Skocz do zawartości

Ćwiczenia-sylwetka i masa ciała


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Był juzpodobny temat, ale nie do końca taki sam, a ja chce przedstawic konkrety. Mianowicie Codziennie robiesobie treningi, aby nie wypaść z formy, dają one jakieś efekty, ale nie są to jakieś konkretne osiągnięcia, a dzisiaj szukając jakiegośtreningu trafiłem na taką stronę, wypełniłem wszystko itd. ale jak sięokazuje jest to płatny trening i to nei mało, a czy ktośnei zna czegoś co by mi pomogło a nie było płatne? To moje specyfikacje, bo w gruncie rzeczy nie mam się czego wstydzić #Sencei

Załączone miniatury

  • Specyfikacje ciała cz.1.JPG
  • Specyfikacje ciała cz.2..JPG
  • Specyfikacje ciała cz.3.JPG
  • Specyfikacje ciała cz.4.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądam <-> Tak chcę wyglądać ... różnica spora. Karnet na siłownię, plan masowy (poszukaj na sfd - na forum), dieta... i jazda :D W domu raczej tego nie osiągniesz.. albo z wielkim trudem. Domowe ćwiczenia: http://www.kulturyst...ng_domatora.htm http://www.rosstraining.com/ EDYCJA: Poszukaj sobie tego: http://www.varia24.p...zetu-p-148.html ... jest tam ułożony ciekawy plan, bez wykorzystania sprzętu.

Użytkownik p_rafal edytował ten post 29 grudzień 2008 - 10:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, właśnie zależy mi na tym, żeby to było bez specjalnych przyrządów, bo jeżeli chodzi o sprawność i maksymalne wykorzystanie mięśni to nie ma u mnie z tym problemu jak widać na tym zdjęciu gdzie jest wykres mięśni brzucha, rąk i nóg, ale tak jakoś nie jestem z takich szerszych gości. Nie chcę nie wiadomo czego jako sylwetkę, mniej więcej coś takiego . Zdjęcie przedstawia Sawyer'a z Lost'a więc dużo z was może się orientować jak on wygląda;). Podsumowując, chcę mieć ciało mniej więcej jak on może z nieco mniejszą tkanką tłuszczową na brzuchu za pomocą domowych ćwiczeń, bez przyrządów specjalistycznych. #Sencei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy mi na tym, żeby to było bez specjalnych przyrządów... za pomocą domowych ćwiczeń, bez przyrządów specjalistycznych. #Sencei

nie chcę Cię zniechęcać,ale bez specjalnych przyrządów,maszyn,dobrego treningu podpartego przemyślaną i przeliczona dietą/odpowiednia suplemencja/ to możesz tego nie osiągnąć. Karnet na dobrą siłownię z instruktorem.W warunkach domowych /jeżeli nie masz żadnych maszyn ani obciażenia/ możesz jedynie ćwiczyć wytrzymałość,szybkość,zwinność przez ćwiczenia aerobowe takie jak np.bieganie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Podaj jeszcze swoją wagę i wzrost. Poza tym biodra moim zdaniem za szerokie w stosunku do klatki, a kark? Po co ci takie karczycho:confused: Na siłowni ćwiczę w ostatnich latach na luzie. Zostało mi z dawnych lat 125 w klacie, 47 w łapie, ale "karka" to nawet ja takiego nie mam choć wygląda ma bardzo szerokie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...