Skocz do zawartości

Sprawdź Twój poziom umiejętności narciarskich i wpisz go w swój profil


FactorX

Rekomendowane odpowiedzi

to wychodzi że masz tylko 41 lat ja mam więcej a w sezonie byłem nawet 36 dni na nartach -nie pamiętam ,które narty teraz będę miał bo zmieniam dość często no i poziom swoj zawyzyłem myślę o te 0,5 pta-no i tez nie wyszło mi różowo z tym poziomem-/za wyliczanke wybacz-ale liczyć lubię/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak do tych instruktorów!!!! Być instruktorrem nie znaczy umieć dobrz jeździć i jeździć poza stokiem!!!!! Większość instruktorów tryma się stoku jak mamusinego rąbka u spódnicy!!! Kto lepiej gra w siatke zawodnik czy trener?? Dopiero muldy to jest 10!! I nie mówcie że instruktorzy najlepiej jeżdżą!! Jeszcze co do I skali to może być tylko powinno być jeszcze 11Jeździ na stoku jak i poza nim na muyldach wielkich i małych, nawet jak dałoby się mu klasyczne narty i po każdym punkcie tak powinno być np. 1-Stawia pierwsze kroki 1,5-Stawia pierwsze kroki na klasycznych nartach i coś w tym stylu Mogę się założyć że z tych co się wypowiadali na temat jak jeżdżą nie znajdzie 20osób ze wsi co jeżdżą na obojętnie jakich warunkach a nie tylko ubity śnieżek, wyciąg!!! Założe się o 100zł że jakby w tej chwili w której jesteśmy był zakaz carvingów to bym był najlepszy!! Sory jeżeli się przechwalam i opierniczam was oczywiście skala to świetny pomysł tylko nie ma czegoś takiego że instruktorzy zawsze dobrze jeżdżą i czasami wkurza człowieka jak ktoś się uczy na carvingach, bo jakby dali mu zwykłe to by nie wiedział jak skręcać Pozdro dla osób co jeżdżą spokojnie poza stokiem i dla tych co się uczyli na prostych, klasycznych nartach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, sencei mistrz! Napewno jesteś najlepszy na świecie tylko przez te kurwingi cie nie doceniają:D A tak poważnie to proponuje żebyś jeszcze raz przeczytał moją skalę (strona 5 tego wątku) - gdzie tam jest napisane że tylko instruktor może dobrze jeździć? A jak chcesz udowodnić że jesteś taki dobry off-piste to pojedź w tatry i zjedź np. zachodem grońskiego albo z zadniego koscielca przez załupę H. Tylko dobrze się zastanów bo ja ci kwiatów na grób nie będę wysyłał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ponad 10. 10 spokojnie moge powiedzieć gdyż jak nie mam kasy na wyciąg to lece w pola do potoku i wogóle z kumplami szalejemy ale ta skala jest za mała powinno byćwięcej bo nie mam jak się ocenić ale tak 10,2

oby nie trwał długo ten okres buntowmiczy , każdy chłopak to ma i w tym okresie nic do niego nie trafia.On wie najlepiej !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg obydwu skal około 8 coprawda mam dopiero 18 lat ale będzie to już mój 15 sezon jazdy a każdego roku na nartach spędzam około 20 do nawet 40 :D dni wiec myśle zdążyłem zdobyć doświadczenie na poziom 8. Pozdrawiam tych wszystkich którzy próbują wielu stylów :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do I skali to może być tylko powinno być jeszcze 11 Jeździ na stoku jak i poza nim na muldach wielkich i małych, nawet jak dałoby się mu klasyczne narty. Mogę się założyć że z tych co się wypowiadali na temat jak jeżdżą nie znajdzie 20osób ze wsi co jeżdżą na obojętnie jakich warunkach a nie tylko ubity śnieżek, wyciąg!!! Założe się o 100zł że jakby w tej chwili w której jesteśmy był zakaz carvingów to bym był najlepszy!!

Widzę , ze dobrze radzisz na nartach poza trasą. Moglbys powiedziec, jak się zatrzymac(jakie ruchy wykonac), jadąc w metrowym kopnym sniegu z prędkoscią 60-70km/h, gdy masz potrzebę raptownego zatrzymania się bez gleby.:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , ze dobrze radzisz na nartach poza trasą. Moglbys powiedziec, jak się zatrzymac(jakie ruchy wykonac), jadąc w metrowym kopnym sniegu z prędkoscią 60-70km/h, gdy masz potrzebę raptownego zatrzymania się bez gleby.:o

Ja bym celowal w jakies drzewo obrosniete miekkim mchem. No a jakie ruchy do tego, to wiadmo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys powiedziec, jak się zatrzymac(jakie ruchy wykonac), jadąc w metrowym kopnym sniegu z prędkoscią 60-70km/h, gdy masz potrzebę raptownego zatrzymania się bez gleby.:o

Najlepszym sposobem na zatrzymanie, jest wbicie kijków centralnie przed nartami, a ruchy oczywiście powinny być zdecydowane... :D ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...