Skocz do zawartości

Salomon Streetracer Sport???


Tomasson

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał okazję jeździć na Salomonach Streetracer Sport (taliowanie 124-65-102) i mógłby mi doradzić czy warto nabyć ten model nart? Preferuję jazdę dynamiczną z ciasnymi skrętami, przymierzam się do powyższego modelu o długości 172cm(dłuższych z tego modelu nie produkują), mój wzrost 200cm, waga 105kg. Obecnie jeżdżę na kultowym fisherze rc4 sc 03/04 170cm, ale powoli kończą mi się w nich krawędzie i szukam czegoś nowego co da mi porównywalną bądź większą przyjemność z jazdy. Z góry dziękuję za wszelkie odp. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem co prawda streetracera sport ale jezdziłem 4 lata na Streetracerach 8 (waze 67 kg i uwazam ta narte za dośc miekką, idealną do funu czy karwingu ale ,mniej do slalomu).... Jesli pasuje Ci RC4 to nie przesiadaj sie na streetracera ...szczególnie przy Twej wadze - bedzie za miekki i może nie trzymać Cię na krawedzi... zależy jeszcze jak jezdzisz (zaawansowanie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie widziałem w zadnym z katalogów Salomona narty pt. "Streetracer Sport". Po wymiarach to wyglada na katalogowy model Str 8 lub wyzszy (jesli mają prolinki to na pewno 10). Czy to nie jest jakis marketowy "malowaniec"? Ja osobiśie sceptycznie podchodziłbym do zakupu. Jesli chodzi o charakterystykę streetracerów do jezdze od 3 sezonów na str8 i mam podobne odczucia jak vrinx - bardzo miekkie narty (a ważę o 1/3 mniej niz Ty). Str10 sa sztywniejsze, ale dla Ciebie nawet 10 moga okazać się jak kapcie. Nie kupwałbym na Twoim miejscu bez wypróbowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję jeździć na Salomonach Streetracer Sport (taliowanie 124-65-102) i mógłby mi doradzić czy warto nabyć ten model nart? Preferuję jazdę dynamiczną z ciasnymi skrętami, przymierzam się do powyższego modelu o długości 172cm(dłuższych z tego modelu nie produkują), mój wzrost 200cm, waga 105kg. Obecnie jeżdżę na kultowym fisherze rc4 sc 03/04 170cm, ale powoli kończą mi się w nich krawędzie i szukam czegoś nowego co da mi porównywalną bądź większą przyjemność z jazdy. Z góry dziękuję za wszelkie odp. Pozdrawiam

Przy twej wadze wybiez lepiej pierwszą slalomkę Fishera i będziesz mial jeszcze większą przyjemnosc.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem je na ostatnim wyjeździe na Katschim i z pewnością nie są to żadne marketówki, a co można na nich wyprawiać kilka osób z forum widziało. Jeździłem na 172cm, przy dużej prędkości i dynamicznych skrętach trzymały zdumiewająco dobrze, a ważę swoje 105kg i 200cm wzrostu:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...