Skocz do zawartości

Szukam kwatery w Kaniówce lub Białce Tatrzańskiej proszę o opinie i adresy


decent

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy się całą rodziną na narty niestety lub stety w Polsce ponieważ mamy małe dziecko 1,5 roku i synka 6 lat który rok temu po raz piwerszy przymierzył się do nart w Małym Cichym. Chciał bym aby w tym roku czegoś się nauczył a naczytałem się że w Kaniówce są dogodne warunki dla takich początkujących narciarzy po drugie żona nie jeździ jeszcze no i maleństwo też za małe na pierwsze szusy :) Zagranica nie wchodzi w grę chcę aby mały pojeździł z instruktorem (bariera językowa) i mała za mała na długą podróż. Będę wdzięczny za wszelkie informację na temat kwater w Kaniówce lub Białce Tatrzańskiej chciał bym się zmieścić w 200 zł za dobę.

Użytkownik decent edytował ten post 04 styczeń 2009 - 21:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, Dziękuje ze namiary ale kwaterkę już znalazłem mam nadzieję że się sprawdzi, co do tematu to można by go kontynuować i wpisywać kwaterki które polecamy lub odradzamy w Białce chyba, że admin forum się nie zgodzi, tak w ogóle to przydał by się na forum temat poświecony kwaterom w każdej miejscowości do której się udajemy odpocząć i pojeździć. Kaniówka dlatego bo jadę z dzieckiem, które chce się nauczy się jeździć na nartach Jurgów był by za trudny dla początkującego narciarza Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...