Skocz do zawartości

Wedze


michal.kaminski

Rekomendowane odpowiedzi

w ub roku Rockrider 8.1 wygrał :eek: ranking wśród grupy rowerów do maratonów w przedziale 3-4 kzł, w tym roku Rockrider 9.1 też miał spore powodzenie

Pytanie tylko, kto tworzył taki ranking..... Od kilku lat startuję w prawie wszystkich maratonach MTB (Liga BikeMaraton) i jakoś nie rzuciła mi się w oczy taka marka... Przynajmniej czołówka nawet nie wie, że takie rowey istnieją :) Oczywiście rower do wyczynowego ścigania się nie jest możliwy do kupienia w cenie o której mówisz, bo około 3 tys. kosztuje dobry i lekki amortyzator. Komplet kół to też wydatek następnych 3-4 tys .... A w wymienionym przedziale cenowym znajdzie się juz sporo bardziej znanych i sprawdzonych marek. Zresztą oglądałem kiedyś rowery w Decathlonie. Może nie wyglądały źle, ale tylko dla laika :) Tak więc możliwe że narty nie będą złe, ale porównując je do rowerów będzie to bardziej kategoria rekreacyjna z góry dolnej półki niż coś wartego uwagi dla kogoś myślącego przyszłościowo. Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Paweł Decathlon Rockrider 8.1 wygrał ranking przeprowadzony przez testerów Magazynu Rowerowego, patrz nr 4/2005

Cześć Guliver! MR znam i czytuję, chociaż czasami odnoszę wrażenie, że dobrze oceniane są tam tylko te firmy, które się u nich reklamują :) Natomiast co do porównywania rowerów z różnych klas masz rację. Pozdrawiam rowerowo :) Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam - odkopuję temat bo może dowiem się z pierwszej ręki czegoś o nartach Wed'ze. Temat ten wypłynął przy okazji dyskusji czy warto kupować narty w supermarketach i wygląda, że chyba nikt nie testował Wed'ze. http://www.skiforum....5168#post165168 Nie nie mam zamiaru ich kupować ale jeśli przypomicie sobie początki Salomona - też trzeba było się przełamać aby je wziąc do ręki o co dopiero na śnieg. :D Czy jest wśród nas poszukiwacz nowych/innych wrażeń ?? Pozdro

Użytkownik xed edytował ten post 15 listopad 2008 - 18:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
ja mam model Very wed'ze z przed dwóch sezonów.Kategoria nart dłuższe niż snowblade,krótsze niż tradycyjne.Żeby móc coś powiedziec na ten temat trzeba na nich pojeździć a nie dywagować,że na przykład narta z merketu.... etc.Więcej szczegółów tutaj:http://short-ski.wedze.com W kategorii nart do "zabaw" na śniegu-wyśmienita.Moje wystawiłem na aukcji-więc mozecie je obejrzeć: http://www.allegro.p...alomon_710.html

Użytkownik snowblade'man edytował ten post 14 styczeń 2009 - 20:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...