Skocz do zawartości

Magiczna "Chatka na Kurzej Łapce"


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na fakt, że w tym roku obrałem na swój narciarski "celownik" inny rejon Alp, chętnie podzielę się moim namiarem na klimatyczny, najładniejszy (to nie lipa !!!) domek, jakim udało mi się w okolicach Goestling i Hochka odkryć i naturalnie "przetestować" śpiąc tamże kilkukrotnie. Kosztuje ciut więcej niż nasze Prochaski i inne, ale zaręczam, że warto :-). A znalazłem go po prostu w necie, pisząc maile do kilkudziesięciu właścicieli okolicznych domków. Domek jest tak przytulny i przyjemny, właściciele tak mili i uczynni (obowiązkowy talerz domowych wypieków Frau Marie + obowiązkowa gruszkóweczka jako poczęstunek Herr Franza), że zrobią na wszystkich wrażenie. No i okolica ... jak sięgniąć okiem tylko góry i lasy ... Warto :-) http://go000065.host...ereck/fotos.htm Zdravim :-) Czy potraficie w swoich domkach smażyć na prawdziwym ogniu kiełbaski, albo piec pyszne, chrupiące bułeczki ? U Rosemarie to jest możliwe ...

Załączone miniatury

  • Obraz 628 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 624 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 638 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 646 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 648 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 649 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 705 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 711 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 623 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 631 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 712 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 706 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 722 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 689 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
  • Obraz 741 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg

Użytkownik o.tisk edytował ten post 20 listopad 2008 - 00:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Jareczku...nasze skipassy tam hulają, wiec sprawdzimy:) dzieki za namiar:)

W domu gospodarzy, którzy mieszkają zaraz obok są jeszcze 2 do 4 dodatkowych miejsc noclegowych, więc - "którąś razą" - możecie tam zapakować cały wyjazd na Hochka :-) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny spory minus tej chatki to dość daleka odległość od Hochkar 25 km i pojazd. 5 km stromo pod górę + serpentyny niemal 360 st. Nawet w łańcuchach jest trudno podjechać a jak dowali śniegu to amen. Zanim Bauer krowy wydoi trza cierpliwie czekać. Ale nie mogę powiedzieć, jak koleś lekko zmylił drogę (mimo barierek chciał wjechać :D ) to szybko go traktorkiem wyciągnął.:D Dodatkowo zapewnione zapachy Bio z pobliskiej obory :D dla znawców

Użytkownik Viper edytował ten post 22 listopad 2008 - 00:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie chciałeś - Viperku - nikogo z potencjalnych gości tej magicznej chatki odwieść od pomysłu nocowania tamże, bom gotów jeszcze co innego pomyśleć ... ;-) (...) Zdravim :-)

a ja mam wrażenie, że Viper jest bliżej mojego niż Twojego podejścia do tematu.. :D:D:D pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma Sowa - no jak? - "zapachy Bio z pobliskiej obory" - no to chyba zamiast śniadania styknie.;) - ale jak będziecie tam jechać - dajcie znać - zaplanuję jakiś katar dla siebie.. :D - a co tam... pozdro jahu

Siemano Jahu Myślę, że jedynymi uprawnionymi osobami, które mogą się wypowadać w tym temacie, a do tego w "takim" stylu - nawet podpierając się swoimi subiektywnymi odczuciami - są jedynie te osoby, które TAMŻE mieszkały, albo choć tylko "były przejazdem" ... Cała reszta to twórcza imaginacja i wirtualne aberracje ... Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...