Skocz do zawartości

Kask CEBE SPYNER


olecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem w makro kask CEBE SPYNER Black. Cena katalogowa 179, dałem 149zł. Co sądzicie o tym kasku? Warty ceny? Dobra firma? Jakościowo wygląda ok, leży też dobrze, kompatybilny z moimi goglami(Bolle). Czekam na Wasze opinie :) Taki, tylko czarny

Załączone miniatury

  • spyner.jpg

Użytkownik olecki edytował ten post 08 grudzień 2008 - 20:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kask jeśli chodzi o funkcjonalność to bardzo dobrze wypada. Wygląd jego też jest ciekawy, ale ma on jeden minus jeśli ktoś ma szczupłą buzie to nie przylega on tak dobrze przy uszach jak powinien i bardzo duża głowa w nim wychopdzi, ale tak jak już powiedziałem zależy to od budowy głowy człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma bardzo w porządku i kask również bardzo dobry. Obecnie użytkuje starszy model kasku CEBE i nie mam żadnych z nim problemów. Niemal zapominam że go mam na głowie. W Makro mają niesamowite ceny na te kaski. W oficjalnym sklepie Rossignola (Cebe i Rossignol się połączyły i mają wspólną sieć sprzedaży) CEBE SPYNER kosztuje 270 zł. Moim zdaniem bardzo dobry zakup, też się do niego przymierzałem ale we wrocławskim Makro nie mieli XL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebe to jeden z najstarszych producentów okularów sportowych i gogli na świecie (prekursor okularo-gogli alpinistycznych). Firma z tradycjami. Obecnie przejęta przez włoski megakoncern okularowy Marcolin S.p.A. Współpracowała z Rossignolem (wspólna sieć dystrybucji). Obecny właściciel miał plany aby Cebe odeszła od produkcji gogli i kasków i skupiła się tylko na okularach sportowych, ale kwestia ta jest jeszcze chyba nie rozwiązana. Chodziło o redukcję kosztów i wpasowanie się firmy w profil działalności właściciela. Stąd pewnie obecnie niskie ceny kasków i gogli tej firmy. Ja swój Cebe Spyner kupiłem w Go Sporcie za 299 zł, ale musiałem tam kupić gdyż nie znalazłem nigdzie indziej rozmiaru XL - 62 cm. Prawdą jest to, że kask jest szeroki w okolicy kości policzkowych i dla wąskotwarzowych nie pasuje. Ogólnie kupiłeś towar wysokiej jakości za śmieszną cenę. Pzdr Pueblo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...