Skocz do zawartości

Górka Szczęśliwicka - jutro oficjalne otwarcie


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jutro Pani Hania GW otworzy uroczyście Górke Szczęśliwicką juz pod miejska jurysdykcją. Co będzie dalej nikt nie wie. Narzie wielkie sprzątanie. Systemy zraszania i wyciągi itd są sprawne. Co z nasnieżaniem i ratrakiem nie wiem ale i tak zanim snieg nie spadnie pozostaje zielone. No i mozna jeździć ale tylko po zielonym (narazie) ale za to za darmo do końca roku. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@jureczek160 Górka czynna od 10.00 @Zgnily Dołączona grafika Dołączona grafika Byłem tuż po 10, jak zobaczyłem ceny to miałem ochotę zawrócić ale wziąłem karnet na godzinę. Mimo mrozu górka oczywiście nie jest naśnieżona, tyle co szronu trochę po nocy zostało i dzięki niemu przynajmniej na początku można było w miarę szybko zjeżdżać - potem szron ludzie wytarli i zostało samo zielone a co za tym idzie rozpędzić się było ciężko. Ludzi przybywało z każdą chwilą a chodził tylko orczyk. Jak powiedział pan przy wyciągu "puszczamy krzesła jak kolejka się zrobi do orczyka". Trochę to wszystko dziwne biorąc pod uwagę cennik, ale cóż, mają w Warszawie monopol bo są jedyni i mogą dyktować warunki. A ja im mogę najwyżej podziękować "za współpracę" co niniejszym czynię.

Użytkownik JanKos edytował ten post 03 styczeń 2009 - 12:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przeczytałem parę postów i możę mały komentarz: - ceny w porównaniu z cenami np. 2 lata temu niższe o około 20% - zalezy od opcji. - wszystko co na górce jest jest po poprzednim dzierżawcy i takie niestety będa narazie warunki (ratrak, nasnieżanie itd wymaga sparwdzenia i prób bo nie działało pare lat) więc cierpliwości drodzy koledzy - wyciagi zawsze chodziły na podanej powyżej zasadzie i jest to zasada wyjatkowo sensowna z ptk widzenia ekonomicznego. Co więcej przy chodzących krzesłach i szybkim ruchu stok juz był na granicy swojej pojemności wiec o jakimś - "rozpędzaniu - i tak nie ma mowy. - proponuje wyjazd na Szczęśliwicę traktować raczej w kategorii miłego spędznie czasu na powietrzu ze znajomymi a nie wielkich narciarskich oczekiwań bo rozmiary stoku raczej dla malutkich dzieci więc oczekiwania narciarskiego zrealizowania się są nie na miejscu. Wielokrotnie właśnie z takimi niewygórowanymi oczekiwaniami byłem na naszej miastowej górce i zawsze wracałem zadowolony a odkąd jeżdżę tam z dziećmi zadowolenia jest trójkrotnie wyższe choć głównie stoję. Cieszmy się, że zaczęto cos robic a nie narzekajmy - jak to u nas w zwyczaju. Do zobaczenia na stoku Mitek

Użytkownik Mitek edytował ten post 05 styczeń 2009 - 10:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...