Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe.


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki za pamięć :) Mitek okazał się poetą, to ja chyba też coś od siebie dorzucę... Zadymiarze - cóż... się zdarza! Zwłaszcza gdy w skorpionie znak. Bo historia się powtarza średnio co dwadzieścia lat :) I choć skrajne są opinie, i spokoju też jest mniej, To się przyznam-w naszej winie Jest brak nudy, czy też nie? A dziś w dzień październikowy, chociaż słońca trochę brak, Za ten życzeń grom grupowy, I za śpiewy w rytm "100 lat", Razem z Mitkiem dziękujemy, łzy wzruszenia zetrzeć czas, No bo teraz świętujemy, Pozdrawiając wszystkich Was :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś poetycko dla Was bym chciała... ale zmęczenie mnie dobija po całodziennym pobycie w pociągu relacji poznań-wawa-poznań, więc jak pozwolicie to dzisiaj skromnie... Sto lat!!! I Wszystkiego Naj, naj, naj... a najlepiej najukochańszego!!! :) (a jutro jak dojdę do siebie to stworzę... iście niebiańskie peany... ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak poezja to i ja cos z poezji około urodzinowej wrzucę :P : Trudy życia jeszcze pestką, kiedy jest się przed czterdziestką, Lecz gdy piąty krzyżyk stuknie, tam coś łupnie, tam coś puknie, tu coś pęknie, tam wysiądzie, wzrok zmętnieje, błędnik zbłądzi, pęcherz puści, wzwód zawiedzie, z hemoroidem trudno siedzieć! W stawach strzyka, w sercu pika, d...a boli po zastrzykach. Szczęka z dziąsłem nie pasuje, klimakterium humor psuje.. Gęba zmienia się w rzodkiewkę, gdy prostata ściśnie cewkę. Tętno tętni jak sto koni, w uszach dzwon Zygmunta dzwoni. Sypie piach w maszyny tryby, w głowie łupież, w butach grzyby. Jeszcze gorzej jest niewiastom, tu za sucho, tam za ciasno, tu obwisnąć coś potrafi, z tym by trza do mammografii. W krzyżu młotem bólu gruchnie, papierosem z gęby cuchnie! Czas wciąż kradnie brak pamięci, reumatyzm w pałąk skręci. Człek się potknie, coś ukłuje, czasem się jak zombi snuje! Przed oczyma mu ciemnieje, aż do reszty nie zgłupieje. W mózgu śmietnik i badziewie. W końcu nic już prawie nie wie. Oprócz jednej rzeczy może. Za rok będzie jeszcze gorzej! Pozdrawiam dinozaurów naszego forum, a dla Bociana sto lat na białym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...