Skocz do zawartości

Naszywki


scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę post, jeśli nie to proszę Moderatora lub admina o przeniesienie. A teraz do rzeczy - ciekawi mnie w jaki spooisób można przyszyc czy przykleić naszywki (np. skiforum) na kurtkę. Wiem że można, jednak krawiectwo jest dziedziną całkowicie mi obcą, ale liczę że ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie. Pozdrawiam, Michał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę post, jeśli nie to proszę Moderatora lub admina o przeniesienie. A teraz do rzeczy - ciekawi mnie w jaki spooisób można przyszyc czy przykleić naszywki (np. skiforum) na kurtkę. Wiem że można, jednak krawiectwo jest dziedziną całkowicie mi obcą, ale liczę że ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie. Pozdrawiam, Michał.

...że napisem na zewnatrz... ...i może na taśmę dwustronną... Pozdr.-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Jureczku o to pytam czy to krawcowa czy może to jakoś sie nakleja bo po prostu nie mam o tym pojęcia. Ja nie chcę szlłem sie podcierać, tylko nie wiem gdzie mam sie z tym udać. Niestety zawód krawcowa to zawód wymierający iźc pracownię krawiecka to duża sztuka. Liczyłem jednak na to, że taki mędrzec jak skiman zabierze głos i się nie omyliłem. Tylko czy napisami do zewnątrz czy do wewnątrz to moja sporawa jak będę chciał mieć je naszyte, ja w ramach przekory pragnę żeby napisy był od strony materiału, więc nie błysnąłeś skimanie :(. Niestety również twoj pomysł na taśmesie nie sprawdził, przy pierwszym praniu się odkleiło, więc twoja wiedza co do naszywek jest do rozbicia o kant d...y :(.

Użytkownik scatman_wawa edytował ten post 23 listopad 2008 - 20:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
ja poszedlem na kompromis i na polar naszylem wlasnorecznie naszywke, pomeczylem sie troszke ale efetk moze nie powala ale nie widac nici jak szylem, bo jak jest to zgrubeni obszycie konturowe to tak sie staralem by nitka sie chowala pod i nawet wyszlo, tak ze jak ktos zobaczy naszywke na zielonym polaze quechua z naszywka na prawej rece to ja we wlasnej osobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...