Skocz do zawartości

Chusta na nadgarstku


Sencei

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Założyłem temat ze względu na to, że chciałbym porady, wyjaśnienia. Od jakiegosczasu, tak gdzieś od początku sierpnia na nadgarstku zacząłem nosić hustę. Zawsze nosiłem chustę zwiniętą w opaskę w kieszeni, ale pewnego razu zapomniałem jej wziać (t.j. przełożyć do innych spodni) i podczas jazdy samochodem przy otwartej szybie nie mogłem poradzić sobie z włosami. Teraz jest to moj znak charakterystyczny, a na pewno w szkole i mojej miejscowosci. Jednak nurtuje mnie pytanie,[ bo widziałem taką opaskę na teledysku "Maron 5"(może być błąd w pisowni) że wokalista też taką ma] czy ta opaska coskonkretnego oznacza? #Sencei 700 post

Użytkownik Sencei edytował ten post 18 październik 2008 - 20:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj-bierzesz wszystko na poważnie,albo dopisujesz filozofię do czegoś czego to nie ma....;) Najprawdopodobniej nic to nie oznacza,ale jeżeli chcesz aby oznaczało-to np.może oznaczać,to iż jesteś przeciwnikiem globalnego ocieplenia....:) Tekst który napisałem po arabsku-"jestem zwolennikiem noszenia chusty na ręku" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, wiec bardzo wam dziękuję. snowblade'man, ja nie wziałem tego takszczerze na serio :D. ja jestem raczej człowiekiem humoru, ale staram się ostatnio zpoważnieć, ale ne wychodzi. proponuję by każdy pod postem pisał, czy wziął to co napisał na serio, czy to aluzja, bo nie słyszymy akcentu i nie możemy wiedzieć na 100%. Temat do zamknięcia, bo forum tworzysz ty nie administracja #Sencei. Wielkie dzięki, ten temat założyłem, bo jeden gówniarz ze szkoły poweidział mi costakiego "A ty Sencei to po co nosisz tą chusteczkena ręce? Jakis charley'owiec?" dlatego zapytałem ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Założyłem temat ze względu na to, że chciałbym porady, wyjaśnienia. Od jakiegosczasu, tak gdzieś od początku sierpnia na nadgarstku zacząłem nosić hustę. Zawsze nosiłem chustę zwiniętą w opaskę w kieszeni, ale pewnego razu zapomniałem jej wziać (t.j. przełożyć do innych spodni) i podczas jazdy samochodem przy otwartej szybie nie mogłem poradzić sobie z włosami. Teraz jest to moj znak charakterystyczny, a na pewno w szkole i mojej miejscowosci. Jednak nurtuje mnie pytanie,[ bo widziałem taką opaskę na teledysku "Maron 5"(może być błąd w pisowni) że wokalista też taką ma] czy ta opaska coskonkretnego oznacza? #Sencei 700 post

chciałbym mieć tylko takie problemy...ohhhh:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sencei ale bez obrazy, jak tak przeglądam forum i patrze co ty wypisujesz to to forum chyba byłoby bardziej przejrzyste bez Twoich postów, które nie zawierają treści merytorycznych ani żadnych informacji, które mogłyby by w jakiś sposób komuś pomóc, za to bardzo często fundujesz nam łamigłówki do rozwiązywania Oczywiście nie mówię o wszystkich postach ale o przewadze bo skądś masz te 21 podziękowań, tylko zauważ że pomogłeś 21 razy na te Twoje 719 postów, no ale nie ważne, rób i pisz sobie co chcesz. A piszę to tutaj a nie na priv, mimo że powinienem pewnie najpierw na privie napisać, dlatego że chciałbym abyś sobie przemyślał to w jaki sposób piszesz ,o czym piszesz. Nie róbmy z forum gadu gadu. Forum służy do wymiany informacji, więc stosujmy się do tej myśli i nie utrudniajmy innym korzystania z forum przez posty które nic nowego nie wnoszą do tego forum. Kropka. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sencei ale bez obrazy, jak tak przeglądam forum i patrze co ty wypisujesz to to forum chyba byłoby bardziej przejrzyste bez Twoich postów, które nie zawierają treści merytorycznych ani żadnych informacji, które mogłyby by w jakiś sposób komuś pomóc, za to bardzo często fundujesz nam łamigłówki do rozwiązywania Oczywiście nie mówię o wszystkich postach ale o przewadze bo skądś masz te 21 podziękowań, tylko zauważ że pomogłeś 21 razy na te Twoje 719 postów, no ale nie ważne, rób i pisz sobie co chcesz. A piszę to tutaj a nie na priv, mimo że powinienem pewnie najpierw na privie napisać, dlatego że chciałbym abyś sobie przemyślał to w jaki sposób piszesz ,o czym piszesz. Nie róbmy z forum gadu gadu. Forum służy do wymiany informacji, więc stosujmy się do tej myśli i nie utrudniajmy innym korzystania z forum przez posty które nic nowego nie wnoszą do tego forum. Kropka. Pozdrawiam.

mike... ja nie piszę dla podziękowań. To pierwsze. 2. Wiem jaki jestem i słyszę to po raz enty. 3.Ten temat jest założony w hydepark, dlatego mozna sobie pozwolić na więcej. Zgadzam się, że nie należę do tych użytkowników forum którzy wnoszą tutaj najwięcej info, ani nawet dużo. w przeliczeniu posty/podziękowania moge byc w najsłabszej 100, ale to właśnie nas narciarzy różni. Ja narty kocham i narciarstwem sie interesuję, ale nie uważam, że aby to robić trzeba przeglądać codziennie artykułynarciarskie, tylko po prostu nim być. Freeride'er, Funcarver, Freestyle'owiec, Rekreeeat, Zawodowiec, Biegacz Narciarski- każdy z nich jest narciarzem, chociaż tyle ich różni. Przepraszam, za ten wykład, ale sądzę, zę ten wątek należy do zamknięcia, bo po co on ma być? Wątek ma trwac do tąd do kąd wszystkie niejasnosci z pierwszego tematu zostały wyjaśnione. Pytaelm co oznacza chusta na nadgarstku, to jest juz tutaj wyjaśnione, więc należy zamknac wątek :)... lub usunąc, jak kto woli, tyle, że po usunieciu znika ilosć postów (mi to akurat nie przeszkadza, ale akurat komuś mozę to popsuć humorek :)) #Sencei- to też narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...