Skocz do zawartości

Życzenia urodzinowe.


kmusial

Rekomendowane odpowiedzi

Nera ile lat kończysz??? Nie możliwe ludzie tak długo nie żyją :) Wszystkiego naj-naj z tej okazji. A i jeszcze życzę Ci żebyś już nigdy nie zmądrzał :P ps. Dopiero teraz zobaczyłem ile i ja dostałem życzeń od zacnego grona ludzi pozytywnie zakręconych. No jestem wzruszony i szczerze wdzięczny wszystkim. Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pamięć.

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 15 październik 2008 - 10:07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniegu Ci już życzono, nieustającego uśmiechu też, zdrówka też....rozumu może by Tobie życzyć??? tylko po cholerę...wtedy może byś spoważniał...a nikomu na tym nie zależy!!!!!...bądź nadal SOBĄ..... a jakby coś nie "pasiło" to pamiętaj NERA, że nery już przeszczepiają i klonują:) coś o tym wiem, bo poniekąd moja branża:)..jakby co ..zwróć się do mnie - pomogę:) MARIAN dzwonił do mnie i kazał przekazać również wszystkiego naj ...od niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Daga, Tomasson - wszystkiego najlepszego!! Góry śniegu na co dzień i czasu na jego wykorzystanie!! :D Znowu podwójne urodziny. ;)

Hej Anulko!!:):):) Dziękuję bardzo za pamięć , pozdrawiam Dagusia:p

Wszystkiego Najlepszego, Metr śniegu białego, Piwka na stoku zimnego i Spełnienia marzeń !!! Do zobaczenia na Ramzowej:) Tomasson Tobie tez wszystkiego naj...

Super zyczenia Dzieki:p:p:p

Użytkownik jark edytował ten post 21 grudzień 2008 - 17:16 scalone posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogiej Ewie życzę zdrówka, pomyslności oraz spełnienia marzeń oraz obysmy się jeszcze ujrzeli na śnieżnych trasach. Robercik P.S. Pozdrawiam również wczorajszych solenizantów Dagusię i Tomassona, których jeszcze nie miałem okazji spotkać osobiście ale jak mawiają co się odwlecze to nie uciecze:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...