Skocz do zawartości

Które z tych butów są lepsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupieniem butów, i mógłbym zakupić na Allegro którąś z par butów które dołączyłem w załączniku. Muszę dodać że, nie znam się na butach narciarskich a o tych które chciałbym kupić wiem tylko jak wyglądają i jaki mają rozmiar, więcej danych nie znam. I tutaj mam pytanie: które z tych butów są lepsze ? Pozdrawiam Z góry dziękuję za odpowiedź.

Załączone miniatury

  • 1.jpg
  • 2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie butów używanych i co gorsza...bez mierzenia...But dopasowywuje się do właściciela a każdy z nas ma inną stopę, inaczej użytkuje... Poza tym trudno tutaj dojrzeć jakiej twarości są te buty...A to ważne... Uzyskaj jak najwięcej informacji od sprzedającego bo samo zdjęcie niewiele mówi. A jak już coś będziesz wiedział to dodaj te informacje do postu:) Pozdrawiam, Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty zostały wystawione na aukcji więc pozwolę sobie skopiować treść opisu podanego na aukcji: "Używane buty narciarskie SALOMON EVOLUTION PERFORMA 9X, rozm. 28,0cm, dł. wkładki 28,5cm, dł.skorupy buta 322mm; przełącznik SKI-WALK ; canting ; mikroregulacje na 4 klamrach, makroregulacje na 2 górnych klamrach. Funkcjonalnie i technicznie w pełni sprawne; ogólnie stan dobry. Ślady użytkowania: obtarcia jak na zdjęciu, przetarcia na brzegach kapcia przy języku jak na zdjęciu." Aukcja: Buty SALOMON EVOLUTION PERFORMA 9X, rozm. 28,0cm (numer 358823040) Dodam jeszcze, że buty które chciałbym kupić przewiduję użytkować 2 sezony, poczym będę kupywał zdecydowanie lepszej jakości sprzęt, a narazie na początek chciałbym coć taniego. Dostałem jeszcze 2 zdjęcia i widać trochę obtarcia co by wskazywało na jednak większe zużycie niż początkowo myślałem. W tym sezonie (dla mnie pierwszym rozpoczętym w lutym) jeździłem, no uczyłem się jeździć :) w takich starych butach nie znaniej firmy, wyprodukowanych w Polsce. Tylko jak w zakończonym sezonie jeździłem łącznie 7 razy tak przez 3 ostatnie wizyty na stoku musiałem je kleić superglue, gdyż zewnętrzna część buta ulegała pęknięciu i obawiam się że w nadchodzącym sezonie mogą się "rozlecieć". Buty te były wygodne, może trochę za duże, ale po założeniu 2 par skarpet były ok. Właściwie to najlepiej by było nie kupywać w ogóle na nadchodzący sezon tylko że, wypożyczenie 20zł - 15 razy daje 300zł. Więc pasowało by coś kupić, ale gdzie i jakie to jeszcze nie wiem. Pozdrawiam Z góry dziękuję za porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty zostały wystawione na aukcji więc pozwolę sobie skopiować treść opisu podanego na aukcji: "Używane buty narciarskie SALOMON EVOLUTION PERFORMA 9X, rozm. 28,0cm, dł. wkładki 28,5cm, dł.skorupy buta 322mm; przełącznik SKI-WALK ; canting ; mikroregulacje na 4 klamrach, makroregulacje na 2 górnych klamrach. Funkcjonalnie i technicznie w pełni sprawne; ogólnie stan dobry. Ślady użytkowania: obtarcia jak na zdjęciu, przetarcia na brzegach kapcia przy języku jak na zdjęciu." Aukcja: Buty SALOMON EVOLUTION PERFORMA 9X, rozm. 28,0cm (numer 358823040) Dodam jeszcze, że buty które chciałbym kupić przewiduję użytkować 2 sezony, poczym będę kupywał zdecydowanie lepszej jakości sprzęt, a narazie na początek chciałbym coć taniego. Dostałem jeszcze 2 zdjęcia i widać trochę obtarcia co by wskazywało na jednak większe zużycie niż początkowo myślałem. W tym sezonie (dla mnie pierwszym rozpoczętym w lutym) jeździłem, no uczyłem się jeździć :) w takich starych butach nie znaniej firmy, wyprodukowanych w Polsce. Tylko jak w zakończonym sezonie jeździłem łącznie 7 razy tak przez 3 ostatnie wizyty na stoku musiałem je kleić superglue, gdyż zewnętrzna część buta ulegała pęknięciu i obawiam się że w nadchodzącym sezonie mogą się "rozlecieć". Buty te były wygodne, może trochę za duże, ale po założeniu 2 par skarpet były ok. Właściwie to najlepiej by było nie kupywać w ogóle na nadchodzący sezon tylko że, wypożyczenie 20zł - 15 razy daje 300zł. Więc pasowało by coś kupić, ale gdzie i jakie to jeszcze nie wiem. Pozdrawiam Z góry dziękuję za porady.

Witaj Piotrze 88 ! Buty,zdecydowanie doradzam kupić nowe-WŁASNE .Wprawdzie,nowoczesne wypożyczalnie,stosują antybakteryjne suszenie,jednak używane buty mają "wyeksplowatowane" wkładki i mogą stać się niwygodne.(Choć to nie reguła.) Aktualnie znajdziesz sporo przecen -bardzo atrakcyjnych-dobrych butów narciarskich.Poszukaj butów o flexie 70-90.Wybór jest spory.Będziesz miał buty - Swoje - na kilka sezonów,narty zawsze możesz pożyczyć. Pamiętaj o dokładnym,bardzo dokładnym mierzeniu !!! (Poczytaj o tym na Forum.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z morcinem25...mierzyć i jeszcze raz mierzyć.. Masz ograniczony budżet i ja to doskonale rozumiem ale mimo to, przemyśl jeszcze raz tą oferte... Szkoda będzie nawet wyrzucić 100 lub 200zł.. Ja osobiscie odradzam ale ostateczny wybór oczywiście należy do Ciebie. PS. Zle dobrany but może całkowicie spartolić wyjazd na narty...wiem coś o tym.. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby znalazł się na forum ktoś, kto odpowie Ci na pytanie - które lepsze. Co najwyżej spodziewać się możesz opinii tych, którzy takie buty na nogach mieli. A powtarzać się o wyższości butów "od urodzenia" własnych nie będę, bo zrobili to już moi poprzednicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady, raczej napewno nie kupie butów na allegro, szczególnie używanych, po pierwsze nie wiadomo nigdy w jakim są stanie, po drugie nie wiadomo jaki rozmiar. Nie kupywałem jeszcze butów więc nie orientuje się w rozmiarach, w takich zwykłych półbutach bądź też w sportowych mam długość wkładki ok. 275 mm, natomiast jak to się ma do rozmiaru w bucie narciarskim to trudno powiedzieć, kupie dajmy na to 275 mm i może okazać się że są za małe, albo 285 dobre, albo za duże. W tych moich ze strychu, co przypdakowo kiedyś u dziadka znalazłem długość wkładki jest aż 297 mm :) a są prawie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady, raczej napewno nie kupie butów na allegro, szczególnie używanych, po pierwsze nie wiadomo nigdy w jakim są stanie, po drugie nie wiadomo jaki rozmiar. Nie kupywałem jeszcze butów więc nie orientuje się w rozmiarach, w takich zwykłych półbutach bądź też w sportowych mam długość wkładki ok. 275 mm, natomiast jak to się ma do rozmiaru w bucie narciarskim to trudno powiedzieć, kupie dajmy na to 275 mm i może okazać się że są za małe, albo 285 dobre, albo za duże. W tych moich ze strychu, co przypdakowo kiedyś u dziadka znalazłem długość wkładki jest aż 297 mm :) a są prawie ok.

Witaj Piotrze ! Nie odrzucałbym możliwości kupienia butów "via internet". Warunkowałbym jednak taką decyzję , dokładnym ,wcześniejszym zmierzeniem butów w sklepie i wybraniu (zamówieniu) dokładnie takich samych (identycznych) w internecie. Precyzyjnie określając model,rozmiar,długość skorupy nawet rok produkcji . Oczywiście zakup,powinien się odbyć u sprawdzonego,wiarygodnego sprzedawcy a buty ,rzecz jasna , NOWE . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Sezon się zbliża, i chciałbym wrócić do sprawy zakupu butów. Jednak zaryzykuję zakup butów używanych na allegro. Buty jak już pisałem kilka miesięcy temu, mają mi służyć 1-2 sezony. Potem kupie sobie nowe :D A więc tak, na allegro na chwilę obecną jest bardzo dużo butów, tylko jakie wybrać ? Myślę nad czymś takim: http://www.allegro.p...298].html#photo Ewentualnie coś z tego: http://www.allegro.p...&category=13612 Są to wszystkie buty w romiarze 44 (wkładka 285mm). Nie chcę tutaj reklamować sprzedawcy, ale obecnie ma w ofercie bardzo dużo butów narciarskich w cenach ok 100 zł. Na jednej z tych aukcji chciałbym dokonać zakupu, tylko mam pytanie, czy te buty wartają swojej ceny ? Przy założeniu, że nie będą zbyt dużo wyekspolatowane. Pozdrawiam Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj reklamować sprzedawcy, ale obecnie ma w ofercie bardzo dużo butów narciarskich w cenach ok 100 zł. ...tylko mam pytanie, czy te buty wartają swojej ceny ? Przy założeniu, że nie będą zbyt dużo wyekspolatowane.

skoro ma tak wiele butów-to podejrzewam,że są to buty z "odzysku",czyli z wypożyczalni.... Skoro z wypożyczalni-to nie jedną stopę miały w środku.Skoro nie jedną miały w środku-to mogą być rozbite,o higienie nawet nie wspomnę... Dla mnie nie są warte żadnych pieniędzy,ale nie wiem jakim budżetem dysponujesz....Proponowałbym mimo wszystko dołożyć i kupić nowe.O kupowaniu butów przez internet,których nigdy nie miałeś na stopach nawet nie wspomnę/dopasowanie etc./
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że nie kupię, gdyż miały być buty w komisie po sezonie ale komis zlikwidowali, tak więc nie mam możliwości zakupu używanych z możliwości przymierzenia. Kupiłem już buty raz na allegro, ok 3 lata temu, całe 30zł za nie dałem :) Jednak jeździłem tzn. próbowałem jeździć, gdyż to mój pierwszy sezon, początek przygody z nartami, na dodatek jeździłem już pod koniec lutego kilka dni. Tylko są 2 powody dla których chciałbym z nich zrezygnować, po pierwsze jeden but pęknął, jest sklejony ale to pewnie już nic nie pomoże, po jednym razie znów pęknie, a po drugie są staromodne i mi się nie podobają :). Jakim dysponuję budrzetem ? MAX 110 zł. No chyba że, pójdę gdzieś do roboty (w tym roku skończyłem szkołę) Wówczas nie będę zadawał takiego pytania, tylko pójdę do sklepu i zadam pytanie jakie buty do 700zł dla początkującego. Tak czy owak, mam chęć zamówić któreś z tych butów. Jak okażą się złe, tzn. nie wygodne można odesłać, jak nie trafię z rozmiarę również. Widać, te buty są raczej po likwidacji wypożyczalni, więc istnieje szansa że mogę trafić na całkiem niezłe.

Użytkownik piotrek88 edytował ten post 09 wrzesień 2008 - 21:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, doskonale rozumiem:) Tez mialo sie 19 lat:) Ale nie lepiej juz cos takiego??? Ja sie nie znam, ale moze Ci, ktorzy sie znaja doradza??? Nowe i dla poczatkujacych i tylko 150 zl...wydaje mi sie, ze jak poszukasz na obnizkach to znajdziesz nowe, tylko ciut drozsze niz Twoj budzet przewiduje... http://www.allegro.p...ar_44_118].html Powodzenia Ania Ps. Nie wiem co jest lepsze czy uzywane dobrej firmy, czy nieuzywane ale gorszej....Ale tu juz Ci doradza:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani, popatrzcie po piwnicach i strychach, napewno leży tam kupa dobrych butów narciarskich, napewno znajdą się jakieś lepsze od tych posklejanych. Piotrek stań bosą stopą na kartce papieru obrysuj ołówkiem i zmierz max długość i szerokość cobyśmy wiedzieli czego szukać

Najlepszy jest patent z patyczkiem, jesli chodzi o dlugosc:) Mysle, ze wtedy Piotrek moglby komus wyslac patyczek zeby idealnie sprawdzic dlugosc, coby nie na darmo oplacac przesylki... A patyczek...tak robila moja babcia kupujac dla swoich wnuczek buty w wiadomych czasach;) Ania Ps. Idiotka ze mnie, patyczek mozna przeciez samemu przyciac w domu i wlozyc do buta;)

Użytkownik Aniouk edytował ten post 09 wrzesień 2008 - 22:20 Ps. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani, popatrzcie po piwnicach i strychach, napewno leży tam kupa dobrych butów narciarskich, napewno znajdą się jakieś lepsze od tych posklejanych. Piotrek stań bosą stopą na kartce papieru obrysuj ołówkiem i zmierz max długość i szerokość cobyśmy wiedzieli czego szukać

MAX długość: 282mm MAX szerokość: 102mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A patyczek...tak robila moja babcia kupujac dla swoich wnuczek buty w wiadomych czasach;)

Patent najlepszy i... Moja Mama cały czas nosi w torebce patyczek (uaktualniany co miesiąc) z długością stopy Wnuczki swej... i jak trafi coś fajnego to Marysina noga jest zbędna... jakaż to czasu oszczedność ;) :)

... czy nieuzywane ale gorszej

Kneissl to dobra firma, stara i z tradycjami... tylko marketingowo nie ten teges... I do Piotra... Przekonywanie do nowych już nie ma sensu, więc nie pozostaje nic innego, jak - strzelać na chybił trafił... salomony, heady, tecnici... to wszystko dobre buty, których miłośników nie brakuje. Trzymam kciuki za trafny pierwszy wybór :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek trzymam kciuki!!! Jednak glupi ma szczescie bo ja swoje buty znalazlam w sklepie zbierajacym na cele charytatywne (tak chyba brzmi charity shop po polsku???)....NOWIUSIENKIE, chyba przelezaly swoje zycie w szafie, idealnie pasujace na moja stope wlaczajac w to piete:)(Salomon Evolution 8.2 wersja dla kobiet, 24.5), tak jak na obrazku, za 4 funty, czyli jakies 16 zl!!!! http://quebec-courvi...es de ski alpin I sie tak cieszylam, ze juz mam idealne buty, ale okazalo sie, ze mam do nich za waska lydke...bo rano wszystko bylo dopasowane, ale nie wiem czemu, potem mi zaczynaly mi latac, nawet jak bralam na ostatnie klamry... No coz, buty to jednak masakra, a tym bardziej narciarskie... Powodzenia!!! Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Sezon się zbliża, i chciałbym wrócić do sprawy zakupu butów. Jednak zaryzykuję zakup butów używanych na allegro. Buty jak już pisałem kilka miesięcy temu, mają mi służyć 1-2 sezony. Potem kupie sobie nowe :D A więc tak, na allegro na chwilę obecną jest bardzo dużo butów, tylko jakie wybrać ? Myślę nad czymś takim: http://www.allegro.p...298].html#photo Ewentualnie coś z tego: http://www.allegro.p...&category=13612 Są to wszystkie buty w romiarze 44 (wkładka 285mm). Nie chcę tutaj reklamować sprzedawcy, ale obecnie ma w ofercie bardzo dużo butów narciarskich w cenach ok 100 zł. Na jednej z tych aukcji chciałbym dokonać zakupu, tylko mam pytanie, czy te buty wartają swojej ceny ? Przy założeniu, że nie będą zbyt dużo wyekspolatowane. Pozdrawiam Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witaj Piotrek, Szkoda, że zmieniłeś zdanie i szykujesz się do zakupu na allegro używanych butów. Już pal licho, że chcesz to zrobić bez wcześniejszego przymierzenia, ale może uda się odciągnąć Ciebie od pomysłu zakupu "obuwia" używanego...Aniouk znalazła propozycję nowych butów po cenie naprawdę niewiele wyższej, zastanów się. Do pełnego rozpoczęcia sezonu jeszcze chwila została, weź i poszperaj - pośpiech nie jest dobrym doradcą, zwłaszcza w tak ważnym zakupie. Od tego naprawdę sporo zależy. Ale to już chyba wiesz. Życzę podjęcia trafnej decyzji:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że u mnie w mieście nie ma sklepu gdzie można by było choć przymierzyć nowe buty, w celu mniej więcej ustalenia rozmiaru. Gdyż mam dylemat, czy kupować buty co mają rozmiar wkładki 280mm czy 285mm :confused: Jak się rozpocznie sezon w sklepie rowerowym są narty i buty, lecz cena wówczas MIN 600zł. W zeszłym sezonie się pytałem i mówili że tańszych nie mają. W sklepie tym raczej wszystko mają z wyższej półki. Jak wypożyczałem 2 razy buty, brałem numer 43 i były ok, nie mam pojęcia jaka tam była długość wkładki, ale przy takich standardowych o flexsie 50 zazwyczaj 275/280, długość stopy co podałem wcześniej 282mm, trudno to jednoznacznie powiedzieć, zależy skąd brać pomiar, a tak ogólnie to buty powinny być trochę większe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,napiszę ci ,bo widzę że inni nie potrafią,lub nie chcą.Chłopie, buty za sto złotych będą zawsze szmelcem,bo idiotów prawie na świecie nie ma. I nic za tyle na allegro,lub gdzie indziej dobrego nie kupisz.A jeśli piszesz że nie masz 600zl ,to sprawa jest prosta.Nie stać cię na buty w miarę przyzwoite i tyle.Popatrz prawdzie w oczy i wez się do roboty,bo 600zł,to teraz zarabia się w tydzień ,nawet jako pomocnik murarza. Proste? A teraz możecie sobie na mnie poużywać!!

Oj, chyba zabolało trochę...Proponuje nie wnikać w wydatki kolegi Piotrka, bo akurat o tym nie mamy zielonego pojęcia jak jest naprawdę. Ale rację masz, że za tą cenę nic przyzwoitego się nie kupi. Nie wiem, może wypożyczanie butów będzie lepszym rozwiązaniem w tej sytuacji, chociaż to też trochę kosztuje...Ale przynajmniej wypróbuje kilka modeli...I będzie już coś wiedział więcej... Będzie dobrze Pyjter:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,napiszę ci ,bo widzę że inni nie potrafią,lub nie chcą.Chłopie, buty za sto złotych będą zawsze szmelcem,bo idiotów prawie na świecie nie ma. I nic za tyle na allegro,lub gdzie indziej dobrego nie kupisz.A jeśli piszesz że nie masz 600zl ,to sprawa jest prosta.Nie stać cię na buty w miarę przyzwoite i tyle.Popatrz prawdzie w oczy i wez się do roboty,bo 600zł,to teraz zarabia się w tydzień ,nawet jako pomocnik murarza. Proste? A teraz możecie sobie na mnie poużywać!!

red: pierwszy twoj post ktory w calosci popieram............... zwlaszcza ze kilka osob wskazuje na lepsze rozwiazanie a kolega z uporem maniaka (nie maniaq'a) stale wraca w to samo miejsce...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste? A teraz możecie sobie na mnie poużywać!!

Bardzo proste, nie sadze, ze mowienia prawdy wprost ma bolec i nie ma sie za co wyzywac... Nadeszla wiekopomna chwila zgadzam sie z Toba:) Ja to sie dziwie, ze czesc ludzi sprzedaje cos takiego, zamiast oddawac za darmo, badz recyclowac np. na doniczki kwiatowe, pare dziurek od dolu zrobic i piekne kwiatki moga rosnac, ja jak, moich butow nikt nie zechce za darmo wziac to je wlasnie na doniczki przerobie.... Piotrek: Jak uzywane w takim stanie to za darmo: http://ale.gratka.pl...arciarskie.html Albo gdzies poszukac na promocji...i troszke dolozyc. Tocka;) Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdybym nie musiał czekać do piątku na pieniądze (owe 100zł) zapewne bym już zamówił nie pytając na forum. U mnie w Krośnie jako tako, nie ma takich sklepów typowo sportowych co można by kupić buty np. przed sezonem, w jakiś promocyjnych cenach. A używane to jedynie komis który od miesiąca jest nieczynny, targowica (w sezonie oczywiście) gdzie ceny są jak na stare wysłużone buty dość wysokie, 150-300zł. Chyba że gdzieś za Krosnem, ale gdzie to nie mam pojęcia.

...A jeśli piszesz że nie masz 600zl ,to sprawa jest prosta.Nie stać cię na buty w miarę przyzwoite i tyle.Popatrz prawdzie w oczy i wez się do roboty,bo 600zł,to teraz zarabia się w tydzień ,nawet jako pomocnik murarza. Proste? A teraz możecie sobie na mnie poużywać!!

Hmmm. Odrazu mi się przypomniało pytanie, które zadałem na forumMP3, gdzie chciałem kupić sobie odtwarzacz MP3 do 80zł i podałem tam dwa modele BELWOOD i I-BOX. A odpowiedź jaką otrzymałem: "nikt normalny ci nie udzieli odpowiedzi na takie pytanie, obydwa to szajs, który ma niewiele wspólnego z muzyką, jeśli nie przeznaczysz na sprzęt minimum 250zł to grać to nie będzie". W takiej sytuacji czym prędzej udałem się do sklepu i kupiłem BELWOODA za 69zł, i użytkuję go już rok czasu i jestem bardzo zadowolony. 600zł w tydzień ? U mnie to raczej 850zł/miesiąc i tego pewnie bym nie dostał. Co do moich planów z zatrudnieniem - to nie chcę tutaj pisać. Wracając do butów, to dużo osób kupiło od tego sprzedawcy na allegro te używane, nie do przyjęcia buty i od kilku otrzymałem informacje że są zadowoleni z zakupu, no ale skoro jest tak źle jeśli chodzi o używane buty narciarskie, no to po tych ostatnich wypowiedziach - nie wiem co dalej :confused: Zobaczę jakim budrzetem będę dysponował za 1-3 dni i napiszę. No sam nie wiem. Dodam że, gdy kupywałem te pierwsze buty za 20zł nie myślałem że będę jeździł w nich na wyciągi narciarskie. Miałem wówczas takie 190cm narty (ktoś za garaż wyrzucił :) ) I chciałem na wsi (Sieklówka) spróbować sobie z górki zjechać, tylko że wówczas śniegu praktycznie nie było, więc nie jeździłem. Natomiast w roku poprzednim pierwszy raz zawitałem na wyciąg narciarski, oczywiście sprzęt wypożyczyłem no i złapałem tego jak to mówią... bakcyla :) I bardzo się z tego cieszę, choć jeździć przez te kilka ostatnich dni minionego sezonu się nie nauczyłem, to już się nie mogę doczekać. Zależy mi również na tym abym miał jak największy budrzet na wyjazdy. Na początek koniecznie coś łagodnego, najlepiej niedaleko Krosna, w odległości do 30km. Jakiś dalszych wyjazdów jak narazie nie planuje, szkoda że nikt ze znajomych nie jeździ na nartach... Trochę się rozpisałem chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i raczej nie kupię tych butów używanych na allegro. Co do nowych, raczej też ich na allegro bez przymierzania nie kupię. Nie wiem jaki romiar, na dodatek różnie to wygląda, jednej firmy 280mm mogą być dobre, a innej trzeba 285mm albo 275mm. Chciałbym jednak przymierzyć :D Myślę teraz nad czymś takim: http://www.allegro.p..._0cm.html#photo Tylko bardzo bym chciał najpierw przymierzyć. Ewentualnie potem, gdyby była duża różnica cenowa zamówić na allegro. Może akurat w tym sklepie rowerowym coś będzie, co do kwoty jaką dysponuję, przedstawię ją za 2 miesiące. No i dziękuję za rozradzenie kupna używanych butów nariarskich w cenie 100zł na allegro :D Pasowałoby gdzieś do roboty pójść ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...