Skocz do zawartości

Najpiękniejsze narty na świecie


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Z wiosną taki temat mi do głowy wpadł. Mnie zawsze najbardziej podobały się Rossignole Strato. Może dlatego, że były kiedys moim nigdy nie zrealizowanym marzeniem. Mam tylko zdjecia freeridówek, które zrobiono w szacie Rossignola Strato na 100 lecie firmy: http://www.skionline...y&id_newsa=5026 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

...gdyby trochę zamieszać w tytule tematu Mitka... ...taliowanie nieodstępnym atrybutem jest i nart i ...kobiet i wyróżnia zarówno jedne jak i drugie a każde piekne dla każdego lecz inaczej trochę... Moje piękne narty są za każdym razem gdy je zmieniam.Ostatnio kupiłem przepiękne Rassignole bandity B-78 / bandity zawsze piekne były/ i jeszcze one są dziewicze,jeszcze na stoku nie były ale będą i spodziewam się,że będą równie dobre jak są piękne,choć podobnie jak z kobietami ...różnie bywa i w tym może cały urok...

Załączone miniatury

  • DSCN9010_Zmieniony rozmiar.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podobają race'owe narty heada (supershape), salomony crossmaxy, stalowe narty volant, a po latach wypiękniały w mojej pamięci moje pierwsze narty Epoxy 2000.

Witam Gdy zaczynałem najpiekniejszą narta dla mnie była wtedy taka jaskrawa metalowa ALU PU. Ona chyba była tak araz po rysach a przd wspomnianymi EPOXAMI. Nigdy zresztą nie udało mi sie na niej nawet przejechać. a możę ktoś prze przypadek ma zdjęcie takiej narty? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominać to wspominać : ---- moje pierwsze to " beskidy " z wiązaniem sprężynowym --- --- ale najbardziej wspominam " SUDETY " z czeskimi wiązaniami automatycznymi ( co to był za szpan 35 lat temu ) - moje pierwsze narty na których wygrałem zawody szkolne. Były koloru niebieskiego , dzisiaj oddaję ( w dziale ogłoszenia ) moje kochane dynastary też niebieskie , bo wiek już nie pozwala na skoki. ale te Rossignole Strato to po prostu klejnot , nawet nie wiedziałem że ktoś w firmie rossignol ma serce , wspomnień nikt nas nie pozbawi. Mitek dziękuję za ten post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najpiękniejsze to chyba też tak jak u Mitka, te których nie zdobyłem, zobaczyłem je w sklepie na Piotrkowskiej w Łodzi i akurat wtedy były poza zasięgiem finansowym - żółte ALU. A jak niebawem weszły w mój zasięg to ślad po nich zaginął. Do dzisiaj pamiętam jak stały na wystawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam... Tak sobie czytam i czytam Wasze wspomnienia...jakie to pierwsze narty załozyliście...20, 35 lat temu... Z taką nostalgią piszecie....fajnie...Ja takowych wspomnień jeszcze nie mam.... Ale wszystko przede mną..:D Póki co ostrze sobie zęby na damskie volkl w moim ulubionym kolorze BLUE:D http://www.volkl.com/ski/attiva.html Pozdrawiam Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Z wiosną taki temat mi do głowy wpadł. Mnie zawsze najbardziej podobały się Rossignole Strato. Może dlatego, że były kiedys moim nigdy nie zrealizowanym marzeniem. Mam tylko zdjecia freeridówek, które zrobiono w szacie Rossignola Strato na 100 lecie firmy: http://www.skionline...y&id_newsa=5026 Pozdrawiam

Podobnie jak Mitek lubie ten "klasyczny" wyglad. W czasie gdy wiekszosc nart wyglada jak okladka plyty lub samochod formula 1, taki powrot do korzeni jest dla mnie powiewem swiezego powietrza. Nie bede sie sprzeczal, ktore narty sa najladniejsze, bo to sprawa gustu. Czasami jednak warto widziec na czym sie jezdzi. Zalaczam link do fotek, moim zdaniem, najladniejszych nart swiata: Valhallas. http://www.boomtowns...WBOARDS_&_SKIS/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gdy zaczynałem najpiekniejszą narta dla mnie była wtedy taka jaskrawa metalowa ALU PU. Ona chyba była tak araz po rysach a przd wspomnianymi EPOXAMI. Nigdy zresztą nie udało mi sie na niej nawet przejechać. a możę ktoś prze przypadek ma zdjęcie takiej narty? Pozdrawiam

jezdzilem na ALU3100, EPOXY jeszcze mam.:D

Załączone miniatury

  • IMG_0008.jpg
  • IMG_0006.jpg
  • IMG_0004.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ehh, aż się oczy zaszkliły jak sobie przypomnę pierwsze deski, które same wchodziły na krawędź.. - austryjacjie Atacki, z 15 może więcej lat temu to było.. :) - jak na tamte czasy tak krótka deska – wyglądałem trochę dziwacznie.. – ale już wtedy wiedziałem co jest dobre.. :D:D:D pozdr jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołana do tablicy ;) Może nie jestem typową kobietą, bo niespecjalnie zwracam uwagę na wygląd, a kobieca szata graficzna mnie raczej odpycha niż przyciąga :o Jeśli już musiałabym wybrać to... hmmm... pierwsze na myśl przyszły mi Dynastary Omeglass z sezonu 2006/2007. Dynamiczne i drapieżne, ale zarazem eleganckie i z klasą, no i nie tak jarawe jak slalomki Rossi czy Fischera.:cool: Choć "najpiękniejsze na świecie" to one na pewno nie są... ;)

Załączone miniatury

  • dynastar-speed-omeglass.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołana do tablicy ;) Może nie jestem typową kobietą, bo niespecjalnie zwracam uwagę na wygląd, a kobieca szata graficzna mnie raczej odpycha niż przyciąga :o Jeśli już musiałabym wybrać to... hmmm... pierwsze na myśl przyszły mi Dynastary Omeglass z sezonu 2006/2007. Dynamiczne i drapieżne, ale zarazem eleganckie i z klasą, no i nie tak jarawe jak slalomki Rossi czy Fischera.:cool: Choć "najpiękniejsze na świecie" to one na pewno nie są... ;)

Witam Moja żona ma dokładnie taki zestaw. Z daleka może tak łądne nie są ale z bliska zyskują, takie profesjonalne wykończenie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mitek w kwiatki... ...oczywiście żartuję... Ja narazie jestem na etapie zbierania informacji o nartach, które bedą po pierwsze moje a po drugie dla mnie sterowne, lekkie i w miarę uniwersalne. Wtedy myślę że będa dla mnie również najpiekniejsze.Jak narazie podobają mi się nowe Salomony Instinct Fever ale czekam na więcej opini od użytkowniczek . Moje rossignolki są już niestety do wymiany. To tyle od nastepnej forumowej "kobitki" w temacie najpiekniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty moze i ladne, a przynajmniej przyciagajace uwage, chociaz ja wole "drewniane" niz "blaszane". Co do strony www - to opinie mam calkiem przeciwna niz krala1 - przerost formy nad trescia, szlag mnie trafia na tych stronach pelnych flashowych animacji (nawet linkow do konkretnych rzeczy nie da sie podac...).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze pamięta Fischer Radarc "Cobra" z rocznika 99/00 dla mnie ich szata graficzna jest nie do pobicia. Wierzch i ślizgi rewela. Postaram dołączyć niebawem zdjecie. Pozdr.Wszystkich

Te takie czarno-niebieskie? Jak o te chodzi to popieram :) (Aczkolwiek Atomic 10.11 dalej mi się bardziej podoba :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...