Skocz do zawartości

Odpadł bagażnik z nartami-widział ktoś coś takiego?


volta2

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule, w lutym wracałam z austii z nart. tuż przed wiedniem, na autostradzie przed nami biegnie człowiek, widać samochód na poboczu z włączonymi awaryjnymi. i nagle spostrzegamy, że pan biegnie po narty i bagażnik, które odczepiły się od dachu i leżały sobie spokojnie na poboczu autostrady. słyszał ktoś o takim przypadku? bo mnie prawdę mówiąc do głowy by nie przyszło, że coś takiego może się stać. cała akcja wydarzyła się zanim nadjechaliśmy, ale tak sobie myślę, że gdyby te narty trafiły w jadące za tymże pechowym samochodem jakies następne auto(nawet nie chce mi się myśleć, że to mogłoby być nasze auto), to mogłaby niezła jatka być na drodze. zdążyliśmy zauważyć tylko to, że samochód należał do polaków, ale taka historia mogłaby przydarzyć się każdemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku jak wracaliśmy ze spływu kajakowego to nieszczęsny kajk nam wypadł, zrobił trochę rumoru bo w innym razie nawet byśmy nie wiedzieli że go zgubiliśmy. dobrze że nikt za nami nie jechał ale mogło by być nieciekawie. no cóż czasami trafiaja nam się róznego typu przygody ale najważniejsze że nie ma to jak do tej pory poważniejszych skótków.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już dosyć dawno wiozłem na bagażniku samochodu nadmuchany ponton do przejechania główna drogą miałem jakieś 600set metrów, no i oczywiście "musiał" mnie mijać TIR...podmuch był tak silny, że zerwał ponton z dachu, widziałem w lusterku wstecznym jak "szybował" niczym latający talerz wprost na jadącego za mną motocyklistę...facet miał niesamowity refleks!! a ponton spokojnie wylądował na trawie w rowie... to były sekundy a ja zdążyłem się spocić jakbym biegał pół godziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z otwartym boxem?? Ja zawsze kluczyk mam przy kluczykach od auta a nie da sie wyjac ich bez zamkniecia boxu .... ogolnie moze odpadac bo boxy maja homologacje bodajze 120 (Thule) a nas spokojnie wyprzedzali ludzie na autostradzie robiac grubo ponad 200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys bylem swiadkiem jak komus sie otworzyl box na dachu na autostradzie... Buty powybadaly, dobrze ze komus w szybe nie walnely... A bagaznik tez niczego sobie bo InterPack... Kiedys tez widzialem na poboczu auto z uszkodzona przyczepa, chyba kolka od niej wysiadly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam (jakieś 3 lata temu) świadkiem jak źle zamontowany rower na dachu samochodu- odpadł po czym wylądował na szybie jadącego za nim samochodu.Na szczęście jadący nim pasażerowie przeżyli ale widok tego co się stało- koszmarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem pechową istotą ale miałam juz taką przygodę na drodze szybkiego ruchu koło Częstochowy. Na bagażniku narty i decha, jedziemy sobie, wszystko gra...aż tu nagle słychac małe pyknięcie i widzimy jak narty w pokrowcu lecą na bok drogi a decha nic innego jak zaczyna latać takiej siły nośnej dostała. Całe szczęście że było to bardzo rano i nikogo za nami nie było. A co do boxu faktycznie boczne podmuchy wiatru są bardzo niebezpieczne - potrafią wyrwac zamek z plastiku.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...