Skocz do zawartości

Weekendowe wyjazdy na narty z Poznania


alfiski

Rekomendowane odpowiedzi

To co Poznaniacy, jak na razie Ania, Hanka i ja.
mnie widać na fotce :-) mozna mnie poznać po głupim wyrazie twarzy

będzie ktoś jeszcze ?



No możne i ja bym się zjawił dawno tam nie byłem chyba z 6-7 lat.
Ale ja t dopiero mam wyraz i gadam jak PYRA ( nic po POLSKU)
i
1-za młody jestem -

2-jak rzuciłem faje tak przybrałem ze ledwo mnie nogi noszą spodnie
muszę mieć rozpięte i to te z okresu kiedy byłem PIWOSZEM,

3- Buty mam za miękkie +ale je bardzo lubię,

4- szkoda mi nart choć są stare

i co ja mam zrobić.

A tak poważnie możne mi się uda choć na godzinkę.

Pozdrawiam Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hankę też bez problemu poznamy ze zdjęcia ;) Ja być może będę jeździć już troszkę wcześniej także o 17 będę Was wypatrywać!



tym razem nie założę żółtej kurtki:D
kurtka grafitowo-biała i czapka biała (spodnie czarne)
spotkamy sie przy wejściu/kasach

a do tych co "piętrzą trudności" specjalne zapraszenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem sie jak przyjadę z małego wyjazdu
jeszce nie wiem czy pojadę a decyzje muszę podjąć szybciutko decyzję w sobote ewentualny wyjazd na 7 dni.
Ale jeśli bym jechał na zawody wygra lub pokibicować chętnie kogoś dokopuje do autka i kwatery (lub ja się doczepie)
Pozdrawiam
Jarek

PS. Przepraszam ,że nie dotarłem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zawódki" rozpoczynają się o 10 więc najlepiej byłoby wyjechać w piątek po południu. Wieczorek integracyjny - a od rana na stok...
Fajnie byłoby zostać do niedzieli ale jesli udałoby się grupę zorganizować to się podporządkuję woli większości;) W końcu koszt jednego noclegu to ok. 30 zł... Dojazd to około 400-450 km więc nienajgorzej. Ja jadę na 95% - najwyżej pociągiem - koszt biletów to ok. 100zł w obie strony do Katowic lub Krakowa. Stamtąd na pewno da się jakiś transport na miejsce wykombinować choćby przez dział "wyjazdy /szukam ludzi" :D

Hanka...tak przy okazji. Czy my nie mieliśmy okazji poznać się na Malcie rok temu?:)

pzdr
M

Użytkownik keram edytował ten post 28 luty 2009 - 20:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanka...tak przy okazji. Czy my nie mieliśmy się okazji poznać się na Malcie rok temu?:)


...tak Marku, rok temu na Malcie :)
a co do wyjazdu, piątek po południu jest ok, cały czas myślę co z (moją) sobotą, no i powrót w niedzielę po nartach tez jest ok.
Z samego rana do pracy (niestety)!
Mam szaloną ochotę na ten wyjazd - samochodem oczywiście, może zbierzemy ekipę do auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli KajuJ podtrzyma swoją deklarację i jeszcze wrzuci nas do autka ( jak ładnie poprosimy) to oznacza, że pierwszy wielkopolski samochód już jedzie na zawody skiforum:) Wstępnie też poprosiłem Kurczaka o przytrzymanie miejsc w domku, który Olga ma zarezerwowany. Teraz dumam nad tym, czy wpisać się na listę startową czy może jednak się nie ośmieszać...
Kto następny?

KajuJ - życzę udanego wyjazdu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechać to oczywiście, że startować, jestem pewna, że chodzi nam wszystkim o dobrą zabawę, a każdy jeździ jak jeździ:rolleyes:
Wyjeżdżam teraz na kilka dni, m.in. na BP do Jakuszyc, to proszę Keram, trzymaj ręke na tym Krakowie.
Dziekuję, do zobaczenia

Użytkownik hanka1 edytował ten post 01 marzec 2009 - 12:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli KajuJ podtrzyma swoją deklarację i jeszcze wrzuci nas do autka ( jak ładnie poprosimy) to oznacza, że pierwszy wielkopolski samochód już jedzie na zawody skiforum:) Wstępnie też poprosiłem Kurczaka o przytrzymanie miejsc w domku, który Olga ma zarezerwowany. Teraz dumam nad tym, czy wpisać się na listę startową czy może jednak się nie ośmieszać...
Kto następny?

KajuJ - życzę udanego wyjazdu!


Ja jestem za !!!
2albo jak sie ściśniecie to 3 miejsca mogą być wolne

Pozdrawiam
PS było super jeszcze nogi mnie bolą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zaproszenie na wspólny wyjazd na zawody SkiForum...
Czyżby Wielkopolskę miały reprezentować tylko 2-3 osoby???
Wstyd Siostry i Bracia...

KajuJ - może sobie kupimy jakieś puchary? Za mistrzostwo i wicemistrzostwo dla regionu wlkp? :D

Użytkownik keram edytował ten post 15 marzec 2009 - 20:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hmm szkoda, że ponownie nie uderzacie - Haniu - w Jeseniki, bo tym razem na 100 % nie odpuściłbym takiej okazji na "bliskie spotkania ... I stopnia"
Czechy i do tego zachodnie to dla mnie troszkę za daleko ...


Zdravim ;-)


Pierwszy weekend marca to coroczny termin Biegu Piastów, a co do Ramzowej...zima jeszcze potrwa, mam nadzieję:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...