Skocz do zawartości

Kije Leki trigger s


Pic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planowałem ostatnio zakup nowych kijów, ponieważ w moich się pourywały paski, i nie ukrywam że są trochę pogięte. Interesują mnie Leki worldcup model slalomowy z funkcją trigger s. Widziałem je ostatnio u jakiegoś nieznajomego narciarza na stoku, i wydawało mi się że nie mają od góry wkrętu na pełną gardę. Ja dopiero co kupiłem sobie dosyć drogie gardy, więc szkoda je wymieniać. Moje pytanie brzmi: Czy jest model kijów Leki o powyższej specyfikacji, który miałby wkręt od góry na gardę? Jeżeli tak, to jak się nazywa? Yyy... Wielkie dzięki za pomoc :P No dobra, to co wie ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że czasami ludzie biorą mnie za idiotę, ale naprawdę tak nie jest. Na stronie Leki już byłem i zdaję sobie sprawę z tego że gardę Leki można tam wkręcić, a allegro to też znajome mi miejsce. No więc byłem w sklepie 4ever sports w Krakowie i rozmawiałem ze sprzedawcą, który powiedział mi tak: W starych modelach można było wymienić od góry taką listewkę, w której był wkręt na gardę, w nowych to on nie wie, bo jeszcze się na nich nie poznał, ale zawsze można wywiercić dziurę wiertarką. Ja naprawdę nie chce wiercić dziury wiertarką w nowym, pieruńsko drogim kiju. Jak to jest z tą listewką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że niestety tylko wiercenie lub gardy przykręcane tylko od dołu.Faktycznie w starszym modelu jest to rozebrania i wymieniasz element z napisem LEKI który normalnie jest nieruchomy natomiast w nowych modelach nie wpinasz paska w kijek tylko go zaczepiasz o haczyk czyli nie ma elementów do wymiany od góry.Jak nie chcesz wiercić kup poprzedni model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to tylko otwarte? Widziałem te nowe z triggerem s miały wkręt od góry, tylko że taki mocno nietypowy... A nie można kupić po prostu tego Lekowego wkrętu, ewentualnie rozwiercić gardę i wkręcić ją w ten sposób? Czy też może będzie to ciągle niemożliwe przez eliptyczny przekrój kija? Spoko, gardy tańsze, ale ja jeszcze nie mam tego kija :D Dopisuję, bo pomyślałem że może o to Ci chodziło. P.S. Dostałem emaila ze sklepu Krakski.pl. Napisali mi że mogą wymienić końcówkę kija, nawet tego z systemem Trigger S, tak aby pasowała do zwykłego wkrętu. Nie wpadli tylko na jedno. Kij ma eliptyczny przekrój, prawdopodobnie zwykła garda nie dokręci się dokładnie na dole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...