Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna-Solisko


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Wlasnie wrocilem z tygodniowego wypadu ze Szczyrku.co tu pisac na solisku otwarte trasy to tylko golgota(do polowy ok od polowy w dol dramat) orczyk na Posredni i Juliany.reszta nieczynne z wiadomych powodow.sniegu dopadalo troszke w srode i nie bylo tak tragicznie temperatura oscylowala wokol minus 1 ja jezdzilem tradycyjnie rano na godzine 8-ma i mozna bylo troche posmigac co do przygotowania tras to wiele pozostaje do zyczenia niby ratrak przejechal ale jego operator to chyba byl slepy albo oszcedzal na swietle bo pozostawial na trasie dziury i bryly sniegu co dalej kupowalem karnet do 13 godziny za 38zl (uwaga!!! NIE ZWRACAJA KASY ZA NIEWYKORZYSTANE PUNKTY!!!! zlodzieje!!!!) i z rana gdy nie bylo kolejek zwracal mi sie.A i te cholerne orczyki!!!!:D wczoeaj jak wyjerzdzalem to padal SNIEG!!!!:mad: pozdrawiam narciarska brac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Co do konfliktu - potwierdzam wersję opisaną przez tomformat (sabotaż byłego czerwonego, nomenklaturowego dyrektora GON-u - taką nazwę miał ośrodek w PRL-u). Mimo wszelkich niedociągnięć uważam za najlepszy w Polsce (przed Kasprowym) - mam jakiś sentyment ... A poza tym w schronisku na Skrzycznem wspaniały szef :) Kolejka gondolowa na Klimczok w planach od kilkunastu lat ... A poza tym to na Słowacji jest dużo gorzej - nieprzygotowane trasy (Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec-Hrebeniok), nieczynne niszczejące wyciągi (Chopok z obu stron nie można wyjechać na górę, dolny odcinek kolejki na Łomnicę itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konfliktu - potwierdzam wersję opisaną przez tomformat (sabotaż byłego czerwonego, nomenklaturowego dyrektora GON-u - taką nazwę miał ośrodek w PRL-u). Mimo wszelkich niedociągnięć uważam za najlepszy w Polsce (przed Kasprowym) - mam jakiś sentyment ... A poza tym w schronisku na Skrzycznem wspaniały szef :) Kolejka gondolowa na Klimczok w planach od kilkunastu lat ... A poza tym to na Słowacji jest dużo gorzej - nieprzygotowane trasy (Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec-Hrebeniok), nieczynne niszczejące wyciągi (Chopok z obu stron nie można wyjechać na górę, dolny odcinek kolejki na Łomnicę itp.)

Tu bym polemizował ,bo tak naprawdę oprócz paru niezłych tras(jak na Polskie warunki) i zaplecza gastronomicznego(centum)to tam nic nie ma ,sorry są plany od kilkunastu lat, i gdyby nie fakt że mam niedaleko to drugi raz bym tam nie zaglądał.Natomiast opis stoków Słowackich wygląda jakbyś się o nich zle naczytał lub na narty chodzisz o 15.00,chyba że wiedzą kto będzie jezdził i je Słowacy specjalnie nie przygotowują, Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo że miałeś takie szczęście tej zimy i trafiłeś na opady śniegu a wszyscy wiemy że w całej cywilizowanej europie podczas opdadów trasy nie są ratrakowane. A porównywanie np.Chopoka z jakąś jakąkolwieg górką w Polsce naprawdę chyba mija się z celem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...