Skocz do zawartości

Muzyka lub piosenka związana z nartami


Pawel_PS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Możecie podpowiedzieć mi, czy jest jakiś utwór muzyczny kojarzący się z nartami i narciarstwem? Chcę sobie wgrać do komórki taki sygnał abym miał identyfikację dzwoniących do mnie kolegów z nart :) Niestety nic mi nie przychodzi do głowy.... W przypadku roweru nie ma problemu: Queen - "Bicycle Race" czy z naszego polskiego podwórka "Rower" Janerki. Ja wgrałem sygnał Wyścigu Pokoju, ale to zna tylko starsze (powyżej 30 lat) pokolenie :) Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jest taka piosenka,zwłaszcza jeśli byłeś kidyś na nartach w snow park-u Donovaly.Jest to ich hymn,odkad pojechalem tam na narty to najbardziej ta piosenka kojarzy mi sie wlasnie z nartami,chociaz fajna to ona raczej nie jest,moze troche smieszna,bo po slowacku,tu jest link do tej mp3: http://www.parksnow....astiahnutie.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jest taka piosenka,zwłaszcza jeśli byłeś kidyś na nartach w snow park-u Donovaly.Jest to ich hymn,odkad pojechalem tam na narty to najbardziej ta piosenka kojarzy mi sie wlasnie z nartami,chociaz fajna to ona raczej nie jest,moze troche smieszna,bo po slowacku,tu jest link do tej mp3: http://www.parksnow....astiahnutie.php

Rzeczywiście muzyczka czadowa :), ale do komórki bym tego nie wgrał :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie sugestie i podpowiedzi, ale nie o to mi chodziło :) W sumie, to mogę sobie wgrać dowolny motyw i wiedzieć, że to jest właśnie telefon on narciarzy. Ja jednak szukałem w pamięci jakiegoś motywu typowo związanego z nartami, tak jak w przypadku rowerów jest chociażby Queen lub sygnał Wyścigu Pokoju. Z tego co jednak widać narty nie są ulubionym tematem muzycznym wśród wykonawców. A szkoda, bo przecież jeżdźą po śniegu.... Może wgram sobie odgłos padającego śniegu, gdy wreszcie sypnie :D Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jest taka piosenka,zwłaszcza jeśli byłeś kidyś na nartach w snow park-u Donovaly.Jest to ich hymn,odkad pojechalem tam na narty to najbardziej ta piosenka kojarzy mi sie wlasnie z nartami,chociaz fajna to ona raczej nie jest,moze troche smieszna,bo po slowacku,tu jest link do tej mp3: http://www.parksnow....astiahnutie.php

Dobry hit :D , znasz może jeszcze jakieś inne słowackie lub inne ski-hity???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam! Jakiś czas temu zadałem pytanie o muzykę związaną z nartami. Widzę, że jednak nie ma typowego utworu kojarzącego się z szusowaniem, jak jest np. w przypadku roweru. Muszę się pochwalić, że mam już muzykę (sygnał), który kojarzy mi się z nartami i już wgrałem odpowiedni motyw do komórki. Jest to utwór "gwizdany" z filmu "Kill Bill 1". A dlaczego? Otóż podczas ubiegłotygodniowego pobytu na nartach w Maso Corto mieszkałem z kolegą, który miał taki dzwonek. A ponieważ jego komórka dzwoniła chyba co 5 minut (śmialiśmy się, że Waldek ma centralę telefoniczną), więc wyjazd na narty bardzo mocno związał się z tą melodyjką :) Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
związana z nartami lub snowboardem?

Lords Of The Boards - Guano Apes
YouTube - Guano Apes - Lords of the boards (Snow)

jak bum cyk cyk :D

[B]beilu:Panie i Panowie mam zaszczyt zaprezentowac "hymn" tuxa:
YouTube - Helmut aus Mallorca- In Hintertux hau'n wir auf den Putz
]


TUX TUX, HINTERTUX schifahrn kann man da immer... :D:D:D
Nie śmiej się, to serio wpada w ucho :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...