Skocz do zawartości

Fischer Vision Pure czy Fischer Hybrid 3


wojtekgebala

Rekomendowane odpowiedzi

powiem szczerze ze jezdzaca slabo.. przy wiekszych predkosciach wpada w panike i nie potrafi juz nic zrobic.. dlatego potrzebuje narty bardzo prostej tj. latwej w jezdzie.. zakrecaniu.. lekkiej.. wolnej?? mysle ze passion I sie idealnie dla niej nadaje ale znawca nie jestem.. narta bedzie uzywana na dobrze przygotowanych trasach niebieskich.. moze ktos poradzi jak przekonac do zwiekszenia predkosci.. jezdzila w zeszlym sezonie z 5h z instruktorem ale nie wiele to dalo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze jezdzaca slabo.. przy wiekszych predkosciach wpada w panike i nie potrafi juz nic zrobic.. dlatego potrzebuje narty bardzo prostej tj. latwej w jezdzie.. zakrecaniu.. lekkiej.. wolnej?? mysle ze passion I sie idealnie dla niej nadaje ale znawca nie jestem.. narta bedzie uzywana na dobrze przygotowanych trasach niebieskich.. moze ktos poradzi jak przekonac do zwiekszenia predkosci.. jezdzila w zeszlym sezonie z 5h z instruktorem ale nie wiele to dalo..

Myslę, ze zwroc większą uwagę na wykonaniu skrętu. Gdy się juz dobrze nauczy, to prędkosc przyjdzie sama, przekonywac na silę nie trzeba.:) Rossignol passion I dl 154 pr. skretu 14,2 tez moze byc w tej dlugosci.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie przy mniejszch predkosciach juz skreca normalnie oczywiscie nie na krawedziach ale uslizgiem.. nie wyglada to zle.. natomiasto przy odrobine wiekszej predkosci probuje plugiem i nic juz z tego nie wychodzi.. fajnie, ze ktos powiedzila ze rossignol passion I sie nadaja bo takie kupilem.. mam nadzieje, ze teraz we wlasnych nartkach i butach pokaze na co ja stac :) dzieki wszystkim za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie przy mniejszch predkosciach juz skreca normalnie oczywiscie nie na krawedziach ale uslizgiem.. nie wyglada to zle.. natomiasto przy odrobine wiekszej predkosci probuje plugiem i nic juz z tego nie wychodzi..

Nic nie wychodzi, bo siada na tylach nart, a trzeba lekko pojsc do przodu i w gorę(aby odciązyc narty) i w tym samym momencie skręcac przodem narty dolnej, a gorną tylko przystawic do dolnej (tez na przodach)tak, aby byla podjęta pięta narty gornej (wewnętrznej do skrętu).:D

fajnie, ze ktos powiedzila ze rossignol passion I sie nadaja bo takie kupilem.. mam nadzieje, ze teraz we wlasnych nartkach i butach pokaze na co ja stac :) dzieki wszystkim za odpowiedzi

Teraz tylko czekac sniegu! Powodzenia!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...