Skocz do zawartości

Ustrzyki Dolne


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Gromadzyn - jest blisko centrum, czesto jest tloczno na stoku. Do godz 12-13 zwykle pojawia sie (szczegolnie w dolnej czesci rasy) lod i muldy ze sniegu zeskrobanego przez tabuny uzytkownikow stoku:D

Chyba nie znasz prawdziwego tłoku.Totalny luzik na Gromadzyniu i Laworcie w stosunku do innych ośrodków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, prawdopodobnie jutro wybieram się do Ustrzyk Dolnych. Chciałbym sie dowiedziec czy na Lawrocie i Gromadzyniu mozna pojezdzic czy nie ma jeszcze sniegu, bo tylko od tego zalezy moj wyjazd :)

Dopiero wczoraj zaczeli naśnieżać wiec wyciągi ruszą pewnie dopiero w styczniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laworta to jeden z moich ulubinych stoków w Polsce.wg. mnie to tylko jeden problem muszą go trochę lepiej przygotować bo okoł 11 robi się muldziasto i moje dziewczyny terroryzują mnie" jedziemy na Gromadzyń".i nie ma rady trzeba zmienić bo trzy kobity jak marudzą to jest nie do wytrzymania art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Najlepiej jeździ się oczywiście rano a w godzinach późniejszych (11<) wzdłuż orczyka i pod krzesełkowym. Z trasy zjeżdża sie pod sam wyciąg ew. pod samą knajpkę (jedzenie ok, grzaniec nie oszukiwany). Ludzie boją się górnej części stoku a tak napradę zdradliwy jest dolny , prawie płaski odcinek trasy (chyba jak wszędzie:D). Dwa razy widziałem tam goprowców usztywniających obojczyki klientom. Dołączona grafika Gromadzyń ogólnie ok, 3 trasy do wyboru , niezbyt wygodna kotwica. Lewą trasą (patrząc od szczytu) zjeżdża sie pod sam wyciąg, środkową i prawą ostatnie 100-200m trzeba zjechać na kreskę bo inaczej trzeba podchodzić do wyciągu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...