Skocz do zawartości

Gdzie ruszyły już wyciągi? 2008/....2015/16 :-)


nomios

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam:)

Wpisujcie gdzie i kiedy ruszyly juz jakies wyciagi lub ruszą (tylko pewne informacje) z mozliwoscią jazdy. Prosze podawac tez linki do stron tych wyciagow:)

Chyba pomysł wcale nie taki głupi, choć może przedwczesny.... ale jak zobaczyłem parę płatków na samochodzie to też pomyślałem o forum...., a może ktoś się pochwali, że są już warunki....

u mnie kolo domu juz ruszyl, warunki sa przyzwoite, dzis rano juz smigalismy:P troche jeszcze jest blota i wystajacej trawy ale jak przyjedziesz to nadrzuce troche lopata

Dlatego ten żart uważam za niesmaczny, myślę że wiele osób oczekuje na śnieg i na takie wiadomości. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale w Poznaniu na Malcie miesiąc temu stok ruszył... Jeszcze co prawda igielit ale nie będzie to przeszkadzać w rozegraniu w najbliższą niedzielę pierwszych z cyklu zawodów pucharowych na ten sezon. Stok krótki jak cholera(150m), drogi jak diabli ( 26zł/1h w tygodniu - 34zł/1h w weekend)... ale zawsze:) W cenie wypożyczenie nart. Muszę pomyśleć, żeby naszą wielkopolską grupę feryjną na rozgrzewkę przed sezonem tu właśnie skrzyknąć :D

Użytkownik keram edytował ten post 19 listopad 2008 - 18:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, taka informacje gdzie i kiedy zaczyna się w Polsce oficjalne otwarcie sezonu. W tamtym roku taka impreza odbyła się. Stawiam na okolice Zakopanego w tamtym roku było chyba otwarcie oficjalne w Kluszkowcach. Ciekawi mnie gdzie i czy będzie oczywiście tak jak np. w Austrii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...