Skocz do zawartości

Truskawki .... Rosy :)


Morcin 25

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Krajanki ! :P ...bo u nas , ziemia płodna jest. Po prostu - iły same .:) Całusy namiętne !

jesli chodzi o calusy oczywiscie odwzajemnione dla Krajana i Krajanki:D a rzecz wiadoma(to male wytlumaczenie dla Olgi;)) ze my Sandomierszczanie to namietni ludziska:D-oj dzieje sie dzieje;) to chyba po tych truskawkach i szampanie:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedza a Ty nie wiesz:).Prosze Cie,nie reponsuj mi tu:D

Winetou zaklinam się na wszystkich Apaczów Mescalerow - że nie wiem;) ...Oj niech no tylko Franciszek wróci z urlopu dostaniemy po czuprynach za taki bałagan w jego watku:). Ja tylko na laptop wirusy łapie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wystraszylam nie na żarty, jak temat był umknął w wielkim kawałku... ale jest z powrotem (i z Adamowym tytułem... :) ), więc wracam do swojej odpowiedzi na post Wodza ostatni... :P

Jak to co? Maja prze... (wykropkowane):D

To zależy z której strony się patrzy mój Drogi Winetou ;) :P. Występują wszakże i takie, które są kontente wielce ze swych reponsatorskich możliwości :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na truskawkowym polu znowu bój o „miedzę”i truskawek nikt nie widzi i nie widzi,że to pole często jest w sąsiedztwie plantacji malinowych i w malinach znaleźć się łatwo, a w malinach jak w malinach…choć owoce równie dobre… …a tak na marginesie to truskawki i maliny należą do tej samej rodziny różowatych – Rosaceae- taka zbieżność przypadkowa…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na truskawkowym polu znowu bój o „miedzę”i truskawek nikt nie widzi i nie widzi,że to pole często jest w sąsiedztwie plantacji malinowych i w malinach znaleźć się łatwo, a w malinach jak w malinach…choć owoce równie dobre… …a tak na marginesie to truskawki i maliny należą do tej samej rodziny różowatych – Rosaceae- taka zbieżność przypadkowa…

oj tak Skimanie nikt nie widzi truskaweczek ,bo wpadla na pole ZARAZA!!!!:eek: Rosa wracajac do wspomnien owocowych z naszych stron;) czy nadal w czerwcu sa popularne takie duze bordowe czeresnie:rolleyes::ppychotka moglam sie nimi zajadac non stop..gorzej bylo pozniej(i tu by sie przydal obrazek Kurczaka sprzed kilku dni:D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na truskawkowym polu znowu bój o „miedzę”i truskawek nikt nie widzi i nie widzi,że to pole często jest w sąsiedztwie plantacji malinowych i w malinach znaleźć się łatwo, a w malinach jak w malinach…choć owoce równie dobre… …a tak na marginesie to truskawki i maliny należą do tej samej rodziny różowatych – Rosaceae- taka zbieżność przypadkowa…

...ani to "Truskawki z Milanówka" ...ani "Malinowy chruśniak" ...mówią, że to "łąka" i "polemika przy grabieniu siana"- (ja nie wiem) ...i, że jakiś "Bak złośnik huczy basem, jakby straszył" (to z Leśmiana) ...a Rosaceae Juss- smakują tu mimo wszystko wybornie:) --------------------------------------------------- Sylweczko:)- czereśnie - będą -pewnie za niedługo ale ja za pestkowymi owocami nie specjalnie przepadam-wole te z rodziny "różowatych":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...:) --------------------------------------------------- Sylweczko:)- czereśnie - będą -pewnie za niedługo ale ja za pestkowymi owocami nie specjalnie przepadam-wole te z rodziny "różowatych":)

Nieśmiało przypomnę, że czereśnie to też Rosaceae. :D:D A ja uwielbiam czereśnie. Truskawki też. Tadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed urlopem postanowilem zrobic troche porzadku takze w swoim profilu.Wszystko odbylo sie za moja prosba:)Mimo porzadku sorry za ....nielad w temacie:)

...powaga miejsca urlopu nie pozwala na pozostawienie za sobą takich "intymnych" słów...to zrozumiałe ...i sam prosiłeś...kurcze.../wybacz Kurczaku/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed urlopem postanowilem zrobic troche porzadku takze w swoim profilu.Wszystko odbylo sie za moja prosba:)Mimo porzadku sorry za ....nielad w temacie:)

ok wybaczone;) a co to nagle Wodzu stales sie forumowym nowicjuszem:rolleyes:-gdzie te wszystkie Twoje posty sie podzialy:rolleyes:ten urlop to jakas odnowa na forum czy co? pozdrawiam Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało przypomnę, że czereśnie to też Rosaceae. :D:D A ja uwielbiam czereśnie. Truskawki też. Tadek

Dzięki Tadeusz Rodzina różowatych jest tak wielka, że nie sposób jej zresponsować;) a ja chyba nie uważałam na botanice:) -wisnie, czereśnie ,maliny to też ten sam "szczep". Witaj wobec tego na truskawkobraniu. --------------------------------------- p.s. Komentowany obiekt to w koncu owoc- niezakazany więc... ...A Wódz może znalazł lepsze jagody w Swojej Oklahomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...