Skocz do zawartości

Wierchomla


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle ze o wierchonli moge coś powiedziec bo jeżdze tam od zawsze tzn od kiedy powstał pierwszy wyciąg był to talerz na trasie obecnego krzesła i troszke krótszy. WIERCHOMLA się rozwija i to jest ważne trasy prawie zawsze sa ok jeżdze tam przynajmiej 5x w miesiącu jak jest sezon. Jest kilka możliwosci ale prawda jest taka ze nie jest to niewiadomo jaka góra.... Co ważne wierchomla ma specyficzny klimat tzn kiedy w rytrze jest trawa tam jeszcze jest dobrze mozna tam dlugo jeździc :) mnie sie już w kwietniu zdarzało coprawa między trawą ale jadnak. Każdy znajdzie coś co lubi (no moze nie ma snowparku to boli troszke) obsługa nie jest znowu taka tragiczna ale to prawa ze kiedy sezon w pełni i ferie sa to sa troszke szorstcy ale to tylko z powodu ludzi :mad: jeżeli kogoś boli to ze mu sie narty porysują od góry to niech taśmą obklei dlamnie ważna jest przyjemnośc z jazdy a tego uczucia tam zastaje :) Pochwale sie ze mam wybór tras bo mieszkam 36km od Wierchomli 34km od Jaworzyny 18km od Rytra 50km od Kluszkowców bliso mam też do tylicza na suchą do kasiny i paru innych( fajnie mam :D ). Moim zdaniem jeśli jest pogoda to do wierchomli można jechac w ciemno bardzo sympatyczne miejsce choć jeśli chodzi o aspekty stokowe wole Jaworzyne która jest dlamnie mniej przyjazna jeśli chodzi o ludzi....tego nie rozumiem ale.......NAJLEPSZA JAZDA=JAZDA POZA SEZONEM śśśśśśśNNNNNNNIEEEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!1:confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wierchomla to rekreacyjny stok, dobry do nauki i do wyjazdów rodzinnych (chociaż ze znalezieniem "normalnego" jedzenia dla dziecka mogą być kłopoty). Trasy z regóły dobrze przygotowane a czasami rzeczywiście ratraki chodzą nawet w dzień. Wady - w/w krzesełko, w weekendy ciasna kolejka do krzesła, gastronomia, brak sklepu spoż z prawdziwego zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl nawet motyw ze krzeslo tak p 16 stawalo albo jechalo na gore 25 min raz nawet na stoku zgaslo swiatlo na pare min bylo wesolo

He he he też wtedy siedziałam na krześle, ludzie zaczynali panikowac, że już nie ruszy hehehehehehehehehehe Ale zazdrościłam tym co potem zjeżdżali zupełnie pustym stokiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://wierchomla2.spanie.pl/ byłem tam w tamtym roku w połowie marca , tanio (płacilismy 25zł ), nowa chałupa, czysto i ogólnie OK, tylko ten sklep spozywczy 20m dalej to troche jakby pamiętał czasy Gomółki (może już się coś zmieniło) . Do wyciągu trzeba dojechać ok. 1km a z parkingu do krzesełka też trzeba troche "podrepcić" ogólnie w kazdej chałupie po drodze znajdziesz spanie , tylko standardy rózne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzyk, troche pozno na kwatere na marzec :). Ja na marzec zaklepuje w listopadzie :), ale za to mieszkam pod sama stacja w wypasionych warunkach :D. Mozliwe, ze ludzie porezygnowali w zwiazku z brakiem sniegu, jesli chcesz, moge dac ci namiar na mojego bace :). Zawsze mozna zadzwonic :).

Ja w tamtym roku rezerwowalem(znajomy rezerwowal) nocleg na polowe marca poczatkiem marca i spokojnie znalazlem, tak jakies 100 m od wyciagu za 20 zl od osoby ale moze to byl fart bo sam sioe wtedy zdziwilem z esioe tak udalo tanio i pozno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Od piątku (9.03.) już tylko dla desperatów :) lub właścicieli szutrówek, bo górka przed kanapą przedstawia opłakany widok'; wąski pasek niby-śniegu daje możliwość zjazdu, ale jak dla mnie 0 przyjemności.

Tłoku oczywiście nie ma :D

A od jutra, czyli 12.03 nie rabotajet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...