Skocz do zawartości

Wiązania Rossignol FKS155


Rychlapl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam informacji dotyczących wiązań FKS155, tzn zakres DIN, przeznaczenie dla narciarzy o wadze... Google niewidome. Dodatkowo, jeździł ktoś z was na Rossignolach RX World Cup? 07/08 (Serwisowe) Długość 181cm, ja mam około 178cm wzrostu.

din 5-15 dedykowane od 85 kg długość nart b.dobra, ja wolę starsze modele (najlepiej Golden Edition) pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważę 65kg... Ale nie powinno być problemu. Dostałem taką ofertę ze sklepu. Więc pewnie pasują. Jeszcze jedna sprawa. Lepiej wziąść te ze specyfikacją 07/08, czyli R>27m czy 06/07 z R>21M? Będą jeżdżone tylko w Austrii i poważniejszych Polskich zawodach. To będą moje pierwsze Seniorskie gigantki, teraz jeździłem na normalnych GS 12 06/07 aby łagodnie przejść z juniorek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważę 65kg... Ale nie powinno być problemu. Dostałem taką ofertę ze sklepu. Więc pewnie pasują. Jeszcze jedna sprawa. Lepiej wziąść te ze specyfikacją 07/08, czyli R>27m czy 06/07 z R>21M? Będą jeżdżone tylko w Austrii i poważniejszych Polskich zawodach. To będą moje pierwsze Seniorskie gigantki, teraz jeździłem na normalnych GS 12 06/07 aby łagodnie przejść z juniorek:)

Nalezy pamietac ze znak wiekszosci to znak wiekszosci a nie rownosci, czyli R>21 nie oznacza ze narty maja promien 21 tylko ze spelniaja kryterium R>21. na sezon 2007/2008 dlugosc 181 profil 104-65-85 promien 24,4 nie mam danych z sezonu 06/07 ale z tego co pamietam to bylo dokladnie to samo. Nalezy pamietac ze wymaganie R>27m dotyczy tylko nart meskich chociaz 184cm mialy tez promien 24m, dopiero 191 mialy 28,1m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Race Dept. Napisałem że World Cup GS , więc muszą być serwisowe, sklepowe są RC :) Poza tym, sklepowe są bez dziur na dziobach i piętkach, a moje posiadają owe:P

sorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry nie ogladalem fishers blizej zycze milych slizgow. mam nadzieje ze te dziurki nie gwizdza przy wiekszych predkosciach:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...