...

dlatego jadę !!! a tak poza tym to chciałem zobaczyc jak jeden albo drugi instruktor sie sprawdzi i nauczy mnie jeździć na nartkach ;) już się nie mogę doczekac wyjazdu z WARIATAMI :) pozdro he rsowa dla kolegi z zagranicy Erler:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda wyjazd dopiero za pare tygodni, ale zastanowcie sie czy nie kupic sobie troche euro na wyjazd [ja chyba tak wlasnie zrobie]:mad: analitycy przewiduja ze trend spadkowy zlotowki utrzyma sie jeszcze przez jakis czas, nikt jednak nie wskazuje na konkretny poziom:confused: jesli jedziecie cala rodzinka, to roznice moga byc calkiem spore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...