Skocz do zawartości

Kask w wypozyczalni?


Patyczok

Rekomendowane odpowiedzi

jasne, najlepiej niech wogóle zamkną wypożyczalnie :) bo przecież narty też mogą być wątpliwej jakości... nie przesadzajmy. Jedynym minusem może być aspekt higieniczny. Sądzę, ze kaski jak i buty nie przechodzą dezyfekcji po każdym użytkowniku.

stary a co ma wspólnego wypozyczalnia z kaskiem, wes najpierw poczytaj o uzytkowaniu kasków a później sie wypowiadaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patyczok zapytał czy można wypożyczyć kask więc wydaje mi się, że myśli o wypożyczalni a nie np. budce z oscypkami...więc nie wiem skąd to Twoje pytanie... a co do mojego poprzedniego postu, to chodziło mi o to, ze chyba przesadzasz : "Ja bym tam nie polecał wypozyczac kask, nie wiadomo jakiej on jakosci jest i czy przy upadku nie zrobi wiecej złego niz dobrego, w takim sensie ze rozwali sie przy pierwszym lekkim upadku.." tak samo można założyć, że narty, wiązania itd z wypożyczalni też moga być "nadwyrężone" i spowodować poważne kontuzje. NIE WPADAJMY W PARANOJE. Ja bym się nie bał wypożyczyć kasku i tyle. POZA TYM LEPSZY WYPOŻYCZONY NIŻ ŻADNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro do jazdy konnej można wypożyczyć toczki i kaski (heh-bezpłatnie-fakt -takie przepisy), to w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego też chyba powinny się znaleźć. Ja też nie wiem, czy kask nie będzie mnie zbyt "uwierał", więc chciałabym móc go wypożyczyć i przetestować... Bo narazie "chroni mnie" czapka z wełny. I uważam, że lepiej jakiś kask niż żaden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...