Skocz do zawartości

prognoza na zimę :(


RyÅ›

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomość sprzed chwili: Na szymoszkowej uruchomili armatki :D

:confused: chociaż w sumie w Zakopanem śnieg się może utrzyma - od jutra ma się topić śnieg w kraju więc nie wiem po co oni sypią tam na tej Szymoszkowej (chyba kasy za dużo mają :D) U mnie teraz -2 i śnieg sypie ostro :D mówiłe, że mam mikroklimat fajny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Narciarze nie martwcie się! W sumie to jeszcze się nie zaczęła kalendarzowa zima!!! Często w listopadzie nie sypalo. Na początku grudnia ma sie ochłodzic, czy to prawda, zobaczymy. Na razie trzeba trzymac kciuki i głaskac nartki, żeby dały się ujarzmić w piękne śniezne dni :) ******************************************************* ******************************************************* *******************************************************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen..." Tak śpiewał kiedyś Rysiek Riedel z zespołu DŻEM. Cytuję ten tekst, gdyż ja dziś także miałem piękny sen. A konkretnie śniło mi się, iż 5 grudnia we wtorek spadnie śnieg, a temp. będzie oscylowała w granicach +1/-1. Co ciekawsze we śnie dokładnie wiedziałem, że 5.12 to jest wtorek (!), chociaż nigdy wcześniej nie analizowałem tej daty, nie myślałem jaki to dzień tygodnia ! Więc może to jakieś proroctwo:D Oby:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen..." Tak śpiewał kiedyś Rysiek Riedel z zespołu DŻEM. Cytuję ten tekst, gdyż ja dziś także miałem piękny sen. A konkretnie śniło mi się, iż 5 grudnia we wtorek spadnie śnieg, a temp. będzie oscylowała w granicach +1/-1. Co ciekawsze we śnie dokładnie wiedziałem, że 5.12 to jest wtorek (!), chociaż nigdy wcześniej nie analizowałem tej daty, nie myślałem jaki to dzień tygodnia ! Więc może to jakieś proroctwo:D Oby:D

Ten sen rzeczywiście świetny:) Mam nadzieje, że 5 grudnia to już ostateczny termin. Jeżeli się to sprawdzi, to Kodnam zgłosze Twoją nominacje na FORUMOWEGO PROROKA. A nie wiesz, czy ma być dłużej zimno? Z moich obserwacji pogodowych wynika, że ten sen się może sprawdzić, choć jeszcze troche czasu zostało... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...