Skocz do zawartości

Warunki narciarskie pogoda na zillertal arena - mayrhofen??


wojtekgebala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktoś może jakies wiesci jak tam z warunkami narciarskimi w rejonie zillertal arena?? chodzi mi dokladnie o region mayrhofen, schwendau.. na kamerkach widac sniegu dosc sporo ale narciarzy brak.. z gory dzieki za odpowiedz.. nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze wiec jezeli cos ne tak to prosze o przeniesienie w poprawne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayrhofen Góra (2.500m) -12°C dolina (630m) -5°C grubość pokrywy śnieżnej Góra : 90cm warunki na stokach : dobrze przejezdne zjazd : zamknięte Z tego wynika że nie można jeździć....ale aż mi się wierzyć nie chce, no bez jaj, o tej porze roku? Dziwne coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayrhofen Góra (2.500m) -12°C dolina (630m) -5°C grubość pokrywy śnieżnej Góra : 90cm warunki na stokach : dobrze przejezdne zjazd : zamknięte Z tego wynika że nie można jeździć....ale aż mi się wierzyć nie chce, no bez jaj, o tej porze roku? Dziwne coś...

bo jest otwarte :) Na Penken czynne 80% wyciagow, na Rastkoglu z polowa czynna, na eggalm wszystko czynne, tylko Ahorn zamkniete zjazd - zamkniete - chodzi o to,ze nartostrada do dolu zamknieta :) Jest jakas do Hippach/Schwendau :) tu sa wszystkie info o wyciagach w Mayrhofen http://www.mayrhofner-bergbahnen.com/ Poza tym jakby sie okazalo,ze nie jest najlepiej to zawsze masz lodowiec Hntertux - musisz sie tylko dostac do dworca i stamtad skibus bezplatny ---> green line zawozi Cie na lodowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi.. w takim razie od soboty alpejskie szalenstwo. moze jedzie ktos w tym czasie do zillertalu.. ja bede tam od 13 grudnia w schwendau dziwia mnie jednak kamerki z samego penken am naprawde nikogo nie widac: http://db.intermaps....dex.swf?lang=de pozdrawiam

Użytkownik wojtekgebala edytował ten post 09 grudzień 2008 - 11:03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...