Skocz do zawartości

Jednak w Polsce produkuje się narty


pawel_lesny

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w necie wiadomość o tym że od września tego roku będzie można kupić w sklepach narty freeski polskiej firmy Majestic. a tutaj link do strony producenta http://www.majestyskis.com/ a tak poza tym ciekawi mnie co teraz robą w Szaflarach?

Użytkownik pawel_lesny edytował ten post 11 wrzesień 2008 - 20:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj że, co tak skromnie ??!!, chyba należy się cieszyć, że ktoś położył kasę w temacie - jak na Nasz rynek - może ryzykuje, może myśli perspektywicznie?, może wie coś o czym my nie wiemy.. - mi się podoba, że ktoś podniósł ten rynek - oby więcej Takich ludzi - niech im się powodzi ! aaa - żeby nie było - to nie są moi znajomi.. :) pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj że, co tak skromnie ??!!, chyba należy się cieszyć, że ktoś położył kasę w temacie - jak na Nasz rynek - może ryzykuje, może myśli perspektywicznie?, może wie coś o czym my nie wiemy.. - mi się podoba, że ktoś podniósł ten rynek - oby więcej Takich ludzi - niech im się powodzi ! aaa - żeby nie było - to nie są moi znajomi.. :) pozdro jahu

to jest oferta wylacznie dla FS i FR myslisz ze jest dostatecznie duza nisza na takie produkty w polsce??? czy oni sa czescia jakiegos wiekszego business'u? poniekad troche trudno tak "z kapelusza" wyprodukowac dobre narty wyglad maja dobry, podoba mi sie grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam dwóch team riderów Pinkiego i Pszczołe i z tego co mówili,to nartki sa ok... co prawda cały czas sie uczą,ale...miejmy nadzieje,że będzie ok. jest jeden mankament...mianowicie ceny...są dość wysokie jak na krajowy produkt. każdy małolat woli w tej cenie kupić już markowy sprawdzony sprzęt np.K2,rossi,salo czy 4frnt sprawdzie ceny http://www.sklep.sup...pl/majesty_68m/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...marketingowo wydaje się być przedsięwzięciem dobrze przygotowanym, od nazwy kojarzącej się z dawna marką/odzieżową chyba/, przez topowy design i ofertę kierowana do wąskiej grupy, poszukującej oryginalnego sprzętu, wyznaczającej trendy…preferującej inność... …a i sam produkt prezentowany, w dobrej multimedialnej wstawce, niby hand made ma świadczyć o dobrej jakości i kusić niepowtarzalna grafiką… …ale może to być też nowo powstały zakład produkujący dla sieciówek, gdzie klient jakby mniej wybredny da się skusić na trendowe malunki…ale mam nadzieję, że tak nie jest… Pozdr.-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oferta wylacznie dla FS i FR myslisz ze jest dostatecznie duza nisza na takie produkty w polsce??? czy oni sa czescia jakiegos wiekszego business'u? poniekad troche trudno tak "z kapelusza" wyprodukowac dobre narty wyglad maja dobry, podoba mi sie grafika

hmm.. - może to jest jakaś część biznesu, może to nie chodzi o niszę w polsce.. ? - nie znamy powodów tego pomysłu i jaki jest cel takiego myślenia.., pewnie ktoś ubrał to w wiarę, która obroni się finansowo .. - i oby.. :) - a przy takich fimach często tworzą się hobbystyczne strukturki (z korzyścią dla każdego), rozwija się często wąska grupa młodych ludzi robiąca wyniki, reklamę marki, mająca zaplecze sprzętowe .., nikt nie wie kto za tym stoi i jaką wiedzę i doświadczenie posiada.. Niech się dzieje.., a co tam .. ;) pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...