Skocz do zawartości

dlaczego jeździcie na nartach?


pawel_lesny

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchawki pod kaskiem i zapominasz o wszystkim - dla mnie to obowiazek :D Jestes tylko ty i stok (spoko, jeszcze rozwaznie mimo to :P). Zawsze przed wyjazdem odswiezam sobie jeszcze moj "Ski Theme", aby mi sie przyjemniej szusowalo. Polecam mniuzik :D Grzelas - jezdze mimo to bezpiecznie, zaufaj mi :D. A jako jeszcze ze mam naprawde swietny sluch, to nawet "zatkany" sluchawkami i kaskiem wiele slysze :D Jeszcze nie spodowodowalem wypadku podczas jazdy z muzyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od grubosci pokrywy snieznej :P Ja mam taki zestaw skladajacy sie z Limp Bizkit, Linkin Park, Foo Fighters, Depeche Mode i cos tam jeszcze. Wole jednak troche mocniejsza muzyke na narty - z niczym nie jezdzi sie tak dobrze jak z zremiksowanym "Enjoy The Silence" DM czy "Best Of You" FF :D Jeszcze raz polecam muzyczke :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej alien to była prowokacja ... taki mały żart ... niewinna dygresja na temat kosztów tego wspaniałego sportu. Zaciagniety w sezonie debet spłacam przez cały rok ... niestety. A w stajni mam tylko szkapę i habetę, gdzie im tam do rumaków, prawdziwych ogierów, rasowych arabów ... :cool: A w temacie - ze względu na frajdę jaką daje ten sport. Jak pomyślec o tych kosztach, dojazdach, kolejkach do wyciagów, kiepskiej infrastrukturze, tłumie na stoku to rzeczywiście pytanie "dlaczego jeździcie na nartach" wydaje sie niebanalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - no tak, czego to czlowiek nie zrobi aby te 2 tygodnie w roku sie wyszalec na nartach. Zawsze jak ktos mnie pyta jaki sport uprawiam, smialo odpowiadam ze narciarstwo - chociaz wszyscy wiemy, jak niestety to musi wygladac... Ech, musze sie kiedys wyprowadzic i zamieszkac w Alpach, gdzies w prawdziwej alpejskiej wiosce, tuz pod jakims lodowcem... Oby sie udalo :D Pozdrowka dla wszystkich - ja lece spac, bo jutro nie wstane :P Papatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

od dziecka jeździłem na nartach z dłuższą przerwą po cięższym upadku, ale tak na prawde pochłonęła mnie pasja nart w Alpach. Poznałem smak tych gór, które potrafią rozdawać piękno i dzielić się też adrenaliną. Jak człowiek stanie na szczycie np. KITZSTEINHORNA ( myślę , że dobrze napisałem) czyli ponad 3000 mnpm. to można wzdychnąć i powiedzieć do siebie , ale to jest piękne. I potrafi narodzić się wielka pasja i liczenie roku od AUSTRII do AUSTRII. Pamiętam jak znajomy mi mówił jak tam pojedziesz już nie zaznasz spokoju. Tam zostanie Twoje serce. I zostało. Pasja nart jest naj. Uwielbiam to i chciałbym aby moje dzieci tą pasją się zaraziły , bo to jest coś czemu warto oddać cząstkę swojego życia.

Pięknie napisane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi się, że to Miłość... której poświęciłem i nadal poświęcam sporą część swojego życia. No cóż,...nie miałem łatwych początków. tak się złożyło , że gdzieś między 1972/74 przez rok mieszkałem w Bukowinie Tatrzańskiej i koniecznie chciałem jeździć. Nie wiem czy niestety czy na szczeście, trafiłem na pseudo instruktora, emerytowanego skoczka (już nie pamiętam czy narciarskiego czy spadochronowego:D) w każdym razie sakramencko twardego Górala:)Nauka polegała przede wszystkim na przełamaniu oporu przed zjazdem do bardzo głębokiego i gęsto zarośniętego źlebu. Mniej więcej tak; widziiisssteennźleeeb.. tłoojeedźź...ALE JAK ZAHAMUJĘ!!!!:eek:...Jeeedźźźsakrabuckiiii!!!!..... NO I POJECHAŁEM!!!,:( cała reszta to już była betka:cool:. To było jak wczoraj, i choć minęło 35 lat, to dziś po całym dniu na nieprzetartych czarnych z muldami do pasa, czołgając się następnego dnia rano do łazienki myślę sobie...... JAK JA TO KOCHAM!!!!!..i CIĄGLE MAM NIEDOSYT!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...