Skocz do zawartości

Koszt wysyłki nart - kurier, poczta? jakie ceny?


Mychu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, Leniem nie jestem :) Cennik widziałem i czytałem, tyle że jesli chodzi o paczki pocztowe, to: Suma długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość - 3000 mm, przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 1500 mm A jak dechy mają 160 cm to już odpada. Dlatego pytam o doświadczenia użytkowników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie odebrałam nartki dla syna długośc coprawda 120 cm - wysłane były naszą kochaną instytucją użytecznosci publicznej

U mnie ze względu na długość 160 cm nie da radę PP wysłać. Ma ktoś doświadczenia z kurierami? Którym najtaniej i ile to kosztuje? P.S. Co do PP, wczoraj ok 17tej stałem ponad godzinę w kolejce po list polecony. 3 okienka z Paniami, 1 otwarte a w dwóch tabliczka...uwaga!..."Przerwa technologiczna 30 minut Przepraszamy" Myślałem, że zejde hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy wiecie czym (jakim kurierem, a może pocztą) wysłać narty 160 zł z wiązaniami żeby było najtaniej? Wysyłka z Wrocławia do Rzeszowa Wiecie ile to kosztuje? Z góry dzięki

wyslij poczta i nie martw sie o dlugosc (mierza zreguly na oko) powiesz ze maja 150cm i z doswiadczenia wiem ze nigdy sie nikt nie czepia do 170cm..:) usmiech do pani z okienka zalatwia sprawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Sprawdź kuriera TNT. Jest tańszy od DHL, lecz to solidna firma. Na infolinii podadzą ci koszty przesyłki po podaniu jej wagi i wymiarów, oraz kodów pocztowych nadawcy i odbiorcy. Długość do 2,5 m to u nich standart. Tak jak wspominał poprzednik - omijaj siódemkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Pobawię się ciut w archeologię. Potrzebuję wysłać narty firmą kurierską (nie poczta, bo już skasowalem 30zl za kuriera). Wszyscy sprzedający na alledrogo podają cenę oscylującą właśnie w tym zakresie -30zł. Może ktoś z Was ma doświadczenie jaka firma jest najlepsza i czy wlaśnie taka ma cenę. Pozdrawiam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Polecam stronę http://www.kurierem.pl/ na której można samemu wybrać kuriera, który wam odpowiada. Transport nart 180cm kosztuje około 30zł.

z mojego doświadczenia wynika, że niektóre z tych firm w ogóle nie chce przyjąć zlecenia od osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej

Użytkownik hanka1 edytował ten post 01 grudzień 2010 - 17:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doświadczenia wynika, że niektóre z tych firm w ogóle nie chce przyjąć zlecenia od osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej

Potwierdzam Swego czasu na Allegro sprzedawałem dwie pary nart i albo ceny oscylowały w połowie cen nart wylicytowanych /czyli circa 80,- PLN/ albo odmawiano wysyłki osobie nie mającej umowy. Ostatecznie wysłałem poprzez firmę w której pracuję, z obciążeniem mego wynagrodzenia. Dwie wysyłki DHL po 16,50 + VAT +40,26 złotego czyli na jedną wysyłkę 20,13. Ale podkreślam, uzyskałem zgodę szefostwa mojej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

w ubiegłym roku wysyłałem za pomocą "epaka", okazało się że zapakowanie w foremny karton o 1/3 obniżyło koszt wysyłki do ok 25-30 zł z pobraniem

By nie przepłacać wystarczy się zalogować loginem i hasłem z allegro na sendit.pl 

Tam nie dopłaca się za niestandard w folii strech bez kartonu, do długości 175cm i 30kg. wysyłka 3 kompletów nart odpowiednio spakowanych kosztuje ok 16 zł a pobraniowa niecałe 22zł.

pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przepraszam za archeologię, ale jestem przekonany że wiele osób nadal może mieć problem z przygotowaniem narty czy deski do wysyłki kurierem. Właśnie napisałem poradnik na ten temat, poruszam w nim także kwestie kosztów wysyłki. Artykuł dostępny jest na naszym firmowym blogu http://transportowi....sylki-kurierem/Mam nadzieję, że będzie on pomocny. Chętnie odpowiem także na Wasze pytania.

Z całym szacunkiem ale nic nowego nie napisałeś :( Ale plus za chęci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...