Skocz do zawartości

Żarty ze snowboardu


_tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy moi znajomi jeżdzą na desce i ciągle mnie namawiają, że lepiej fajniej i wogóle. Drażni mnie to i ciągle się z nich nabijam. Tylko mi się już zasób wyczerpał i potrzebuję czegoś nowego - poratujcie. Ja obiecuję gdy już otworzą sześciosobową kanapę w zieleńcu to poczekam na górze z kamerą, aż będzie jechać sześciu snowboardzistów, żeby nagrać Wam w jakim wspaniałym stylu schodzą z kanapy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
wrony ...nazywaja ich wrony i kruki w szwajcarii, bo siedza na stoku grupami / o snowboardzistach mysle / to jak subkultura, inny wymiar, narciarze podsmiechuja sie z snowboardzistow i odwrotnie- snowboardzisci mowia o narciarzach grufftis, czyli krypciarze staromodni, przestarzali :) ..ale troche humoru trzeba miec, najwazniejsze to umiec posmiac sie rowniez z siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

KaBeSz, nie mam się czego wstydzić. Nie ubliżam im przecież. To, że snowboardziści czasami śmieszą narciarzy jest naturalne. Żarty z narciarzy też chętnie zobaczę. A Ty czemu nie jeździsz na snowboardzie? tylko odpowiedz na wesoło...

Ja tam bardzo lubię jeździc z deskarzami, więcej w nich luzu, statystycznie. Dwa lub trzy lata temu szkoliłem na jakims wyjeźzie we Włoszech. Oprócz Mnie był tylko instruktor snowboardu - taka była charakterystyka grupy. Mieszkalismy razem. Nie mogłem sie wykapac bo Ptaku regularnie suszył deske pod prysznicem i nie mozna było jej ruszać, więc kapalismy sie z deską. Bardzo fajny wyjazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po co piszesz jak nie masz nic do powiedzenia? nie twój temat - nie wtrącasz się . zwłaszcza że ignorancją zalatuje. proszono o dowcipy o parapeciarzach a nie o komentaż na temat banowania. pozro robert

widzę, że HG ostatnio - nieco rozdrażnione.. ..zamiast coraz chłodniej - coraz cieplej się robi.. i na dworze, i na forum.. Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie twój temat - nie wtrącasz się . zwłaszcza że ignorancją zalatuje. proszono o dowcipy o parapeciarzach a nie o komentaż na temat banowania. pozro robert

...a poza tym to: ...snowboard nie jest śmieszny… -ludzie często są i to niezależnie od tego na czym jeżdżą... ...a i prośbę mam do niektórych: nie właźcie na mnie przy każdej okazji, nie lubię tak…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a poza tym to: ...snowboard nie jest śmieszny… -ludzie często są i to niezależnie od tego na czym jeżdżą... ...a i prośbę mam do niektórych: nie właźcie na mnie przy każdej okazji, nie lubię tak…

wcale na nikogo nie włażę. jednak tomek poprosił o jakieś dowcipy na temat deskarzy ( nie konkrentnie o dowcipy na temat swoich znajomych) więc jeżeli masz jakiś kawałek smieszny to napisz koledze że masz takowy, a nie komentarz nic nie wnoszący do tematu. żart to żart wszyscy lubią się pośmiać. pozdro robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko… parę wesołych refleksji ze stoków: :) Po czym poznać snowboardzistę w knajpie ? – po mokrej ?????? Dlaczego nie kupują karnetów czasowych ? – bo się nie opłaca, więcej siedzą niż jeżdżą Dlaczego stoją na desce bokiem ? – to w zasadzie i tak nie ma żadnego znaczenia bo i tak nie da się tym sterować Jaką akrobację najtrudniej wykonać ? – jazdę na wprost A dlaczego narciarze niechętnie siadają (i zsiadają) na jednej kanapie ze snowboardzistami ? – jedni, bo maja miękkie serce, inni, bo nie opanowali jeszcze jazdy po żywych muldach ...branie tego na poważnie jest jak najbardziej niewskazane :)

Użytkownik jark edytował ten post 31 październik 2008 - 20:24 język

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rysiek! O to mi chodziło! Ja znalazłem trochę "snowboard jokes" w google. Ale niestety większość to nie takie o jakie mi chodziło :) Jeden na razie: Jakie były ostatnie słowa parapeciarza? "Hej! stary! Patrz teraz" Ciekawostka taka, że u nas ktoś na snowboardzie nie jest odbierany jako biedny zbuntowany nastolatek co się nigdy nie myje, ani nie strzyże i nosi workowate ciuchy... Chociaż ta zupełnie niezrozumiała nienawiść idzie w obie strony: "A Cadillac with five skiers runs off a cliff, and everybody dies. What's the worst thing? Cadillac seats six" Chociaż ten jest śmieszny: How many skiers does it take to change a light bulb? A. Ten, one to screw it in and the other 9 to stand around saying "Nice turn, nice turn, nice turn........." B. Eleven. One to put the bulb in and Ten to analyze the turning. Albo: Skąd będziesz wiedział czy na imprezie jest instruktor narciarstwa? Sam na pewno Ci się pochwali.... Mommy, mommy, I want to be a ski instructor when I grow up! "Now Johnny, you cant do both." What would say ski instructor do if he/she won the Lottery?? Keep working until the money runs out! Kurka, o narciarzach jest więcej... :( P.S. Jeśli ktoś ma problem z angielskim, to napiszcie to przetłumaczę

Użytkownik _tomek edytował ten post 31 październik 2008 - 23:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowe Ilu instruktorów snowboardu trzeba do wkręcenia żarówki? Trzech, jeden kręci, drugi nagrywa video, trzeci mówi "zaje.... stary!" Jak snowboardzista się przedstawia ? Ał Oł jej, przepraszam Cię bardzo, nic Ci nie jest? Ilu snowboardzistów potrzeba do wkręcenia żarówki ? 50. Jeden trzyma żarówkę, a 49 pali skręta za skrętem, aż się pokój zacznie kręcić...

Użytkownik _tomek edytował ten post 31 październik 2008 - 18:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temacik. poczytało by się troszkę smieszności ( nie tylko o deskarzach) jednak jak to bywa na naszym forum trzeba uciec od tematu. jedynym który konkretnie napisał jest RysiekVR. kurde o popirduchach to na gg sobie pogadajcie. koles prosił o konkretną rzecz a nie o wasze opinie czy lubicie parapeciarzy i czy są cool czy nie są cool. pozdro ze spokojem robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rsowa dzisiaj jakos ugryziony... jak masz cos do pierwszego postu skiman'a w tym temaie to na PW trzeba było napisać. piszesz, że _tomek nie chciał tego, a sam piszesz posty bezsensowne w tym temacie prowadzące do sporu. #Sencei Dlaczego snowboardzista ma tylko jedną deskę? Bo nie ma podzielnej uwagi(nic specjalnego do głowy mi nie przyschodzi, a nie chiałem pisać posta nie wnoszącego nic do tematu) #Sencei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ...bo Ptaku regularnie suszył deske pod prysznicem i nie mozna było jej ruszać, Bardzo fajny wyjazd.

...ze wspomnienia Mitka...żart znowu: ... do czego służy prysznic snowboardziście?- do ...przechowywania snowboardu...ale nierzadko jadąc dużym wagonem daje się wyczuć, że niektórzy narciarze również tak myślą... Pozdr.-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...