Skocz do zawartości

Spyder


Janica

Rekomendowane odpowiedzi

Obym się mylił ale możesz liczyć na 0/0 albo na siebie bo -kto gubi pas śnierzny w kurtce za 2 tys -która dobra kurtka się mechaci po połowie sezonu -jak kurtka z takich dobrych i drogich materiałów może się mechacić koło rzepów Moim zdaniem ktoś kupił podróbę ,w połowie sezonu częściowo się posypała a teraz próbuje odzyskać kasę wystawiając od zety. Jak pisałem wcześniej obym się mylił a wtedy napewno będziesz zadowolony.Orginalny Spyder to napewno dobry produkt a przez piratctwo tekstylne marka leży u nas w gruzach :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. chodziły nawet anegdoty, że niemcy dostają palpitacji serca jak przyjezdza polski autobus z wycieczką narciarzy w alpy. otwierają się drzwi i co drugi narciarz w kurtce "spyder"... kupionej na giełdzie za 250 zł.

przpraszam, moze ja jestem jakis glupi czy co, ale co przyprawialo Niemcow o palpitacje serca??to ze tylu Polakow mzoe stac na Spydera czy to ze oni z odelgosci kilkunastu metrow rozponaja ze to sa niby podrobki i przez to im zaczyna dokuczac choroba wienocowa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem znawcą ale jakies 3 tygodnie temu byłem w sklepie SkiTeam Outlet i z tego co pamiętam to kurtki Spidera poniżej 500zł nie schodziły pomimo tego że był to outlet. Ale jak już mówiłem nie jestem znawcą. W każdym razie życze zadowolenia z zakupu :)

I słusznie zauważyłeś, tylko zapewne nie zwróciłeś specjalnej uwagi na rozmiary oferowanego w tej cenie towaru :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta aukcja bardzo mi sie podoba ,szczegolnie nazwa z jakiego kraju moze pochodzic http://www.allegro.p...narciarska.html bylo by milo miec tak egzotyczny wyrob :D:D:D:D:D niestety handel podrabianymi rzeczami szybko sie nie skonczy ,zaraz za wschodnia granica (pierwsze stragany ok 100 od szlabanu w kroscienku na granicy z ukraina) mozna kupic kurtki, buty itp. wiekszosci uznanych marek na swiecie .. dla zainteresowanych ceny buty adidas od 40pln . kurtki zimowe nike od ok. 80pln. pochodzenie towaru jest mi blizej nieznane...

Użytkownik jawy88 edytował ten post 14 listopad 2008 - 10:21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...