Skocz do zawartości

Perełki z YouTube


_tomek

Rekomendowane odpowiedzi

_tomku, proszę, nie rób tego więcej.....spadłem z krzesełka, wypada tylko gorąco współczuć obsłudze wyciągu, chyba jakiś zjazd oferm im zrobili..... A tak na serio.... ciekawe co by się u nas działo, jak by tak, przewrócić się tuż przed peronem..... myślicie, że byłoby lepiej? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to miało byc smieszne...to chyba nie trafione.Relacja jest z jednych z pierwszych zawodow Big Air w Polsce.(chyba 99/00)Sam startowałem w tych zawodach.Najazd był z buli na Krokwi,a hopka chyba z 8m stolem(wtedy to kosmos).Wielu chłopaków startowała jeszcze na zwykłych natach.TT wtedy to był rarytas...także nie widze w tym nic smiesznego. peace1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to miało byc smieszne...to chyba nie trafione.Relacja jest z jednych z pierwszych zawodow Big Air w Polsce.(chyba 99/00)Sam startowałem w tych zawodach.Najazd był z buli na Krokwi,a hopka chyba z 8m stolem(wtedy to kosmos).Wielu chłopaków startowała jeszcze na zwykłych natach.TT wtedy to był rarytas...także nie widze w tym nic smiesznego. peace1

Perełka to perełka. Nie musi być arcy śmieszna. Mnie akurat bawi kontrast tego filmiku do innych pod hasłem "big air" albo x-games. Gleba idzie za glebą, a to jest wesołe. A jak startowałeś to traktowałeś to poważnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy,kto tam przyjechał traktował to poważnie,bo zalezalo nam na zaistnieniu 3ski w Polsce.Pomogła nam wtedy firma Nike ACG i Rossignol.Jeśli chodzi o nazwe to tak nazwala ten contest firma Nike,a nawiasem mówiąć na tamte czasy to był BIG AIR...dzisiaj 8m to dolatuje sie do boxa:) na disastera .Filmik może śmieszy,ale chłopaki szarpali sie na pierwsze 3,5 ,a Stasiu Karpiel zrobił tam pierwszą 7 z mutem,Kalina 5,a ja 3 z mutem,takze te zawody są uzane jako pierwsze w w polsce dla 3ski.Każdy kto tam startował stał sie niejako jej historią.Naszczescie dzisiaj mamy juz Polish Freeskiing Open!!! w tym roku odbedzie sie poraz pierwszy w Zako na Góbałówce,ma powstac najwieksza hopa jaka dotąd powstała w RP ze stołem 20m !!! Będzie sie działo... http://www.polishfreeskiingopen.pl/ YouTube - PFO 07 YouTube - Polish Freeskiing Open 2008 relacja z PFO naszych przyjaciół z Czech i Slovaki... YouTube - PFO 2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...