Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie na narty w woj. lubelskim ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#21 mario_fun

mario_fun

Hochkar Gruppen

• PipPipPip
  • 883 postów
  • Na forum od: 09.2006
208
  • Umiejętności: 7
  • Chełm, Lubelskie

Napisano 05 listopad 2006 - 16:49

Biała Góra k. Tomaszowa jest ciekawym stokiem tylko trochę zaniedbanym. Wyciąg orczykowy , stok dość stromy - taka krótsza Laworta, szkoda że nie posiada żadnego zaplecza. Krasnobrod jest przy nim płaski jak stół !

Możesz link do tego stoku zamieścić ?
Ile metrów ma ten stok ?:)
[COLOR=blue]Pozdrawiam, mario_fun [/COLOR]:):cool::D

#22 skidamian

skidamian

Nowy użytkownik

• 11 postów
  • Na forum od: 11.2006
0
  • Chełm

Napisano 12 listopad 2006 - 18:37

pliss niemówcie mi o stoku w bobliwie a szczególnie o wyciągu zrobiony zeszlaufa ogrodowego :/ wyciagi w rąblowei sa oki ale najlepie jak dlamnie to jest w zakopanem na nosalu

#23 DeepHeet

DeepHeet

Użytkownik

• Pip
  • 95 postów
  • Na forum od: 10.2006
0

Napisano 15 listopad 2006 - 23:43

Ciekawe jak oni niby wydłużą stok w Bobliwie skoro wyciąg idzie do samego szczytu/spłaszcznia i trzba uwzać żeby nie pojechać sobie polem z drugiej strony górki:D (żartuje) Mogli by tę górke troche zestromić by było nawet nawet:rolleyes: Jacnia coś tam szykuje na stronie są tylko 2 zdjęcia z października tego roku i piszą że coś tam sie dzieje (ja prawie niczego sie nie mogłem dopatrzeć ale wierze;) jedyne co mi sie rzuciło w oczy to jakiś zbiornik wodny obok tej małej drewnianej chtaki :confused:
No miejmy nadzieje że w lubelskim coś ruszy...
A widzieliście stok w Przemyślu http://www.przemysl.pl/turist/stok.htm
http://www.posir.pl/przemysl-stok/ :rolleyes:
[COLOR="Red"]Zima jest zawsze... Tylko nie zawsze u nas...[/COLOR]

#24 interski

interski

Użytkownik

• PipPipPip
  • 688 postów
150
  • Umiejętności: 1
  • lublin

Napisano 16 listopad 2006 - 12:45

Bobliwo idealne na pierwsze kroki,Rąblów to już lubelska tradycja :),Batorz obecnie rozkopany (wizja lokalna w tę niedzielę) i pewnie będzie nieczynny.
Górka w Tomaszowie bardzo fajna szkoda tylko że tak zaniedbana.Podobnie z Parchatką pod Puławami .Kiedyś był stok w Kazimierzu Dolnym ale wątpię czy ktoś zdecyduje się na jego reaktywację.
Wyruszając z Lublina dalej niż 100km to już warto wybrać się w góry i nie zawracać sobie glowy małymi górkami jeśli chce sie dobrze pojezdzić.
Polecam Ustrzyki Dolne gdzie są dwa fajne stoki, Gromadzyń i Laworta .Nie ma tam kolejek i najbliżej od Lublina.
Pozdrawiam Interski :)
www.interski.pl

#25 DeepHeet

DeepHeet

Użytkownik

• Pip
  • 95 postów
0

Napisano 16 listopad 2006 - 16:32

No Utrzyki to już kawałek:cool: Jak coś bym chciał to wokolicy,ale jakby nie było lubelskie pod względem narciarstwa rozwija sie I tak trzyamć:D

#26 interski

interski

Użytkownik

• PipPipPip
  • 688 postów
150
  • lublin

Napisano 16 listopad 2006 - 17:23

DeepHeet Tomaszów masz pod nosem a Ustrzyki na weekend też masz bliżej niż my z Lublina :)
www.interski.pl

#27 DeepHeet

DeepHeet

Użytkownik

• Pip
  • 95 postów
0

Napisano 16 listopad 2006 - 19:54

Heh gdyby to odemnie zależało to bym jeździł:( jeszcze tylko 2 latka(prawko):D Bierem fure kumpli i wio na stok:D
A tak na marginesie to tam koło Tomaszowa jest coś jeszcze oprócz górki i wyciągu? (kanjpka,wypożyczlnia,itp)

#28 Grzelas

Grzelas

Użytkownik

• PipPip
  • 121 postów
27
  • Umiejętności: 3
  • Zamość

Napisano 22 listopad 2006 - 21:24

Oto jest i nowa górka w okolicy... http://www.nartraj.pl/

#29 Lutek

Lutek

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3156 postów
  • Na forum od: 05.2006
360
  • Poznań / Bydgoszcz

Napisano 22 listopad 2006 - 22:05

Mmmm. Wygląda ciekawie...;) Szkoda ze strona jeszcze niedokońca gotowa...

#30 tenobcy

tenobcy

Użytkownik

• PipPipPip
  • 538 postów
  • Na forum od: 07.2006
126
  • Umiejętności: 5
  • TBG

Napisano 22 listopad 2006 - 23:46

Mmmm. Wygląda ciekawie...;)

Rzeczywiście, niezły ten spychacz;)
Jak odwiedzę swoje słoneczko, co mieszka w Janowie, to przy okazji tam wpadnę.
Relację na pewno zamieszczę.
No, chyba że już ten spychacz opchnęli komu innemu.

#31 DeepHeet

DeepHeet

Użytkownik

• Pip
  • 95 postów
0

Napisano 25 listopad 2006 - 19:24

O...Ciekawe coś sie zapowiada pdoba mi sie widać profesjonalne podejście do sprawy:D zobaczymy co to będzie:rolleyes:

#32 Misiek1977

Misiek1977

Nowy użytkownik

• 8 postów
1

Napisano 28 listopad 2006 - 20:01

Byłem tam całkiem nie dawno. Pierwsze wrażenie jest pozytywne. Stok wydaje się idealny żeby wyskoczyć wieczorem trochę pośmigać.

#33 DeepHeet

DeepHeet

Użytkownik

• Pip
  • 95 postów
0

Napisano 28 listopad 2006 - 21:11

jest fotka skotu w jacni z nowym wyciągiem...
http://www.jacnia.pl...WQ9MyZzdHI9MTU=
może to wszystko wypali bo w końcu mam tam blisko i moge sobie busem na tygodniu śmignąć żeby troszke śniegu pojeść:D
Co do tego Chrzanowa to sie zapowiada super...tylko mam jedno pytanie dotyczące odlełogści od Zamościa tam jest podane 45km to jest rzczywista odległość drogowa czy to jest w lini prostej jak drogą powietrzną?

#34 zdanpak

zdanpak

Użytkownik

• PipPipPip
  • 709 postów
28
  • Warszawa

Napisano 28 listopad 2006 - 22:31

Kiedy i gdzie?

[COLOR="Red"]jedź w góry i wysłuchaj dobrych wieści- reszta świata pogrążona jest w chaosie [/COLOR]

#35 tenobcy

tenobcy

Użytkownik

• PipPipPip
  • 538 postów
126
  • TBG

Napisano 28 listopad 2006 - 23:48

Co do tego Chrzanowa to sie zapowiada super...tylko mam jedno pytanie dotyczące odlełogści od Zamościa tam jest podane 45km to jest rzczywista odległość drogowa czy to jest w lini prostej jak drogą powietrzną?

W rzeczywistości jest około 60 kilosów. Z Zamoja kierujesz się na Szczebrzeszyn, tam skręcasz w prawo na drogę nr 74 i przez Gorajec oraz inne pipidówki dojeżddżasz do Frampola. We Frampolu w prawo, droga 835 Biłgoraj-Lublin i tak dojeżdżasz do Goraja. Tuż za Gorajem kierujesz się na Malinie i jak nie ugrzęźniesz w śniegu, to może dotrzesz, bo to już rzut beretem.
Można też z Frampola drogą 74 na Janów Lubelski i stamtąd do Chrzanowa. Droga chyba lepsza, ale trochę dalej.

Wydrukuj i zachowaj, będziesz miał jak znalazł:D

#36 Misiek1977

Misiek1977

Nowy użytkownik

• 8 postów
1

Napisano 29 listopad 2006 - 05:32

W rzeczywistości jest około 60 kilosów. Z Zamoja kierujesz się na Szczebrzeszyn, tam skręcasz w prawo na drogę nr 74 i przez Gorajec oraz inne pipidówki dojeżddżasz do Frampola. We Frampolu w prawo, droga 835 Biłgoraj-Lublin i tak dojeżdżasz do Goraja. Tuż za Gorajem kierujesz się na Malinie i jak nie ugrzęźniesz w śniegu, to może dotrzesz, bo to już rzut beretem.
Można też z Frampola drogą 74 na Janów Lubelski i stamtąd do Chrzanowa. Droga chyba lepsza, ale trochę dalej.

Wydrukuj i zachowaj, będziesz miał jak znalazł:D

Wszystko się zgadza:)
Dla ludzi chcących pooglądać „porządne górki” polecam skręcić w Smoryniu w kierunku na Teodorówkę i kierować się w stronę Hoszni Ordynackiej:D

Przejechać drogą z Goraja do Malinia w zimie to jest dopiero jazda
W tamtym roku kilka razy jeździłem tamtędy.

#37 DeepHeet

DeepHeet

Użytkownik

• Pip
  • 95 postów
0

Napisano 29 listopad 2006 - 18:02

Dzięki bardzo za dokładny opis trasy,ale mnie tylko ineresowało to czy jest to rzeczywista odległość czy nie:D Coż mam więcej niż chciałem...Widać na tym frorum pełen profesjnonalizm;)

#38 tenobcy

tenobcy

Użytkownik

• PipPipPip
  • 538 postów
126
  • TBG

Napisano 29 listopad 2006 - 22:25

mnie tylko ineresowało to czy jest to rzeczywista odległość czy nie:

NIE :D To nie jest rzeczywista odległość.

BTW. Jeśli pojedziesz trasą zaproponowaną przez @Miśka, weź łańcuchy, mogą się przydać. Z drogowcami nigdy nie wiadomo, a są to drogi 17. ... przesadziłem... 15. kolejności odśnieżania :)
Przy okazji wpadnij do Średniówki i Jędrzejówki. Bardzo mili ludzie tam mieszkają. Na pewno wyciągną Cię z zaspy! Może nawet koniem? Jeśli ostał się tam jakiś rumak:eek:

#39 interski

interski

Użytkownik

• PipPipPip
  • 688 postów
150
  • lublin

Napisano 30 listopad 2006 - 15:18

Z Chrzanowa najlepsza jest...strona internetowa ,otwarcie w tym sezonie tego stoku graniczy z cudem,a wizja lokalna???-krajobraz jak po przejsciu trąby powietrznej z dodatkiem budowy.Górka całkiem fajna ale analizując poziom narciarski w innych lubelskich ośrodkach :) to w Chrzanowie 10% ludzi sobie poradzi.Juz widzę osoby średniozaawansowane (a takich najwiecej) na tej ściance.Ogólnie rzecz biorąc czeka właściciela jeszcze dużo pracy ale chwała mu za to że stara się zrobić coś nowego .Kiepski dojazd ,brak parkingu,zero gastronomii,zreszta czegokolwiek,stoją tylko kikuty słupów od wyciągu.Może wkrótce będzie coś wiecej...
www.interski.pl

#40 mario_fun

mario_fun

Hochkar Gruppen

• PipPipPip
  • 883 postów
208
  • Chełm, Lubelskie

Napisano 10 grudzień 2006 - 00:34

Już wiadomo jakie są zmiany na stoku w Bobliwie. Jednak dobrze napisałem, że będzie dodatkowy wyciąg.
http://www.dziennikw.../CHELM/61208028
Pozdrawiam:cool:
[COLOR=blue]Pozdrawiam, mario_fun [/COLOR]:):cool::D